1. Discover Lexus
  2. Design
Spartusis pasirinkimas
ATRASKITE LEXUS

DIZAINAS

Drąsus, nepaprastas, kryptingas. Mūsų dizainas lengvai atpažįstamas, visuomet jaudina ir atspindi nestereotipiškas naujas idėjas.

NUO DRĄSIŲ IDĖJŲ IKI IŠSKIRTINIO DIZAINO

Visi mūsų kūriniai prasideda nuo drąsių idėjų. Siekdami būti originalūs ir įdomūs savo kūrybiniais atradimais, įkvėpimo semiamės iš pačių įvairių sričių. Tai lemia unikalų mūsų automobilių stilių.

INDIVIDUALUS BRAIŽAS

Visus Lexus modelius vienija L-Finesse dizaino koncepcija. Pažangus dizainas, technologijos ir stilius.

01

Drąsios idėjos

Mūsų dizainas provokuoja drąsa, principingumu ir pasitikėjimu. Mes nesilaikome populiaraus požiūrio. Visuomet ieškome naujų idėjų, perspektyvų ir saviraiškos būdų.
02

Ateities vizijos

Mūsų dizaino samprata nukelia mus toli į ateitį. Ji skatina kurti novatoriškus koncepcinius automobilius. Netgi jachtas, skraidlentes ir erdvėlaivius.
03

Individualus braižas

Visus Lexus modelius vienija L-Finesse dizaino koncepcija. Pažangus dizainas, technologijos ir stilius.

VERPSTO FORMOS GROTELĖS

Mūsų verpsto formos grotelės – lengvai atpažįstamas Lexus dizaino elementas. Tai drąsi paraiška, kurios neįmanoma nepastebėti. Jos išsaugojo savo „veidą“ visuose Lexus automobiliuose, nors laikui bėgant ir patyrė subtilių pokyčių.

L FORMOS PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Mūsų L formos žibintai sudaro harmoningą kompoziciją su verpsto formos grotelėmis ir sukuria impozantišką įvaizdį. Kiekvieno automobilio priekyje ir gale matomas mūsų pavadinimas. Nuolat tobulinami žibintai kuriami pasitelkiant technologines naujoves ir patobulintus stilistinius sprendimus.

CHARAKTERINGAS PROFILIS

Žvelgiant iš šono, kiekvienas Lexus atrodo įspūdingai. Aptakių formų profiliai atskleidžia rafinuotus aerodinaminius sprendimus, o gilūs išlinkiai atkartoja pirmąją mūsų pavadinimo raidę. Dizainas, meistriškumas, inžineriniai sprendimai ir dinaminės charakteristikos sujungti į vieną darnią tikslingą visumą.

ATEITIES VIZIJOS

Originalus, drąsus konceptualus mąstymas – Lexus dizaino kertinis akmuo. Apie tai byloja keli projektai, atvėrę kelius į ateitį. Kiekvienas jų – neprognozuojamos energijos šaltinis. Neįmanoma tampa įmanoma.

Sportinė jachta

Aistringas pilotas bandytojas Akio Toyoda ne tik vairuoja automobilius. Jis yra nuolatinis tyrinėtojas – pro jo akis neprasprūsta jokia transporto priemonė. Jachtos nėra išimtis. Jis visuomet žavėjosi rafinuotų modelių galia ir nepaprastai lengvu valdymu.

Akio Toyoda nujautė, jog sumanaus dizaino jachta gali tapti svariu prabangos pavyzdžiu, papildančiu Lexus gyvenimo būdo sampratą. Ši nuojauta pasiteisino: mes sukūrėme Lexus sportinę jachtą. Išplaukiame!

Ateities vizijos

Mūsų drąsios idėjos virsta koncepciniais automobiliais ir galiausiai serijiniais modeliais. Tačiau mes brandiname ir futuristines, avangardines idėjas. Iš naujo permąstome nevaržomo judėjimo ir kelionės sampratą. Kurdami automobilius įkvėpimo semiamės iš visur – nuo dangaus, jūros iki šalikelės.

Individualus braižas

Visus Lexus modelius vienija L-Finesse dizaino koncepcija. Pažangus dizainas, technologijos ir stilius.