1. Discover Lexus
  2. Concept cars
  3. LS+ Concept
Spartusis pasirinkimas
KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

KONCEPCINIS FLAGMANAS LEXUS PREMIERES LS+

Šiandien Tokijo 2017 metų 45-ojoje automobilių parodoje Lexus pristatė pasaulinę premjerą – automatizuoto vairavimo koncepcinį automobilį LS+ Concept *1. Be to, parodoje buvo pristatyti riboto tiražo modeliai RC F ir GS F, kuriais paminėtas Lexus F sportinių modelių dešimtmečio jubiliejus.

Lexus siekia prisidėti prie pasaulio be žūčių eismo įvykiuose kūrimo. Mes aktyviai pristatome pažangias technologijas, parengtas mūsų saugaus valdymo koncepcijos pagrindu *2. Lexus kuria automatizuoto vairavimo technologijas siekdama, kad visi žmonės galėtų mėgautis saugiu ir sklandžiu mobilumu bei vairavimo malonumu. III dešimtmečio pirmojoje pusėje siekiame pritaikyti automatizuoto vairavimo įprastais keliais technologijas „Urban Teammate“.

Pagrindinės LS+ concept funkcijos

Moderniomis technologijomis aprūpintas LS+ Concept piešia LS sedano-flagmano ateitį. Pažangaus, tačiau tuo pačiu ir oraus dizaino LS+ Concept su automatizuoto vairavimo technologijomis (jas planuojama įgyvendinti 2020 metais) projektuotas kaip Lexus įžvalgas simbolizuojantis modelis.

Pažangus, tačiau orus stilius perteikia ls sedano-flagmano ateities įvaizdį

Kaip koncepcinis automobilis, perteikiantis LS ateities išvaizdą, LS+ Concept flagmanui suteikia orumo ir nurodo kryptį, kuria judės kitos kartos Lexus dizainas. Tai – dizaino filosofija Lexus L-finesse *3. Be drąsiai evoliucionavusių verpsto formos grotelių su dideliu užraktu, kuris pagerina ne tik aušinimą, bet ir aerodinaminį našumą, išskirtinis Lexus įžvalgumas išreiškiamas LS+ Concept daliniais lazeriniais priekiniais žibintais bei galiniais jungtiniais žibintais, taip pat – elektroniniais šoniniais veidrodėliais.

Naujausios automatizuoto vairavimo technologijos su DI

Lexus siekia sukurti pasaulį, kuriame visi žmonės galėtų mėgautis saugiu, sklandžiu ir nesusaistytu mobilumu, išnaudojant automatizuoto vairavimo technologijas. Kalbant konkrečiai, mes ketiname realizuoti automatizuotą vairavimą nuo įvažiavimo rampos iki išvažiavimo rampos (tik motorinėms transporto priemonėms skirtuose keliuose), išnaudodami savo automatizuotas vairavimo technologijas „Highway Teammate“. Jos demonstruojamos LS+ Concept, o tikėtina pritaikymo data – 2020-ieji.

Šios technologijos, tik motorinėms transporto priemonėms skirtuose keliuose taikydamos tinkamas atpažinimo, sprendimų priėmimo ir bortinių sistemų valdymo technologijas bei reaguodamos į faktines kelių eismo sąlygas, jau gali automatizuotai įsilieti į eismą, persirikiuoti ir išvažiuoti iš kelio, laikyti automobilį užimamoje eismo juostoje ir palaikyti atstumą iki priekyje esančios transporto priemonės.

LS+ Concept gali palaikyti ryšį su duomenų centru, atnaujinti savo sistemų programinę įrangą ir taip įtraukti naujų funkcijų. Tuo tarpu DI mokosi iš didelių duomenų masyvų (įskaitant informaciją apie kelius bei aplinkines zonas) ir užtikrina aukštą automatizuoto vairavimo lygį. Automobilis gali tobulėti kartu su jo naudotojais. Tai – naujas automobilių įvaizdžio amžius, kuriame žmonės gali emociškai prisirišti prie savo automobilių.

*1 - 45-oji Tokijo 2017 metų automobilių paroda organizuojama „Tokyo Waterfront Area“ („Tokyo Big Sight“) nuo spalio 25 d. iki lapkričio 5 d. Žiniasklaidos dienos – spalio 25 ir 26 d., diena su specialiaisiais kvietimais – spalio 26-oji, oficialiosios ceremonijos ir peržiūrų diena – spalio 27 d., visuomenė galės apsilankyti parodoje nuo spalio 28 d. iki lapkričio 5 d.

*2 - Automobilio individualių saugos technologijų bei sistemų integravimo koncepcija, padedanti vairuotojams bet kokiose vairavimo situacijose.

*3 - „L-finesse“ – tai Lexus originalaus dizaino filosofija, pagrįsta „pirmavimo“ ir „subtilumo“ idėjomis. Ja siekiama sukurti naują vertę, harmonizuojant iš pirmo žvilgsnio prieštaringus elementus ir taikant požiūrį YET.