1. Maintenance
  2. Tyres
Spartusis pasirinkimas
TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

PADANGOS

Lexus siūlo puikios kokybės padangas, užtikrinančias nepriekaištingą eksploataciją ir Jūsų bei Jūsų keleivių saugumą. Rekomenduojame naudoti tik originalias Lexus padangas, kurios specialiai sukurtos būtent Lexus automobiliams.

Maksimalus efektyvumas kelyje

Labai svarbu, kad Jūsų padangos būtų kokybiškos ir Jūs bei Jūsų keleiviai kelyje galėtumėte jaustis saugūs. Nuo padangų būklės priklauso ir Jūsų automobilio stabdymo kelias esant šlapiai kelio dangai.

Renkantis padangas reikia atsižvelgti į daugelį dalykų: sukibimą, savybes ant šlapios ir sausos dangos, stabilumą esant dideliam greičiui, riedėjimo komfortą, triukšmo lygį, reakciją į kelio dangą ir ekonomišką degalų naudojimą. Tačiau yra vienas aiškus sprendimas: rinkitės specialiai Lexus automobiliams sukurtas padangas.

Pablogėjus padangų būklei, suprastėja ir Jūsų vairavimo kokybė. Esant didesniam padangų nusidėvėjimui, keičiasi stabdymo kelias ant šlapios dangos ir kyla pavojus Jūsų bei Jūsų keleivių saugumui. Tačiau jeigu naudosite tinkamas padangas, sukibimas su kelio danga bus toks, koks būtinas norint efektyviai vairuoti, stabdyti ir perjungti pavaras.u.

LEXUS ŽIEMINĖS PADANGOS

Lexus žieminės padangos

Su žieminėmis padangomis būsite pasirengę priimti oro sąlygų iššūkius. Žieminės padangos yra pagamintos iš tokio mišinio, kuris išlieka elastingas esant žemai oro temperatūrai. Jos turi gilius protektoriaus griovelius, kuriais išsklaidomas vanduo ir šlapias sniegas, ir daugybę mažų įpjovų, pagerinančių sukibimą stabdant, pradėjus važiuoti ir darant posūkį bei reikšmingai sumažinančių automobilio stabdymo kelią.

Esant tokioms savybėms, žiemines padangas galima naudoti įvairiausiomis žemos temperatūros sąlygomis ir važiuoti šlapia, sniegu ar ledu padengta kelio danga.

ŽIEMINIŲ PADANGŲ ĮTAKA STABDYMO KELIUI

  • Snieguoti Keliai

    Važiuojant su žieminėmis padangomis, stabdymo kelias yra 8 m. Stabdant ant snieguoto kelio paviršiaus – nuo 48 km/h.

  • Ledu Padengti Keliai

    Važiuojant su žieminėmis padangomis, stabdymo kelias yra 11 m. Stabdant ant ledu padengto kelio paviršiaus – nuo 32 km/h.

Atkreipkite dėmesį, kad šios diagramos nupieštos ne pagal mastelį. Stabdymo testus atliko Britanijos padangų gamintojų asociacija („British Tyre Manufacturers Association“), duomenis pateikė „Tyresafe“. Daugiau informacijos rasite adresu tyresafe.org (Opens in new window) (Opens in new window)

Padangų priežiūra

Jeigu laiku ir tinkamai rūpinsitės padangomis, ne tik apsaugosite save, bet ir greičiausiai išvengsite didelių remonto išlaidų ateityje. Negana to, geros būklės padangos yra ekonomiškiausios, nes užtikrinamas optimalus degalų naudojimas.

Pastebėję padangų nusidėvėjimo požymius ir ėmęsi spręsti šią problemą, išvengsite ilgesnių stabdymo atstumų, akvaplano efekto ir padangų sprogimo. Dažniausi nusidėvėjimo požymiai yra mažas slėgis padangose, dalinis protektorius, vairo vibravimas, neįprasti garsai, automobilio tendencija krypti į šoną ir sunkus automobilio valdymas ant šlapios kelio dangos.

Jeigu atpažinote kurį nors iš šių požymių, apsilankykite artimiausioje Lexus atstovybėje, kur bus patikrintos Jūsų automobilio padangos. Siekiant išvengti su padangomis susijusių problemų, Lexus ekspertai rekomenduoja reguliariai patikrinti padangų oro slėgį ir stebėti, ar nėra pasikeitimų, patikrinti, kad protektoriaus gylis būtų ne mažesnis kaip 1,6 mm, ir periodiškai apžiūrėti padangas, ar ant jų nėra kokių nors įpjovimų, įstrigusių objektų ar nusidėvėjimo požymių.i.

Lexus padangų priežiūra

Mūsų specialistai daro viską, kad Jūsų automobilis kuo greičiau vėl galėtų išriedėti į kelią. Taigi, jeigu iškilo kokių nors klausimų ar abejonių dėl originalių Lexus padangų, kad būtų ramiau, nuvažiuokite į artimiausią Lexus atstovybę. Mūsų specialistai nustatys padangų problemą ir ją sutvarkys arba padangą pakeis kita.