1. Discover Lexus
  2. Craftmanship
  3. Takumi Philosophy
Spartusis pasirinkimas
ATRASKITE MEISTRIŠKUMĄ

TAKUMI FILOSOFIJA

Senovinė japonų Takumi koncepcija yra esminė visame mūsų darbe, nes kiekvienam automobiliui suteikia subtilų žmogišką prisilietimą ir tikslaus suderinimo kompetenciją. Mūsų atsidavę Takumi meistrai kiekviename Lexus dizaino ir kūrimo aspekte taiko žmogiškojo prisilietimo subtilumą.

KAIP TAMPAMA

TAKUMI MEISTRU


Takumi meistrai, derinantys atsidavimą, subtilumą ir kompetenciją, yra tikri šios amatininkų filosofijos sergėtojai. Kad taptumėte ekspertu, iš viso turite skirti 10 000 valandų darbo, o kad taptumėte Takumi meistru, reikia įdėti dar 60 000 valandų.

Per mokymus Takumi meistrai išvysto tai, ką galima pavadinti antžmogiškais pojūčiais. Pastebėti netreniruotai akiai nematomas žymes, chirurginiu tikslumu sureguliuoti variklį pagal klausą, aptikti vos milimetro dydžio trūkumus – įgūdžiams nėra ribų.

TAKUMI BRUOŽAI

LAIKO PATIKRINTA PATIRTIS

Kiekvienas Takumi meistras savo srityje turi bent 25 metų patirties. Jų ilgametis pasiaukojamas mokymasis liudija, kad įgytų žinių gylis ir plotis yra tokie pat įspūdingi, kaip ir jų išlavinta intuicija. Iš 7 700 darbuotojų Kyushi miesto Lexus Miyata gamykloje yra tik 19 Takumi meistrų. Tai – didžiausios garbės vardas mūsų inžinierių gretose.

NEPRILYGSTAMI ĮGŪDŽIAI

Mūsų Lexus Takumi meistrai, derinantys įgūdžius su dvasingumu, yra labai gerai parengti ir kruopščiai atsižvelgia į detales. Kiekvienas meistras nuoširdžiai tiki meistriškumu ir daugiausiai dėmesio skiria vis kitam konkrečiam automobilio gamybos proceso elementui, kuris tampa jo aistra ir manija.

PRISILIETIMO SUBTILUMAS

Apie Takumi stipresnį lytėjimo pojūtį sklando legendos, o jų pripažinti įgūdžiai išugdyti dar prieš skaitmeninį amžių. Jų rankos – brangiausias jų įrankis, leidžiantis subtiliai prisiliesti prie asmeninės prabangos ir aukščiausios kokybės gaminių. Pasipuošę baltomis pirštinėmis, jie savo aštriu jautrumu apčiuopia smulkius trūkumus ir defektus.

GREITIS IR TIKSLUMAS

Kandidatai, norintys tapti Takumi meistrais, yra griežtai vertinami. Vienas testas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama dėmesiui, tempui ir žmogiškojo prisilietimo galiai, yra neabejotinai japoniškas. Ko prašoma? Trokštantiems tapti Takumi meistrais metamas iššūkis – nedominuojančia ranka greičiau nei per 90 sekundžių išlankstyti iš pažiūros paprastą origamio katę.
AUKŠČIAUSIO LYGIO STANDARTAI

DĖMESYS SMULKIAUSIOMS DETALĖMS

Niekas nekuriama taip, kaip Lexus. Iš tikrųjų. Siekdami aukščiausios kokybės meistriškumo, nemetame kelio ir nekertame kampų. Skirdami ypatingą dėmesį kiekvienai smulkmenai, tiek Takumi meistrai, tiek ir vairuotojai ekspertai yra patikrinti ir laikosi griežčiausių standartų.
GARANTUOTA KOKYBĖ

TRADICIJA PASITINKA RYTOJŲ

Žinome, kad neprilygstamą meistriškumą pasiekiame derindami žmogiškojo prisilietimo tradicijas su ateities technologijomis. Todėl daugeliui mūsų robotų buvo suprogramuoti Takumi įgūdžiai, kad jie galėtų mokytis iš geriausių meistrų. Koks rezultatas? Išties meistriškas automatizavimas.

PAMATYKITE TAKUMI MENĄ

Susipažinkite su mūsų Takumi meistru Kojima ir sužinokite, kaip jo kruopštumo kompetencija ir įgūdžiai padeda sukurti ir ištobulinti kiekvieną Lexus, prie kurio jis dirba.