1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid
Spartusis pasirinkimas
LEXUS ELECTRIFIED

NAUJA PAVAROS SISTEMA

Mūsų naujoji Lexus įkraunamųjų hibridų technologija suderina galingų Lexus įsikraunančių hibridų ir išskirtinių grynųjų elektromobilių galimybes tam, kad galėtumėte mėgautis pirmaujančiu klasėje rafinuotumu, elektra nuvažiuojamu atstumu bei efektyvumu – tiek elektriniu, tiek ir hibridiniu režimais.

KAS YRA LEXUS ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS?

Lexus įkraunamasis hibridas turi du energijos šaltinius: itin tyliai veikiantį benzininį variklį ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorių, maitinantį elektros variklį-generatorių. Visiškai įkrautas Lexus įkraunamasis hibridas gali nuvažiuoti daugiau kaip 64 km elektros režimu, o išsikrovus akumuliatoriui, persijungia į itin efektyvų hibridinį režimą.

PATOGU ĮKRAUTI

Atraskite naujasis Lexus NX

SAUGOTI PLANETĄ

Lexus tiki, jog, norint mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir iki 2050-ųjų tapti klimatui neutralia įmone, būtina sparčiai elektrifikuoti transporto priemones. Nuo pat RX 400h, pirmojo pasaulyje elektrifikuoto prabangaus automobilio, pasirodymo 2005-aisais Lexus ėmėsi iniciatyvos kurti ir skatinti plačiai naudoti ekologiškus Lexus įsikraunančiuosius hibridus. Iki šiol jų parduota daugiau kaip 2 milijonai. Mažiname ne tik automobilių išmetamų teršalų kiekį, bet ir iki 2050 metų planuojame pasiekti nulinę CO2 emisiją ir minimalias vandens sąnaudas visose Lexus gamyklose.

ELEKTRIFIKACIJOS PRADININKAI

Naujasis Lexus NX 450h+ įkraunamasis hibridas sukurtas pritaikius daugiau nei 15 metų elektrifikacijos patirtį. Technologiniai laimėjimai kaip 4 kartos pagal Atkinsono ciklą veikiantys varikliai, hibridinės transmisijos, akumuliatorių valdymo sistemos ir galios valdymo blokai įtvirtino aukštus visiškai elektrinės ateities standartus.

MAŽESNĖS IŠLAIDOS

Įkraudami automobilį namuose arba naudodamiesi plačiu įkrovimo stotelių tinklu visoje Europoje, be benzino galite važiuoti, kol išsikraus akumuliatorius, taigi vairuodami neišmetate jokių teršalų ir daug sutaupote.