1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Safety Features
Spartusis pasirinkimas
UŽTIKRINTAS VAIRAVIMAS

NAUJO LYGIO SAUGA

Naudodami išmaniąsias apsaugos, prevencijos ir pagalbos funkcijas, nuolat tobuliname savo saugos sistemas, kad važiuotumėte geriau ir saugiau. Sužinokite, kaip rūpinamės Jumis, Jūsų keleiviais, pėsčiaisiais ir kitais vairuotojais, kurdami užtikrintumo aurą.

PAŽANGIOS TECHNOLOGIJOS

SAUGA, PRIE KURIOS PRIPRANTAMA

Lexus nėra nieko svarbiau nei tai, kaip jaučiatės naudodami mūsų saugos funkcijas. Pavyzdžiui, mūsų Lexus Safety System + ir vairuotojo pagalba didina pasitikėjimą savimi ir komfortą, tobulindamos esamą vairavimo intuiciją. Už aukštesnio lygio saugos slypi vairavimo malonumo pojūtis.
EKSPLOATACIJOS RAMYBĖ

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Siekiant užkirsti kelią galimoms avarijoms gerinant vairuotojo aplinkos suvokimą, atsirado Lexus Safety System + funkcijos. Jauskitės ramūs, naudodamiesi mūsų susidūrimų padedančia išvengti sistema, kuri padeda aptikti atvažiuojančias transporto priemones ir ateinančius pėsčiuosius bei jų išvengti.

* Naujausios versijos priklauso nuo modelio.

PAGALBA, KAI JOS REIKIA

PAGALBA VAIRUOTOJUI

Mūsų pagalbos vairuotojui saugos funkcijos, tobulindamos vairuotojo įgūdžius ir naudodamos pažangias technologijas, užtikrina eksploatacijos ramybę kiekvienoje kelionėje. Mūsų praktiška, bet patogi riboto matomumo zonų stebėjimo sistema ir adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema padeda stebėti aplinką, kad būtų pagerinta ne tik Jūsų bei keleivių, bet ir kitų vairuotojų apsauga.