1. Lexus modeliai
 2. LM
Spartusis pasirinkimas
Nuo
128 700 €
CO₂
163 g/km
Vid. sąnaudos
7.2 l/100km
Naujajame vienatūryje LM 350h, kuris sukurtas vežti svarbius asmenis ir verslo lyderius, pagrindinis dėmesys skirtas kelionių prabangai. Septynvietėse arba keturvietėse Ottoman versijose puošnios odinės sėdynės ir išskirtinio dizaino salonas sukuria unikalų aukščiausios klasės pojūtį. Septynvietėje versijoje vidurinioji sėdynių eilė suteikia papildomos prabangos, o keturvietis salonas – tai komforto viršūnė su dvejomis visiškai atlošiamomis galinėmis orlaivio tipo sėdynėmis. Keliaudami LM 350h salone, galėsite mėgautis maloniais įspūdžiais, nes jo naujos kartos hibridinis variklis itin sklandžiai tiekia 184 kW galią. 

LM GALERIJA

Atraskite visiškai naujo Lexus LM prabangą, rafinuotumą ir nuostabią išvaizdą.

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

DRĄSUS DIZAINAS

 • DRĄSI LEXUS PRIEKINĖ DALIS

  Priekyje drąsios firminės Lexus grotelės kontrastuoja su aštresniais trigubais šviesos diodų priekiniais žibintais, kurie pabrėžia patrauklią LM 350h išvaizdą. Šonuose esantys užtemdyti statramsčiai išryškina langus, erdvę ir sklandžias linijas. Dinamiškumo suteikia ilga LM važiuoklės bazė ir kaltiniai 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Galinėje dalyje įrengtas vienos linijos Lexus šviesos diodų firminis žibintas ir naujasis LEXUS ženkliukas kelyje pabrėžia futuristinę automobilio išvaizdą. Keturios išorės spalvos – Sonic White, Sonic Titanium, Graphite Black ir Sonic Agate – elegantiškai perteikia šio automobilio orumą. Galima užsisakyti kairįjį ir dešinįjį stiklinį stogą, kuris padidina erdvumo pojūtį sėdint ant galinių sėdynių.

 • NAUJAS VERPSTĖS FORMOS KĖBULAS / LEXUS FIRMINĖS GROTELĖS

  Kuriant išorės dizainą, svarbiausia buvo perkelti naujos kartos Lexus dizainą į vienatūrių segmentą. Čia mūsų dizaineriai priėmė iššūkį – naujasis LM papildytas nauja Lexus verpstės formos kėbulo dizaino tapatybe. Rezultatas – geriau integruotos grotelės, šiame automobilyje jos perteikia elektrifikuotą galią ir žemą svorio centrą, todėl automobilis atrodo stabilesnis ir įkvepia pasitikėjimo.

 • TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ ŽIBINTAI / LEXUS FIRMINIS GALINIS ŽIBINTAS

  Elegantiškesni, aštresni ir horizontalesni – šie nuostabūs 3 projektorių šviesos diodų žibintai paprastu dizainu sukuria išskirtinį įspūdį. Viršutiniai ir apatiniai rodyklės formos firminiai žibintai sustiprina Lexus prekių ženklo tapatybę, o dieniniai žibintai valdomi sukuriant gražius šviesos perėjimus. Unikalus galinio jungtinio žibinto išdėstymas – papildomas juostinis žibintas, įrengtas virš L firminio juostinio žibinto. Šie žibintai užtikrina puikų matomumą ir pabrėžia automobilio klasę.

Viršutiniame valdymo pulte integruoti elektra valdomų stumdomųjų durelių valdymo elementai leidžia vairuotojui atidaryti ir uždaryti stumdomąsias dureles ir bagažinės dangtį, taip šiltai pasitinkant VIP asmenis. Analogiškai, kai su savimi turėsite elektroninį raktelį, LM Jus pasitiks atrakindamas ir atidarydamas elektra valdomas stumdomąsias dureles toje pusėje, prie kurios artėsite: užteks vieną kartą paliesti vieną raktelio mygtuką arba priliesti durelių rankeną, kad atidarytumėte ir vieną kartą tą padaryti, kad uždarytumėte . Apsaugos nuo prispaudimo sistema padės durelėmis neprispausti objektų. Japoniškų Shoji durų įkvėptas el. skląstis – tai jungikliu aktyvuojama, elektra valdoma durelių sistema, leidžianti atidaryti dureles vienu grakščiu judesiu.

Siekdama prietaisų sistemą dar labiau orientuoti į vairuotoją, Lexus sukūrė dizaino koncepciją Tazuna. Japonų kalba tai reiškia žirgo vadeles ir pabrėžia tiesioginę, tačiau intuityvią kontrolę. Informacijos šaltiniai (multimedijos ekranas, prietaisų skydas su viena skale ir projekcinis rodinys) yra sugrupuoti taip, kad juos būtų galima stebėti minimaliais akių ir galvos judesiais. Taip pat lengvai pasiekiami pagrindiniai jungikliai ir valdymo elementai, pvz., važiavimo režimo pasirinkimas.

NAŠUMAS

 • TVIRTA PLATFORMA

  Naujasis LM 350h pagamintas naudojant mūsų platformą GA-K. Jis turi ilgesnę važiuoklės bazę, jame papildomai įtaisyti skersiniai bei įtvarai standumui padidinti. Toks papildomas stabilumas leido Lexus inžinieriams tiksliau suderinti pakabą ir pagerinti našumą bei komfortą. Dėl platesnio tarpuvėžio ir didesnių ratų taip pat užtikrinama patikimesnė pozicija ir sukibimas.

 • 4 KARTOS ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

  Lexus įsikraunantis hibridas LM 350h užtikrina komfortą ir patikimumą kiekvienoje vairavimo situacijoje ir sklandžiai tiekia galią, suderindamas 2,5 litro benzininį variklį ir elektrinį (-ius) motorą (-us). Bendroji jo galia siekia 250 AG (184 kW). Dėl to automobilis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 8,7 sekundės ir yra itin ekonomiškas: CO₂ emisija siekia 163 g/km, o degalų sąnaudos – 7,2 l/100 km* Kadangi sistema įsikrauna važiuojant, riedant arba stabdant, visada galėsite mėgautis išskirtiniu nuvažiuojamu atstumu.

 • 2,5 LITRO BENZININIS VARIKLIS / HIBRIDINIS PAVAROS AGREGATAS

  Naujasis LM 350h 2,5 l benzininis variklis yra gerokai pranašesnis už savo pirmtaką, jo šiluminis naudingumas siekia 41 %. Kad pavara veiktų itin sklandžiai ir greitai reaguotų, priekinis elektrinis motoras, generatorius ir galios skirstymo mechanizmas įrengti vienoje aukštos klasės hibridinėje transmisijoje. Dėl daugiaašio variklio ir generatoriaus išdėstymo agregatas itin kompaktiškas ir pasižymi didžiausiu klasėje efektyvumu, tylumu bei našumu.

Ketvirtosios kartos nikelio metalo hidrido akumuliatorius, naujai sukurtas ir pritaikytas modeliui LM 350h, prisideda prie erdvaus salono ir puikių eksploatacinių savybių. Įrengta ir optimizuota aušinimo sistema. Kompaktiškas naujasis galios valdymo blokas, sumontuotas tiesiai virš ašies mazgo, leido suprojektuoti žemą priekinį dangtį. Dėl to pagerėjo aerodinaminiai rodikliai ir sumažėjo degalų sąnaudos.

Elektrinė visų ratų pavaros sistema E-FOUR, montuojama į naująjį LM 350h, veikia nuolat ir užtikrina didesnį sukimo momentą bei trauką. LM daugiasvirtė galinė pakaba yra gerokai našesnė, ji užtikrina didesnį šoninį stabilumą ir pasižymi priešpriešinio posvyrio savybėmis. Be to, ji gali suvaldyti didesnį sukimo momentą, gerokai sumažinti triukšmą, vibraciją bei netolygumą. Adaptyvioji kintamoji pakaba (AVS) buvo suderinta siekiant geresnio valdymo ir savybių greituose posūkiuose, ji kontroliuoja visų keturių ratų amortizavimo jėgą.

NAUJOVIŠKOS TECHNOLOGIJOS

 • ITIN PLATUS 10 COLIŲ PROJEKCINIS RODINYS

  LM 350h (septynviečio) vairavimo duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. Šiame 10 colių projekciniame vaizde galite stebėti navigaciją, saugos funkcijas, informaciją ir garso sistemos nuostatas, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio. Naudojantis ant vairo įrengtais jutikliniais jungikliais valdymas yra lengvas.

   

 • 23 GARSIAKALBIŲ MARK LEVINSON® SISTEMA (KETURVIEČIAME MODELYJE)

  Beveik begarsis LM 350h keturvietis salonas – puiki vieta mėgautis nauja, pagal specialų užsakymą pagaminta 23 garsiakalbių Mark Levinson® aukščiausios klasės erdvinio garso sistema (septynviečiame Lexus LM įrengiama 21 garsiakalbio Mark Levinson® garso sistema). Ši sistema, sukurta kartu su mūsų išskirtiniais garso partneriais Mark Levinson, optimizuota pagal automobilio interjero architektūrą. Ši neprilygstama, 7.1 kanalo namų kino teatro patirtį kurianti Mark Levinson® erdvinio garso sistema buvo sukurta naudojant 3D Surround ir Quantum Logic technologijas. ClariFi analizuoja suglaudintą garso šaltinį ir papildo trūkstamus duomenis, kad garso kokybė būtų išskirtinė. Koncertų salės įspūdį dar labiau sustiprina garsiakalbiai, išdėstyti ant plačių vienatūrio lubų, taip sukuriant trimatę garso sceną. Pertvaros garsiakalbiai, įrengti virš 48 colių ekrano, kad būtų arti Jūsų ausų, skleidžia sodrų ir galingą garsą, ryškiai perteikiantį originalios muzikos atmosferą. Galiausiai, Blu-ray leistuvas, įmontuotas apatinėje kairėje pertvaros dalyje, leidžia Blu-ray, DVD ir CD diskus.

 • BELAIDIS ĮKROVIKLIS

  Naudodami indukcinį belaidį įkroviklį, galite įkrauti derančius išmaniuosius telefonus ar kitus elektroninius įrenginius. Jis patogiai įrengtas centrinio valdymo pulto kišenėje, o nuo šiol – ir 50 % spartesnis. Kad Jūsų įrenginiai būtų įkrauti ir prijungti, LM įrengta iki aštuonių USB lizdų. Naujasis LM siūlo Android Auto® ir belaidį Apple CarPlay® ryšį, kad 14 colių jutikliniame arba 14 / 48 colių galiniuose ekranuose galėtumėte lengvai rodyti ir pasiekti daugelį savo išmaniojo telefono programėlių.

Jus sveikina Lexus Link+ programėlė, kuri siūlo naują jungiamumo pasaulį, sukurtą siekiant papildyti mūsų unikalią paslaugos Omotenashi naudojimo patirtį. Jos išmanios ir originalios funkcijos padės planuoti keliones, rasti, kur pastatyti automobilį, planuoti priežiūrą ir netgi pagerinti vairavimo stilių. Transformuokite su LM praleidžiamą laiką ir naudokitės šiomis funkcijomis.

 • Vairavimo analizė: stebimos Jūsų kelionės, vairavimo stilius ir leidžiama įrašyti komandiruotes
 • Patarimai apie hibridinės sistemos naudojimą: padeda efektyviau vairuoti LM 350h
 • Rasti mano automobilį: padeda surasti Jūsų Lexus automobilį ir parodo kelią iki jo
 • Bendrinimas su automobiliu: padeda planuoti maršrutą kitame įrenginyje ir išsiųsti jį į Jūsų Lexus, tuo tarpu funkcija nuo automobilio iki durų talkina išlipus iš automobilio einant į kelionės tikslą
 • eCare: leidžia valdyti Jūsų LM bendrąją ir techninę priežiūrą
 • Įspėjamosios lemputės: paaiškina kiekvienos įspėjamosios lemputės reikšmę ir visus veiksmus, kurių turėtumėte imtis
 • Automobilio būsena: praneša, jei palikote atidarytus automobilio langus arba pamiršote išjungti priekinius žibintus. Taip pat galite patikrinti, ar Jūsų automobilis užrakintas
 • Akumuliatoriaus būsena: stebi Jūsų automobilio 12 V akumuliatoriaus įkrovos lygį
 • Nuotolinio valdymo funkcijos: leidžia nuotoliniu būdu atitirpinti priekinį stiklą, įjungti avarinį signalą arba patogiai iš namų užrakinti (atrakinti) LM automobilį

LM savininkai gali naudotis visais Lexus Link+ Premium Connectivity paketo privalumais. Jame – įvairios toliau nurodytos funkcijos.

 

 • Debesijos navigacija ir pagalbinis balso asistentas
 • Informacija apie eismą ir realiu laiku vykstančius įvykius kelyje
 • Stovėjimo vietų gatvėje ir aikštelėse pasiekiamumas
 • Nuotolinė klimato kontrolė: nuotolinis oro kondicionavimo sistemos valdymas

KETURVIETIS LM 350h

 • KETURVIETIS LM – KELIONĖMS SU ASMENINIU VAIRUOTOJU

  Keturvietis LM yra komfortiškas kaip avangardinė svetainė, tačiau praktiškas kaip mobilusis biuras. Jis pasižymi nepakartojamu erdvumo jausmu. Rankomis dygsniuotose odinėse sėdynėse įrengti porankiai su jutikliniais valdymo skydeliais ir reljefiniais Lexus galvos atlošais. Galinėse sėdynėse su išmaniąja atgaivinimo technologija įrengtos skaitymo lempos ir atlenkiamieji staliukai. Pirmojoje ir antrojoje sėdynių eilėse gali būti įrengiamos vėdinamosios ir (arba) šildomosios sėdynės. Durelių ir langų užuolaidėlės nuo saulės padidins Jūsų komfortą ir privatumą. Jūsų vairuotojas viršutiniu valdymo skydeliu galės valdyti stumdomąsias dureles ir bagažinės dangtį, rafinuotai pasitikdamas svečius.

 • AUKŠČIAUSIOS KLASĖS VISIŠKAI ATLOŠIAMOS SĖDYNĖS

  Išskirtinė keturvietė konfigūracija puikiai atitiks asmeninio vairuotojo vežiojamo verslo lyderio poreikius. Gale įrengtos dvi aukščiausios klasės, ergonomiškos orlaivio tipo sėdynės aukštu atlošu, kurios užtikrina neprilygstamą komfortą. Sėdynių atlošai visiškai atsilenkia į horizontalią padėtį, pasostėje ir atloše integruotos oro kameros masažuoja šlaunis, nugarą ir pečius, o elektra valdomos minkštos pėdų atramos suteikia atramą blauzdoms. Tuo tarpu klimato konsjeržas stebi Jūsų kūno temperatūrą ir kontroliuoja klimatą, o vėdinamosios sėdynės per sėdynių paviršių traukia atvėsintą salono orą, taip sumažindamos kaitrą ir drėgnumą. Galinėse sėdynėse įrengta elektra valdoma minkšta kojų atrama patogiai prilaiko blauzdas, tad keleiviai gali atsipalaiduoti, mėgaudamiesi rafinuotu komfortu šildomoje aplinkoje. 

 • GAIVIEJI GĖRIMAI, ŽURNALAI, NETFLIX

  Apatinėje pertvaroje įrengti skyriai rankiniam bagažui, sėdynių porankiuose – atlenkiamieji staliukai ir daiktų skyrius mėgstamiems leidiniams arba daiktams (pvz., planšetiniams kompiuteriams). LM patenkins visų keleivių daiktų laikymo poreikius. Nesvarbu, ar ketinate atsipūsti, ar užsiimti kūrybine veikla: Jūs tikrai įvertinsite galinių sėdynių pramogų sistemą su didelės skyros, itin plačiu ekranu. 14 litrų talpos šaldytuve atvėsinti gėrimai – visada po ranka, kai norėsite atsigaivinti, atsipalaiduoti ar net švęsti. 

Keturviečiame modelyje privatumo lygis yra aukštesnis, nes tarp priekinio ir galinio skyrių įrengta pertvara. Viršutinėje dalyje – įtraukiamasis stiklinis langas su pritemdymo funkcija, užtikrinantis dviejų lygių privatumą nepabloginant erdvumo pojūčio. Žemiau – didelis 48 colių plačiaekranis monitorius, skirtas galinių sėdynių keleiviams, kurį galima naudoti įvairiais tikslais, pvz., internetiniams skambučiams arba pramogoms su pažangia garso sistema. Lexus pirmą kartą siūloma galinio klimato valdymo sistema, kurioje integruotai gali būti valdomi tokie elementai, kaip oro kondicionierius, sėdynių padėtis, skydeliai nuo saulės ir apšvietimas. Sistema padeda keleiviams nustatyti optimalią salono aplinką.

SAUGA

 • TREČIOJI KARTA: LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Naujajame LM naudojamos pažangios aktyviosios saugos ir pagalbinės vairuotojo sistemos, kurios įtrauktos į naujausią trečios kartos Lexus Safety System+ paketą. Tarp didesnį saugumą užtikrinančių atnaujintų ir papildomų funkcijų yra proaktyvioji vairavimo pagalbos sistema ir naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nesiblaško ir nėra pavargęs.

 • PATOBULINTA PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

  Patobulinta Lexus priešavarinė sistema ne tik aptinka motociklininkus dienos metu, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) ar priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje posūkio metu ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis ar skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimų padidina priešavarinė saugumo sistema.

 • PRISITAIKANČIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, LM taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su eismo juostos palaikymo sistema* padeda posūkiuose judėti natūralesne trajektorija. Be to, prisitaikančioji pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su priešpriešine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone.

  * Pažangi eismo juostos palaikymo pagalba padeda išlaikyti LM automobilį eismo juostos viduryje, naudoja natūralaus eismo juostos palaikymo funkciją ir padeda važiuoti kelio vingiuose.

Atnaujinta pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA) atpažįsta kelio ženklus ir vairuotojui rodo informaciją daugiafunkciame ekrane. Sujungus su dinamine radarine pastovaus greičio palaikymo sistema, automobilio greitį galima reguliuoti pagal RSA atpažintą greičio apribojimą.

Naujasis LM aprūpintas proaktyviąja vairavimo pagalbos sistema su pagalbine kliūčių prognozavimo funkcija. Ši technologija stebi priekyje užfiksuojamus eismo dalyvius ir objektus ir pagal situaciją gali valdyti stabdžius bei vairavimo sistemą, kad iki jų palaikytų saugų atstumą. Be to, lėtėjimo pagalba padeda atleisdama greičio pedalą prieš posūkį priekyje užfiksavusi ta pačia kryptimi važiuojančią transporto priemonę, kad būtų lėtėjama sklandžiau ir saugiau. Taip pat sistema priekyje aptinka posūkius ir atitinkamai koreguoja vairo pasukimo jėgą, kad padėtų vairuoti saugiau ir tiksliau.

Šviesos diodų aktyvuojama AHS (adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema) naudoja monokulinės kameros jutiklį priekyje važiuojančių transporto priemonių šviesai nustatyti ir automatiškai optimizuoja priekinių žibintų šviesos pasiskirstymą taip, kad tolimosios šviesos tiesiogiai neakintų priekyje važiuojančių arba priešpriešiais atvažiuojančių transporto priemonių vairuotojų. AHS sumažina vairuotojo krūvį, nes nereikia įjungti ir išjungti tolimųjų šviesų, ir padeda užtikrinti puikų matymo lauką vairuojant naktį.

PRIVALUMAI SAVININKUI

Mes siekiame, kad Lexus savininkai gautų išties malonią patirtį. Todėl siūlome paslaugas, kad galėtume rūpintis Jumis ir Jūsų automobiliu. 

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

2 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • LM - Executive - Prabangus vienatūris

  LM Executive

  Hibridas
  Prabangus vienatūris
  • +
   19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai, kelių stipinų dizaino, 225/55 R19 padangos
  • +
   21 garsiakalbio erdvinio garso sistema Mark Levinson® Reference 3D
  • +
   Projekcinis ekranas (HUD)

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  128 700 €

  AWD e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   163 g/km
  • Vid. sąnaudos
   7.2 l/100km
 • LM - Luxury - Prabangus vienatūris

  LM Luxury

  Hibridas
  Prabangus vienatūris
  • +
   19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai, kelių stipinų dizaino, 225/55 R19 padangos
  • +
   14 colių jutiklinis ekranas
  • +
   23 garsiakalbių erdvinio garso sistema Mark Levinson® Reference 3D

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  152 700 €

  AWD e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   163 g/km
  • Vid. sąnaudos
   7.2 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.
 • NAUJASIS LEXUS LM

  Lexus LM yra mūsų naujasis flagmanas, kuriuo Lexus įžengia į naują itin prabangių, asmeninio vairuotojo vairuojamų automobilių rinkos segmentą.

 • ORO UOSTO POLSIO KAMBARYS THE LOFT

  Naujuoju LM atvykę į Briuselio oro uostą, galėsite tęsti kelionę apdovanojimus pelniusiame mūsų poilsio kambaryje. Bendradarbiaudami su Brussels Airlines, siūlome unikalų Omotenashi svetingumą, atitinkantį visus Jūsų poreikius. 

 • LEXUS TAKUMI MEISTRYSTĖ

  Čia galite sužinoti daugiau apie mūsų elitinę Takumi meistrų komandą, kuri Jūsų prabangųjį Lexus LM gamina taip, kad jis veiktų, atrodytų ir suteiktų ypatingų pojūčių, kurių negali suteikti joks kitas vienatūris.