1. Discover Lexus
  2. Concept cars
Spartusis pasirinkimas
ATRASKITE LEXUS

KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

Ambicingos, drąsios idėjos – Lexus varomoji jėga. Jose slypinčios neįtikėtinos energijos įkvėpti mes tiesiame kelius į ateitį. Neįmanoma tampa įmanoma.

Plečiant horizontus

Žvelgiant į ateitį, automobiliai ir toliau lieka mūsų dėmesio centru ir įkvėpimo šaltiniu. Kurdami drąsaus dizaino koncepcinius automobilius, mes tyrinėjame tolesnes Lexus raidos galimybes. LF-FC, LF-SA ir UX koncepcijos – iš tiesų drąsi paraiška. Šie tarptautinėse automobilių parodose pristatyti koncepciniai modeliai kausto dėmesį ir verčia širdis plakti tankiau.

Koncepcinis automobilis LF-ZL

LF-ZL (Lexus futuristinė nulinės emisijos prabanga) – tai visiškai elektrinis Lexus flagmano konceptas, siūlantis pažvelgti į ateitį, kuomet mobilumas, žmonės ir visuomenė bus sklandžiai sujungti.

Koncepcinis automobilis LF-ZC

Visiškai elektrinis koncepcinis automobilis LF-ZC (Lexus futuristinis nulinės emisijos katalizatorius) – mūsų naujos kartos elektrifikuoto asortimento pagrindas. Kaip byloja pavadinimas, jis taip pat yra naujojo elektros amžiaus katalizatorius.

LEXUS PRISTATO VANDENILINĘ ROV KONCEPCIJĄ, SUKURTĄ SMAGIEMS IR EKOLOGIŠKIEMS NUOTYKIAMS

Lexus ROV (angl. Recreational Off-highway Vehicle) koncepcinis automobilis suteikia galimybę pajusti prabangaus gyvenimo skonį vairuotojams, norintiems tyrinėti laukinę gamtą stilingai.

„Lexus“ pristatė savo ateities viziją ir koncepcinį modelį „LF-Z Electrified“

„Lexus“ pristato „LF-Z Electrified“ – elektromobilio koncepciją, pabrėžiančią naują „Lexus“ erą ir požiūrį į elektrifikaciją. Kartu „Lexus“ atskleidė netolimos ateities tikslus.

LF-30

Turėdama tikslą pasidalinti su savo klientais novatoriškomis ir nuostabiomis patirtimis, Lexus pristatė naujos kartos elektrifikuotų transporto priemonių viziją.

LF-1 LIMITLESS

Lexus sukūrė naują prabangų flagmaną-krosoverį: Lexus LF-1 limitless

LS+ KONCEPCINIS MODELIS

Galvodama apie automatinio vairavimo technologijų taikymą 2020-aisiais, Lexus pristatė flagmaną LS+ Concept.

Koncepcinis UX modelis

UX koncepcija gimė mūsų Lexus Europos dizaino centre. Nuo pat pirmųjų šio projekto etapų buvo siekiama sukurti tokį automobilį, kuris galėtų patenkinti pažangiai mąstančių miesto vairuotojų, trokštančių susilieti su interaktyviąja aplinka, poreikius ir pageidavimus.

LF-FC

Įspūdį daranti LF-FC koncepcija pristato naują nuolat besikeičiančios prabangos apibrėžimą ir atspindi mūsų pastangas perteikti savo ateities viziją dabartyje, kad galėtumėte ją ištirti iš visų pusių.

LF-SA

Ryškus, originalus, žadinantis jausmus. Sukurtas miesto gyvenimui. Kiekviena LF-SA detalė – nuo kompaktiškos ir dinamiškos išorės iki įspūdingos salono apdailos – naujų dizaino teritorijų tyrinėjimo rezultatas.