1. Discover Lexus
  2. Craftmanship
  3. Distinctive Design
Spartusis pasirinkimas
ATRASKITE MEISTRIŠKUMĄ

MŪSŲ FIRMINIS DIZAINAS

Lexus automobiliai kuriami siekiant kelti emocijas ir plėsti galimybių ribas, todėl jų dizainas yra kultinis. Atraskite grožį ir intuiciją, kurie kuria mūsų firminį stilių – nuo L-finesse filosofijos iki firminių L formos priekinių žibintų ir verpstės formos grotelių.

MŪSŲ FIRMINIO

STILIAUS UŽKULISIAI


Mūsų dizaino požiūrį apibrėžia L-finesse dizaino kalba. Ją sudaro trys pagrindiniai principai, moderniausią dizainą ir technologijas sujungiantys su individualiai pritaikyta subtilia prabanga.

01

SKLANDUS LAUKIMAS

Mes save išsiskiriame per Omotenashi – japoniškos svetingumo dvasios koncepciją. Todėl sklandžiai numatome ir viršijame vairuotojų poreikius ir norus, kad Jūsų naudojimo patirtis būtų nuostabi.
02

ĮŽVALGUS PAPRASTUMAS

Lexus esmė – autentiškumas ir tikras vairavimo malonumas. Stengiamės pašalinti nereikalingą painiavą. Viskas, ką kuriame, turi būti aišku, kad Jūsų naudojimo patirtis būtų nuostabiai intuityvi ir gryna.
03

INTRIGUOJANTI ELEGANCIJA

Mūsų automobiliai gali atliepti Jūsų pojūčius. Kuo ilgiau žvelgiate, tuo labiau traukia elegantiškas kėbulas, intriguojančios detalės ir drąsios vizualinės išraiškos. Tai mūsų dizaineriai vadina vizualine kelione.

KULTINIO DIZAINO YPATYBĖS

MEISTRIŠKUMAS IŠORĖJE

ATPAŽĮSTAMAS IŠ PIRMO ŽVILGSNIO

Mūsų kultinės verpstės formos grotelės subtiliai skiriasi visame mūsų asortimente. Jos dar patobulėjo su mūsų pavyzdiniu kompaktišku visureigiu – LBX. Dekonstravus šį dizaino bruožą, LBX suteiktas gaivus priekinės dalies identitetas, kuris vis dar atpažįstamas kaip Lexus. Visų automobilių profilis racionalizuotas, kad pademonstruotų rafinuotą aerodinamiką ir briaunas, primenančias mūsų pavadinimo L raidę. Mūsų firminius L formos žibintus palaipsniui ištobulino technologinė pažanga.
KRUOPŠČIOS DETALĖS

GRAŽUS IR VIDUMI, IR IŠORE

Įsėdę į Lexus, pasigrožėkite gražaus salono meistriškumu. Rankomis siuvinėtos linijos ir dygsniai gražiai kontrastuoja su pažangiausiomis matuoklių ir prietaisų skydelio technologijomis. Tai iš pirmo žvilgsnio atrodo apgaulingai paprasta, tačiau šio įgūdžio nederėtų nuvertinti.
AUKŠČIAUSIO LYGIO STANDARTAI

DĖMESYS SMULKIAUSIOMS DETALĖMS

Siekdami aukščiausios kokybės meistriškumo, nemetame kelio ir nekertame kampų. Mūsų vairuotojai ekspertai ir Takumi meistrai skiria ypatingą dėmesį detalėms ir yra tikrinami pagal aukščiausio lygio standartus, kad užtikrintų išskirtinumą.

UŽTIKRINTAS PAŽANGUMAS

DRĄSESNI PASIRINKIMAI

Nuostabios patirtys negimsta iš to, kas pažįstama ir panašu. Jų ištakos – troškime išsiskirti ir priimti drąsius bei užtikrintus sprendimus. Iš čia kyla mūsų dizaino kryptis, nes drąsus dizainas kuria neužmirštamą patirtį.

RYŽTINGOS IŠVAIZDOS EVOLIUCIJA

Kurdami LBX neatsiejamai nuo drąsios dizaino krypties, pritaikėme ir išplėtojome garsiosios Lexus Ryžtingos išvaizdos paveldą. Kasdienėms kelionėms suteikiame šviežią ir modernią išvaizdą. Čia išsiskiria tokie elementai kaip unifikuotos verpstės formos grotelės, žemas priekinis dangtis ir išraiškingi priekiniai žibintai. Tuo pačiu jis yra su niekuo nesupainiojamas Lexus – flagmanas su visais Lexus dizaino elementais. Kaip kompaktiškas visureigis, LBX yra netikėtai galingas ir elegantiškas.