1. Discover Lexus
  2. Technology
Spartusis pasirinkimas
ATRASKITE LEXUS

TECHNOLOGIJOS

Technologijos – Lexus kūrybos katalizatorius. Lexus niekuomet neapsiriboja vien pažangiausių inovacijų taikymu. Mes stengiamės jas perkelti ieškodami naujų, netikėtų ir kūrybiškų sprendimų.

Išskirtinės technologijos – standartinė įranga

Visi mūsų modeliai išsiskiria naujausiais ir pažangiausiais sprendimais. Aukščiausio lygio technologijos leidžia mėgautis nepriekaištinga važiavimo kokybe. Technologijos ir prabanga visuomet sudaro darnų duetą, kuris lydi visą mūsų kūrybą – nuo aukščiausio lygio interjero apdailos iki pažangių ir intuityvių saugos sistemų, tokių kaip LSS+.

Patobulinta papildoma įranga

Daugelis mūsų rafinuotų sistemų komplektuojamos kaip standartinė įranga. Jūsų pasirinkimui taip pat siūloma pažangiausia pramoginė, klimato kontrolės ir saugos įranga. Koks rezultatas? Subtili patirtis kiekvienąkart atsisėdus už vairo.

Viskas paklūsta vairuotojo kontrolei. Mygtuko spustelėjimu prietaisų skydelyje galite pagerinti salono aplinką pagal savo pageidavimus.

Ideali akustika

Mes bendradarbiaujame su autoritetingais Mark Levinson® garso įrangos specialistais. Drauge su jais mes kuriame specialiai pritaikytus akustinius sprendimus, pakeliančius pramoginės sistemos kokybės kartelę dar aukščiau.

Mark Levinson® specialistai dalyvauja kiekviename kūrimo etape. Jie pasirodo svarbiu momentu, kai pirmąkart pristatomas suprojektuotas naujas koncepcinis automobilis, todėl gali pasirūpinti, kad būtų tiksliai sukalibruotas automobilio salonas ir užtikrinta optimali akustika. Garsiakalbiai išdėstomi ir sukalibruojami atsižvelgiant į konkrečią Lexus automobilių salono aplinką.

Optimizuota salono aplinka

Automobilio salono aplinka gali būti nepastebima, bet ji labai svarbi. Mes jai skiriame ypatingą dėmesį. Dėl šios priežasties salone įdiegėme apdovanotą Nanoe® technologiją, kuri kontroliuoja salono oro kokybę išskirdama mikroskopines daleles. Šis naujoviškas sprendimas yra efektyvesnis už tradicinę klimato kontrolės sistemą – jis visuomet užtikrina maksimalų komfortą.

Lexus sauga

Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas. Lexus Safety System+ žymi naują nelaimingų atsitikimų prevencijos erą – siekiame apsaugoti Jus, Jūsų keleivius, kituose automobiliuose esančius žmones ir pėsčiuosius. Lexus Safety System+ papildo Jūsų vairavimo galimybes ir sustiprina pojūčius, kad kelyje visada jaustumėtės užtikrintai.

 

LEXUS SU NANOE™ X

Mes tikime, kad visi, Lexus automobiliu važiuojantys asmenys, turi būti apsaugoti visais įmanomais būdais. Oro gryninimo technologija Panasonic nanoe™ X leidžia salone kurti švaresnį ir sveikesnį orą. 

Galimybių ribas peržengiantys Išradimai

Mūsų koncepciniuose modeliuose įkūnytos įkvepiančios ateities technologijų idėjos. LF-FC, UX ir kinetinės sėdynės koncepcijos yra ne tik perspektyvinės projekcijos, bet ir novatoriškos laboratorijos, leidžiančios išbandyti naujas drąsias idėjas, išlaisvinant savo kūrybinį mąstymą technologiniams proveržiams pasiekti.

Kitoks požIūris į sėdynę

Koncepcinė novatoriška kinetinė Lexus sėdynė buvo pristatyta 2016 m. Paryžiaus automobilių parodoje. Iš naujo permąstę sėdynės koncepciją, mes sukūrėme novatorišką tinklinę struktūrą, kuri pateikia naują automobilio sėdynės komforto apibrėžimą.

Naujoviški pluoštai stabilizuoja kūno svyravimus, užtikrindami patikimą ir tvirtą atramą. Taigi joje įsitaisius, pailsės ir mintys, ir kūnas.

Sumani sąsaja

Koncepcinis UX ir LF-FC modeliai pateikia lengvesnio, natūralesnio ir „žmogiškesnio“ automobilio valdymo viziją.

Netrukus šie automobiliai galės suprasti Jūsų gestus bei prisilietimus ir į juos reaguoti. Greitai bus naudojamos ir hologramos.

 

 

 

Novatoriška ls įranga

Naujajame LS įdiegtos saugos technologijos yra didelis žingsnis į priekį. Lexus Safety System + paketas papildytas naujomis pažangiomis sistemomis. Tai aukščiausio lygio pagalbinė vairavimo įranga. Dar labiau patobulinta Pre-Collision sistema (PCS), nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjamoji (LDA) ir dinamiška pastovaus greičio palaikymo (ACC) sistemos. LS siūlo pažangiausias technologijas, padedančias išvengti susidūrimų, tokias kaip įspėjimo apie pėsčiuosius ir aktyvioji vairo valdymo sistemos, kurios intuityviai ir sumaniai sustiprina ir papildo Jūsų pojūčius kelyje.

Lexus elektrifikuotas

Jau daugiau nei 15 metų Lexus kompanija yra elektrifikacijos pradininkė ir vystytoja, kurianti įkvepiančus, efektyvius ir patikimus automobilius. Stebinantys tyliu veikimu varikliai tausoja mūsų planetą ir leidžia mėgautis dinamišku važiavimu. Pažangiausios pasaulinės technologijos leidžia kurti neįtikėtinai saugius ir prabangius automobilius. Naujoji jų karta jau čia ir tai - nuostabu!

 

 

Originalūs pritaikymo būdai

Mūsų požiūris į technologijas nėra sustabarėjęs ir nuolat keičiasi. Mūsų tikslas – ne tiesiog pritaikyti technologijas žinoma forma, bet atsispiriant nuo jų ieškoti naujų sprendimų. Mes stengiamės nuolat būti žingsniu priekyje, todėl mąstome kūrybiškai ir nestandartiškai, iš naujo peržiūrėdami ir keisdami naujausius pasiekimus.

Išmanesnis skenavimas

Netradicinis mąstymas mus atvedė iki medicinos mokslo, iš kurio pasiskolinome naujausią kompiuterinės tomografijos (CAT) technologiją. Kodėl? Todėl, kad mes įžvelgėme neįtikėtiną ir efektyvų naują jos pritaikymo būdą.

Tradiciškai varikliai tikrinami mechaniniu būdu ir apžiūrint juos išoriškai. Tačiau mes norime žinoti, ar kiekvieno variklio vidus taip pat yra nepriekaištingas.

Kompiuterinė ašinė tomografija (CAT) leidžia mums pamatyti trimatį variklio vidaus vaizdą. Mes galime neprarastai tiksliai nustatyti esančius trūkumus. Mūsų neįprasti metodai lemia neprilygstamus rezultatus.

Bambuko akustika

Gamtos ir technologijų derinys leido sukurti įspūdingos kokybės garsą atkuriančius galingus Lexus CT garsiakalbius. Visiškai nauju būdu panaudoję bambuką, mes išgavome neįtikėtiną akustiką.

Garsiakalbių diagramos pagamintos iš medžiagos, kurios sudėtyje yra augalinio opalo (tai mikroskopinė į adatą panaši struktūra, aptinkama bambuko lapų audiniuose) ir medžio anglies. Lengva ir kartu galingą garsą užtikrinanti diafragma yra pakankamai tvirta, todėl tiksliai atkuria aukštas natas, ir gana lanksti, todėl efektyviai slopina savo vibracijas.

Bandymai virtualiojoje realybėje

Ieškodami naujų perspektyvų, savo bandymus atliekame naudodamiesi virtualiosios realybės programa. Važiavimo sąlygos ir vairuotojo reakcijos gal būti simuliuojamos visiškai kitaip nei iki šiol. Mūsų kuriama įtraukianti patirtis leidžia rinkti naudingus realių vairuotojų atsiliepimus apie įvairias saugos sistemas. Remdamiesi Jūsų atsiliepimais, mes tobuliname savo technologijas, kad už vairo jaustumėtės dar drąsesni ir ramesni.

Išmaniojo kupolo viduje – Lexus LS. Iš visų pusių supančiuose ekranuose projektuojami labai realistiški važiavimo miesto gatvėmis ir greitkeliu vaizdai. Cilindrai juda, pasvyra į šoną ir sukasi, simuliuodami posūkius, važiavimą įkalne, greičio didinimo ir mažinimo sąlygas. Be to, įrašomi variklio skleidžiami garsai, vibracija ir vėjo keliamas triukšmas.

 

Simuliacijos galimybės beribės. Pavyzdžiui, kurdami monotoniško važiavimo situacijas, mes galime išsiaiškinti, kaip veikia mieguistumas. Šie tyrinėjimai padeda kuriant išmaniąsias įspėjimo sistemas. Pasak Takahiko Murano, atsakingo už eksperimentinį projektavimą, „tokio pobūdžio tyrimų būtų neįmanoma atlikti realiame pasaulyje“.

 

 

 

 

Išradingos inovacijos

Taikydami pažangias technologijas, mes plečiame galimybių ribas. Jos, kaip ir mūsų drąsios naujos idėjos, yra neatsiejama automobilių kūrybos dalis.

Išskirtinė techininė įranga

Vien modernių technologijų nepakanka. Jos turi būti ištobulintos iki aukščiausio lygio. Visuose Lexus modeliuose įdiegtos naujoviškos technologijos neatsiejamos nuo išskirtinės prabangos.

Novatoriškos technologijos

Vairavimo patirtis nuolat keičiasi, atverdama naujas perspektyvas. Technologijose slypinti galia mums leidžia judėti į priekį. Ateitis priklauso mums ir mes turime ją kurti.