1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Innovation
Spartusis pasirinkimas
ATRASKITE TECHNOLOGIJAS

NUOLATINIS NAUJOVIŲ DIEGIMAS

Lexus nuolat siekia naujovių ir neribotos vaizduotės. Nuo praturtinančių garso sistemų sprendimų iki novatoriškų koncepcijų, kuriomis išbandomos drąsios ir naujos idėjos, kartu ieškome kitų idėjų, kuriomis bus grindžiamos mūsų ateities technologijos.

JŪSŲ TOBULA APLINKA

SUASMENINKITE SAVO KELIONES

Daugelis mūsų rafinuočiausių funkcijų įtrauktos į standartinę įrangą. Taip pat galėsite rinktis naujausias pramogų, klimato kontrolės ir saugos sistemas. Vairavimas bus labiau asmeniškas, jį galėsite valdyti tiesiog paliesdami mygtuką ir tiksliai sureguliuodami aplinką.

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA

TOBULYBĖS SKAMBESYS

Bendradarbiaudami su Mark Levinson®, aukščiausios kokybės garso specialistais, sukūrėme individualius klausymosi sprendimus, kurie Jūsų asmeninę garso aplinką ir automobilio pramogas perkelia į kitą lygį. Mūsų ekspertų dėka salonas tiksliai sukalibruotas optimaliai akustikai.

REVOLIUCINIS DIZAINAS

PERKURTOS SĖDYNĖS

Nauju žvilgsniu pažvelgę į sėdynes, sukūrėme revoliucinę Lexus kinetinės sėdynės koncepciją. Naujoviška tinklinė konstrukcija didina komfortą, saugą ir atramą, radikalūs pluoštai stabilizuoja judesius ir leidžia iš tiesų patogiai įsitaisyti savajame Lexus.

GARANTUOTA KOKYBĖ

IŠMANESNIS NUSKAITYMAS

Savo varikliams ištirti pasiskolinome naujausius medicinos mokslų kompiuterinės tomografijos metodus. Norime įsitikinti, kad kiekvieno variklio vidus yra tobulas. Taikydami kompiuterinę tomografiją, galime tirti trimatėje erdvėje ir visiškai tiksliai patikrinti, ar nėra trūkumų.

NAUJO LYGIO EKSPERIMENTAI

SAUGOS BANDYMAI VIRTUALIOJOJE REALYBĖJE


Keliame bandymus į aukštesnį lygį: naudodami virtualiąją realybę, kuriame įtraukiančią patirtį, imituojančią vairavimo sąlygas ir vairuotojo reakcijas. Atlikdami bandymus, kurie neįmanomi realiame pasaulyje, renkame grįžtamąjį ryšį, kad galėtume tobulinti ir kurti įvairias saugos funkcijas bei technologijas.

Išmaniojo kupolo viduje Lexus LS supa lenktieji ekranai, kuriuose rodomi tikroviški važiavimo mieste ir automagistrale vaizdai. Judantys cilindrai imituoja posūkius, kilimą, greitėjimą ir lėtėjimą. Kartu leidžiami variklio triukšmo, vibracijos ir vėjo garso įrašai.