1. Lexus modeliai
 2. RZ
Spartusis pasirinkimas
Nuo
62 000 €
Energijos sąnaudos
14.9 - 18.7 kWh/100km
Nuvažiuojamas atstumas
395 - 478 km
Akumuliatorius
71.4 kWh
Pavaros agregatas
Priekinių ratų pavara (FWD)
Dėmesį patraukiančio verpstės formos kėbulo dizaino, visiškai elektrinis Lexus RZ 450e su keturių varančiųjų ratų pavara pirmaujančiomis technologijomis – iš pagrindų naujas automobilis. Sėdint už „Takumi“ meistro pagaminto vairo, užplūsta individualumo pojūtis, tarsi viskas būtų pritaikyta būtent Jums. Patirkite įspūdingą šio prabangaus visureigio pagreitį ir itin tikslų valdymą, kuriuos pavyko pasiekti dėl išskirtinio standumo, žemo svorio centro ir pažangiausio DIRECT4 (keturių varančiųjų ratų sistema) sukibimo. Siūlome iki 440 km siekiantį nuvažiuojamą atstumą, galimybę sparčiai įkrauti automobilį per maždaug 30 minučių, geriausią klasėje baterijos eksploatacijos trukmę ir efektyvumą.

Visiškai elektriniam Lexus RZ suteiktas Prancūzijos Ekologiško 2023 metų automobilio titulas

Lexus RZ 450e – pirmasis Lexus elektromobilis – laimėjo auksinį apdovanojimą kaip ekologiškiausias 2023 m. automobilis. Šį įvertinimą skyrė pirmaujantis Prancūzijos žurnalas Auto Moto, kuris RZ pripažino „geriausiu metų automobiliu, neišmetančiu anglies dvideginio“. Vertinimo kriterijai buvo pirkimo ir eksploatavimo išlaidos, praktiškumas ir vairavimo malonumas.

Akumuliatorinis elektromobilis Lexus RZ Euro NCAP saugos bandymuose gavo aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą

Elektrinis Japonijos gamintojo SUV aukštus įvertinimus pelnė visose saugos kategorijose: už suaugusiųjų saugą skirti 87 proc. galimų balų, tiek pat atseikėta už vaikų saugą, už pažeidžiamų eismo dalyvių apsaugą suteiktas 84 proc. baIų įvertinimas, o dar 81 proc. baIų įvertintas saugos pagalbinių sistemų veikimas.
Buitinis įkroviklis įskaičuotas į kainą

Specialus pasiūlymas naujajam Lexus RZ 450e

RZ GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

„One Motion Grip“ bus siūloma nuo 2025 metų I pusmečio.

Visiška eksploatacijos ramybė

Lexus siekia visus RZ naudojimo patirties aspektus paversti kuo sklandesniais ir patogesniais. Tai – vienas paketas, kuriame yra visi esminiai elementai, padėsiantys mėgautis visais fantastiško elektromobilio privalumais bei eksploatacijos ramybe.
 • 5 metų iš anksto apmokėta techninė priežiūra

  Visi RZ siūlomi su 5 metų arba 100 000 km iš anksto apmokėta technine priežiūra, atliekama Lexus Baltijos šalių įgaliotose atstovybėse. Į automobilio kainą įskaičiuoti visi gamintojo numatyti priežiūros darbai ir atsarginės dalys, įtrauktos į techninės priežiūros programą.

 • Iki 10 metų garantija elektromobilio baterijai*

  Jei bus vykdoma Lexus techninės priežiūros programa ir visi reikiami priežiūros darbai atliekami įgaliotoje Lexus atstovybėje Baltijos šalyse, galime užtikrinti, kad ir praėjus iki 10 metų laikotarpiui (arba iki 1 mln. km ridos), baterijos talpa sudarys iki 70 % pradinės talpos.

 • Lexus Relax garantija – iki 10 metų*

  Naujiems ir naudotiems Lexus automobiliams taikoma iki 10 metų trukmės garantija Lexus Relax, kuri aktyvuojama įgaliotoje Baltijos šalių Lexus atstovybėje atliekant techninę priežiūrą.

 • Visa aktuali įranga kartu su automobiliu

  Jums reikės skirtingų laidų atsižvelgiant į tai, kaip ketinate įkrauti savo automobilį. Kartu su automobiliu pateikiame visus reikalingus laidus: „Type 2“ buitiniam lizdui ir „Type 2 Mode 3“ (32 A „Mennekes“) laidą, skirtą sparčiai įkrovai iš tam skirto namų įkroviklio.

 • Lexus įkroviklis

  Geriausias sprendimas – perkant elektromobilį naudoti įkroviklį. Naudodami specialiai sukurtą įkroviklį, galėsite įkrauti gerokai sparčiau nei iš standartinio buitinio elektros lizdo.

* Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Lexus atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba iki 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

NAŠUMAS

 • PASITIKITE VISIŠKAI ELEKTRINĮ RZ 450e

  Naujasis RZ 450e – pirmasis Lexus elektromobilis. Jo naujosios platformos kokybė ir charakteristikos – Lexus vairavimo potyrio pagrindas. Naujoji e-TNGA platforma yra itin tvirta, jos baterijos blokas įtaisytas važiuoklėje, po salonu.

  Dėl to automobilio svorio centras yra žemiau, o tai savo ruožtu pagerina balansą, valdymą ir reakciją. Naudojamos itin tvirtos medžiagos bei metalai ir panaudoti pažangūs konstrukciniai procesai užtikrina išskirtinį stiprumą, bet ir leidžia išlaikyti mažą svorį.

  Tai nėra tik automobilis, kuriame tradicinį variklį pakeitė baterijos blokas: jis žengia dar toliau ir išnaudoja  naujų technologijų, kurios pagerina našumą ir vairavimo malonumą, potencialą. Nulinės emisijos RZ padės mums žengti anglies dioksido atsisakymo bei tvarios visuomenės keliu.

 • ELEKTRINĖ AŠIS

  Lexus el. ašis – tai kompaktiškas, tarp varomųjų ratų įrengtas modulinis paketas, kurį sudaro variklis, krumpliaračiai ir automobilio valdymo kompiuteris. RZ 450e modelyje ašys yra įregtos priekyje ir gale bei veikia išvien su visų ratų pavaros valdymo sistema DIRECT4, reguliuodamos automobilio valdymą, trauką ir galios paskirstymą. El. ašys veikia tyliai, efektyviai ir tiksliai tiekia galią. Priekinis variklis išvysto 150 kW o galinis – 80 kW, tad bendroji galia siekia 230 kW. Dėl jų kompaktiškų matmenų lieka daugiau vietos automobilio salone ir bagažinėje.

 • PAVAROS VALDYMO SISTEMA „DIRECT4“

  RZ 450e montuojama nauja pavaros valdymo sistema DIRECT4 veikia su dviem el. ašimis. DIRECT4 – išskirtinė Lexus technologija. Tai – išmanioji sistema, kuri nuolat balansuoja trauką su priekine bei galine ašimis, automatiškai ir sklandžiai paskirsto pavaros jėgą. Rezultatas – sklandus našumas, stabilus valdymas, intuityvus veikimas ir stipresnis ryšys tarp vairuotojo bei automobilio. Sukimo momentą tarp priekio ir galo per kelias milisekundes galima perskirstyti nuo nulio iki 100 arba nuo 100 iki nulio – greičiau nei sugebėtų bet kokia mechaninė sistema. Patobulinus ryšį tarp kelio ir standartinio arba šturvalo pavidalo vairo, DIRECT4 papildomai pagerina vairo jautrumą.

Kaip papildoma įranga siūloma elektroninė vairavimo sistema „One Motion Grip“ su šturvalo formos vairu leidžia padidinti dinaminį našumą. Tai – dar viena pasaulinė Lexus premjera, kuri yra pristatoma su RZ 450e.

* „One Motion Grip“ bus siūloma nuo 2025 metų I pusmečio.

RZ 450e sumontuota ličio jonų baterija, kuri sudaro 96 elementai. Bendroji talpa siekia 71,4 kWh. Baterija yra įrengta po salonu ir sudaro neatsiejamą platformos dalį. Be to, jos padėtis taip pat prisideda prie automobilio žemo svorio centro. Nuvažiuojamas atstumas siekia iki 440 km (mišriuoju WLTP ciklu), o bateriją galima sparčiai įkrauti nepabloginant saugos arba nesutrumpinant eksploatacijos trukmės: 150 kW galios 80 % talpą galima įkrauti maždaug per 30 minučių. RZ pirmaujantis klasėje efektyvumas pasiekiamas ne tik dėl išskirtinės baterijos kokybės: savo vaidmenį atlieka ir pasaulinio lygio aerodinamika bei elektriniai varikliai. Mūsų tobulinimo tikslas – po 10 metų eksploatacijos visiškai elektrinio RZ modelio baterijoje turi likti mažiausiai 90 % pradinės talpos. Patvarumo rodikliais pirmaujame rinkoje ir juos gerina mūsų 1 mln. kilometrų išplėstinė baterijos priežiūros programa. Be to, RZ 450e turi efektyvią šildymo sistemą, kuri optimizuoja baterijos našumą ir nuvažiuojamą atstumą net ir esant temperatūrai žemiau nulio.

DRĄSUS DIZAINAS

 • DIZAINAS „SEAMLESS E-MOTION“ / RAFINUOTI ŠVIESOS DIODŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

  Priekinė dalis įkvėpta koncepcinio dizaino „Seamless E-motion“. Ji neleidžia suabejoti, kad RZ 450e yra visiškas elektromobilis. Čia nėra tradicinio variklio, priekinis dangtis nuleistas žemyn, o oro įsiurbimo angos sumažintos. Automobilio priekyje realizuota drąsi trimatė Lexus firminė verpstės forma. Išvaizda nauja ir tuo pačiu paprasta, ji perteikia technologinį tobulėjimą, funkcionalumą ir našumą. Priekiniai žibintai integruoti verpstės formos kėbule. Jie rafinuoti ir itin ploni, papildomai akcentuoja dieninių žibintų Lexus L motyvą, tuo tarpu pagrindiniai priekiniai žibintai ir posūkio žibintai yra mažiau  išraiškingi. 

 • GALINGAS SILUETAS IR PLATI STOVĖSENA

  Aptakus automobilio šoninis profilis kyla link galinės dalies ir sukuria galingą siluetą, tuo tarpu aštrus priekinės dalies dizainas suformuoja galios ir judesio įspūdį. Žiūrint iš galo yra matomi visureigio bruožai, patogi erdvė ir geros vairavimo savybės. Ilga, 2 850 mm siekianti važiuoklės bazė sustiprina įspūdį, akcentuoja žemą svorio centrą ir puikų balansą. Ratai (18 colių standartiniai arba 20 colių – aukštesnio lygio komplektacijoje) yra pastumti link automobilio kampų.

 • AUKŠTŲJŲ TECHNOLOGIJŲ GALINIAI ŽIBINTAI, LEXUS LOGOTIPAS GALE

  RZ 450e futuristinį charakterį akcentuoja rafinuota galinės dalies išvaizda. Perskeltas galinis stogo aptakas pratęsia dizainą į galinę dalį ir pagerina automobilio stabilumą. Lexus dizaino akcentas – pailginta šviesos diodų juosta, einanti per visą automobilio plotį. Čia išvaizda aštri ir minimalistinė. Ji palieka paprastumo ir tikslumo įspūdį, kurį akcentuoja išskirtinis naujasis Lexus logotipas.

RZ 450e vairuotojo vieta įrengta drąsiai evoliucionavus mūsų „Tazuna“ koncepciją. Tinkamai parinkus vairuotojo sėdėseną prie vairo, tiksliai išdėsčius skaitiklius, valdymo elementus ir jutiklinį ekraną, sukūrėme erdvę, kurioje automobilis valdomas lengvais rankų ir akių judesiais. Šį principą įkvėpė lengvi judesiai vadelėmis („Tazuna“), kuriais raitelis kontroliuoja žirgo elgseną.

Pasirinktinis futuristinis panoraminis stogas salone padidina erdvės ir šviesos pojūtį. Jo stiklas padengtas danga, kuri atspindi infraraudonuosius spindulius ir sumažina kaitrą saulėtomis dienomis bei išlaiko šilumą salone šaltu oru. Atsisakius ritininės užuolaidėlės sutaupėme svorio, o tai leido pagerinti valdymą ir įrengti plačiausią Lexus kada nors sumontuotą panoraminį stogą.

NAUJOVIŠKOS TECHNOLOGIJOS

 • ITIN DIDELIS 14 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS / 10 COLIŲ PROJEKCINIS RODINYS

  Jo vieta parinkta tobulai, kad vairuodami galėtumėte juo patogiai naudotis. Šis 14 colių didelės raiškos jutiklinis ekranas yra vienas didžiausių, kurie siūlomi šiuo metu, todėl galėsite sklandžiai pasiekti informaciją, pvz., navigacijos, garso ir klimato kontrolės sistemas. Be to, automobilio duomenys projektuojami dideliame spalvotame 10 colių projekciniame rodinyje – tiesiai ant stiklo. Čia galėsite naudotis navigacijos, saugos funkcijomis, matyti automobilio informaciją ir garso nuostatas, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio. Jį galėsite sklandžiai valdyti ant vairo įrengtais jutikliniais jungikliais.

 • RYŠIO PAKETAS LEXUS LINK+ PREMIUM

  RZ 450e savininkai gali neribotą laiką nemokamai naudotis visais Lexus Link+ standartinio ryšio privalumais. Ryšio paketas Lexus Link+ Premium yra nemokamas pirmuosius 4 nuosavybės metus, o vėliau jį galite užsisakyti. Čia rasite pažangiausių funkcijų:

  • Debesijos navigaciją ir pagalbinį balso asistentą
  • Informaciją apie eismą ir realiu laiku vykstančius įvykius kelyje
  • Nuotolinę klimato kontrolę 
  • Visuose RZ modeliuose yra įrengtos nuotolinio vairo šildymo, sėdynių šildymo ir salono temperatūros reguliavimo funkcijos
 • 13 GARSIAKALBIŲ „MARK LEVINSON®“ GARSO SISTEMA

  Naujoji RZ 450e 13 garsiakalbių „Mark Levinson®“ aukščiausios klasės erdvinio garso sistema pritaikyta salono akustinėms savybėms. 224 mm žemųjų dažnių garsiakalbis ir padidinta 1 800 W galia skleidžia 12 kanalų stiprintuvo garsą ir kuria skaitmeninio namų kino patirtį. Tuo tarpu „Clari-Fi™“ atkuria garsą, kuris buvo prarastas per MP3 skaitmeninį glaudinimą.

Naujasis RZ 450e siūlo „Android Auto®“ ir belaidį „Apple CarPlay®“ ryšį, kad 14 colių jutikliniame ekrane galėtumėte lengvai projektuoti ir pasiekti daugelį savo išmaniojo telefono programėlių. Belaidžio įkrovimo įrenginys nuo šiol įkrauna 50 % sparčiau. Patogu visiems keleiviams: jie gali naudotis salone įrengtais penkiais USB prievadais (trys centrinio valdymo pulto priekyje ir du gale).

RZ 450e įdiegta el. skląsčio technologija: čia sumontuota sklandžiai veikianti vieno lietimo elektroninė durelių atleidimo sistema. Jos veikimas siejamas su automobilio riboto matomumo zonų stebėjimo sistema, kad būtų galima teikti saugaus išlipimo pagalbą, kuri neleidžia atidaryti durelių, jei aptinkama iš galo artėjančių transporto priemonių arba dviratininkų. Tikimasi, kad ši naujovė padės išvengti 95 % nelaimingų atsitikimų, susijusių su durelių atidarymu.

SAUGA

 • TREČIOJI KARTA: LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Naujajame RZ 450e naudojama pažangi aktyvioji saugos sistema ir vairuotojo pagalbos sistemos. Jas pristato naujausia trečiosios kartos Lexus Safety System + su atnaujintomis ir papildomomis funkcijomis, padedančiomis geriau nustatyti avarijos pavojų. Su RZ 450e pristatomi papildomi patobulinimai – proaktyvioji važiavimo pagalba su vairavimo pagalba ir naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nesiblaško ir nėra pavargęs. Proaktyvioji važiavimo pagalba papildomai naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairo sukimą Jums artėjant prie posūkio ir jį įveikiant.

 • PATOBULINTA PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

  Lexus priešavarinė sistema ne tik aptinka motociklininkus dieną, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) ar priekyje kelią užkertant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje atliekant posūkį ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis arba skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimo didina avarinio vairavimo pagalba.

 • DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, ši sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, RZ 450e taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje kelią užkertančias kitas transporto priemones ir kartu su eismo juostos palaikymo pagalba posūkiuose juda natūralesne trajektorija. Be to, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su išorine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone.

Kai priekyje (Jūsų judėjimo trajektorijoje) esantis pėsčiasis, dviratininkas, motociklininkas arba transporto priemonė pernelyg priartėja, naujojo RZ 450e avarinio vairavimo pagalba judesiais vairu padeda padidinti automobilio stabilumą ir neleidžia atsitiktinai išvažiuoti iš užimamos eismo juostos. Palyginti su įprasta avarinio vairavimo pagalba, kurią įjungia vairuotojas, prireikus, avarinio vairavimo pagalba su aktyvia pagalbine funkcija suveikia sklandžiai ir automatiškai.

Kartu su Lexus Safety System + naujajame RZ 450e standartiškai įrengiamas išplėstinis saugos paketas. Jame – persirikiavimo pagalba (LCA), kurią įjungia vairuotojas ir kuri plente automatiškai vairu atlieka persirikiavimą, kartu priekinio skersinio eismo perspėjimo sistema, kuri naudoja radarą ir įspėja vairuotoją apie iš vienos arba kitos pusės artėjančius eismo dalyvius.

Patirkite, ką reiškia vairuoti RZ

Rezervuokite bandomąjį važiavimą su Lexus RZ ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

3 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • RZ - Comfort - 5 durelių miesto visureigis

  RZ Comfort

  5 durelių miesto visureigis
  • +
   Premium garso sistema su 10 garsiakalbių
  • +
   Lexus Link Pro integruota hibridinė navigacijos sistema
  • +
   Lexus Safety System + saugos sistema

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  62 000 €

  EV (AWD) | Priekinių ratų pavara
  • Energijos sąnaudos
   14.9 - 17 kWh/100km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   419 - 478 km
  • Akumuliatorius
   71.4 kWh
  • Pavaros agregatas
   Priekinių ratų pavara (FWD)
 • RZ - Executive - 5 durelių miesto visureigis

  RZ Executive

  5 durelių miesto visureigis
  • +
   18 colių poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 (priekyje) ir 255/55 (gale) R18 dydžio padangomis
  • +
   Spinduliavimo šildytuvas, priekinės sėdynės
  • +
   14 colių jutiklinis ekranas

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  71 800 €

  EV (AWD) | Visų ratų pavara
  • Energijos sąnaudos
   17 - 18.7 kWh/100km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   395 - 436 km
  • Akumuliatorius
   71.4 kWh
  • Pavaros agregatas
   Visų ratų pavara (4WD)

  Nuo

  65 500 €

  EV (AWD) | Priekinių ratų pavara
  • Energijos sąnaudos
   15 - 17 kWh/100km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   419 - 475 km
  • Akumuliatorius
   71.4 kWh
  • Pavaros agregatas
   Priekinių ratų pavara (FWD)
 • RZ - Luxury - 5 durelių miesto visureigis

  RZ Luxury

  5 durelių miesto visureigis
  • +
   20 colių poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/50 (priekyje) ir 255/45 (gale) R20 dydžio padangomis
  • +
   13 garsiakalbių „Mark Levinson®“ garso sistema „Premium Surround Sound“
  • +
   Vairavimo pozicijos atmintis (sėdynė, vairas, šoniniai veidrodėliai) – 3 vartotojų profiliai

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  78 400 €

  EV (AWD) | Visų ratų pavara
  • Energijos sąnaudos
   18.3 - 18.7 kWh/100km
  • Nuvažiuojamas atstumas
   395 - 404 km
  • Akumuliatorius
   71.4 kWh
  • Pavaros agregatas
   Visų ratų pavara (4WD)
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.

Žiūrėkite daugiau