1. Business Plus
  2. Lexus Business Plus
Spartusis pasirinkimas
LEXUS BUSINESS

BUSINESS PLUS

Lexus, kaip prabangių, savaime įsikraunančių hibridinių automobilių lyderis visame pasaulyje, parduodantis daugiau nei 1,45 mln. automobilių modelių pasaulinėje rinkoje, Jūsų verslui siūlo tvarų mobilumą. Nesvarbu, ar valdote projektą, ar didelę įmonę, mes pritaikome ekonomiškai efektyvų paketą, tinkantį Jums ir Jūsų įmonei.

LEXUS BUSINESS PLUS PRIVALUMAI

Jūsų verslas - mūsų prioritetas. Sukūrėme programą, kuri siūlo komfortą, lankstumą bei visišką ramybę. Nuo asmeninių paslaugų iki pagalbos kelyje ir greitos techninės priežiūros bei aptarnavimo. Mes Jumis pasirūpinsime.
01

Pasaulinio lygio lexus paslaugos

Jums bus paskirtas asmeninis Lexus konsultantas, kuris padės Jums viso pirkimo metu. Jūs gausite išskirtinius kvietimus ir turėsite privilegiją išankstinėms modelių peržiūroms.
02

Mėgaukitės japonišku svetingumu omotenashi

Mes garantuojame, kad techninės priežiūros darbai bus atliekami ne ilgiau kaip 2 valandas nuo tada, kai Jūs atvyksite. Kol mūsų technikai rūpinsis Jūsų automobiliu, galėsite mėgautis komfortiška poilsio erdve, naudotis WiFi bei atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais, taip sumažindami įtemptos dienos stresą.
03

Jūs - mūsų prioritetas

Jauskitės ramiai atsitikus nelaimei kelyje - naudokitės mūsų pagalba kelyje 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Gedimo atveju, jeigu Jūsų Lexus automobilio negalės pataisyti tą pačią dieną, tuomet Jums bus suteiktas pakaitinis automobilis 5 dienoms. Esant poreikiui, pakaitinio automobilio laikas gali būti pratęstas dar 5 dienoms, priklausomai nuo esamo draudimo.

Kodėl verta rinktis hibridą jūsų verslui

LEXUS PRIVALUMAI

Meistriškumas nėra tik apdaila, tai mūsų požiūrio į aukščiausią kokybę pagrindas. Tai neatsiejama mūsų pažado suteikti japonų svetingumo filosofija Omotenashi pagrįstą aptarnavimą, numatant Jūsų poreikius ir užtikrinant sklandžią vairavimo patirtį. Tai apima ir mūsų požiūrį į saugumą. Mes sukūrėme novatorišką nelaimingų atsitikimų kelyje prevencijos technologiją tam, kad Jūs vairuodami jaustumėtės ramiau.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ux%2Cnx%2Ces%2Crx%2Crl%2Cll%2Cls