1. Replacement parts
Spartusis pasirinkimas

ORIGINALIOS LEXUS DALYS

Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai visada naudoja tik originalias Lexus dalis, nes kiekviena detalė pagaminta taip pat meistriškai ir preciziškai, kaip ir visas Lexus automobilis. Naudojant originalias Lexus dalis užtikrinamas geriausias automobilio veikimas, Jūsų ir Jūsų automobilio komfortas bei saugumas. Joms taip pat taikoma Lexus garantija.

Kodėl verta rinktis originalias Lexus dalis

Kiekviena, net ir mažiausia, detalė yra svarbi mūsų Takumi meistrams, o tai reiškia, kad Jūsų vairavimo patirčiai svarbios netgi smulkmenos.

Automobilis, pagamintas tik iš originalių Lexus dalių ir aksesuarų, leis Jums pajusti aukščiausią kokybę net smulkiausiose detalėse.

Mūsų ekspertai rūpinasi Jūsų automobiliu ir užtikrina, kad visą automobilio naudojimosi laiką neturėsite rūpesčių. Apsilankę vietinėje Lexus atstovybėje gausite viską, kas geriausia, įskaitant dalių tinkamumo garantiją, puikias kainas, didžiausią Lexus dalių pasirinkimą ir hibridinės technologijos patikrą.

Kur pirkti originalias Lexus dalis

Lexus atstovybėje rasite visas originalias Lexus automobilių dalis, kurių Jums gali prireikti remontuojant ar tobulinant savo automobilį, todėl labai greitai vėl galėsite leistis į kelią.