1. Lexus modeliai
 2. NX
Spartusis pasirinkimas
Nuo
55 000 €
CO₂
22 - 146 g/km
Vid. sąnaudos
1 - 6.4 l/100km

Dėl įspūdingai geros išvaizdos ir rafinuoto našumo elektrifikuoti Lexus hibridai – įsikraunantis* NX 350h ir įkraunamasis* NX 450h+ – nepanašūs į jokį kitą prabangų visureigį. Viduje įrengta į vairuotoją orientuota Tazuna vairuotojo vieta, ergonomiški prietaisai ir 14 colių jutiklinis ekranas. Tiems, kurie planuoja daugiau nuotykių lauke, siūloma NX komplektacija Overtrail su didesne prošvaisa ir 18 colių matinės juodos spalvos ratlankiais bei visureigių padangomis.

* Lexus įsikraunančiame ir įkraunamajame hibriduose įrengiamas benzininis variklis ir vienas arba keli elektriniai motorai.

Automobiliai sandėlyje

Naujasis Lexus NX - Sutaupykite ne mažiau kaip 5000 €

NX GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

NAŠUMAS

 • PAŽANGŪS HIBRIDINIAI IR ĮKRAUNAMIEJI HIBRIDINIAI GALIOS AGREGATAI

  NX sumontuoti pažangiausi kada nors Lexus sukurti įkraunamasis* ir įsikraunantis* hibridiniai galios agregatai, todėl NX yra ekonomiškesnis ir efektyvesnis nei benzinu arba dyzelinu varomi vidutinio dydžio visureigiai. Lexus įsikraunanti hibridinė sistema, kuri yra beveik 20 metų patirties elektrifikacijos srityje rezultatas, suteikia NX 350h daugiau galios ir pagreičio bei pasižymi puikiu ekonomiškumu bei nedidele emisija.

  NX 450h+ nustato įkraunamojo hibrido sklandumo ir rafinuotumo standartą. Įspūdį daro ne tik mieste elektros režimu nuvažiuojamas atstumas, bet ir 309 AG galia bei didelis pagreitis. Įspūdingas yra hibrido efektyvumas, kai akumuliatorius išsikrauna, nesumažindamas bagažinės vietos ir degalų bako talpos. Tai – automobilis, kuris iš naujo apibrėžia įkraunamojo hibrido sąvoką.

  * Lexus įsikraunančiame ir įkraunamajame hibriduose įrengiamas benzininis variklis ir vienas arba keli elektriniai motorai.

 • VAIRAVIMO REŽIMO PASIRINKIMAS

  Šalia vairo patogiai įrengtas vairavimo režimo pasirinkimo valdiklis leidžia vairuotojui pasirinkti ekonominį, įprastą arba sportinį režimą, kad automobilis būtų maksimaliai efektyvus, dinamiškas ir rafinuotas. NX F SPORT turi papildomus Custom, Sport S ir Sport S+ režimus, o NX Overtrail – naująjį Trail Mode režimą, skirtą sunkiau pravažiuojamiems keliams.

 • ITIN TVIRTA PLATFORMA

  Sukurtas mūsų pripažintos Global Architecture K platformos pagrindu, NX pasižymi daugybe dinaminių patobulinimų, įskaitant geresnį sukibimą ir greitesnę reakciją. Dėl platesnio tarpuvėžio ir žemesnio svorio centro užtikrinamas puikus valdymas ir stabilumas. Storesnė prietaisų skydelio garso izoliacija sumažina vidun patenkantį triukšmą. Siekdami rafinuotumo ir mažesnio galinės ašies slydimo, Lexus inžinieriai taikė lazerinio varžtų suvirinimo, klijavimo, stogo sutvirtinimo, dvigubų priekinio dangčio užraktų ir didelio atsparumo tempimui plieno sutvirtinimo būdus. Siekiant sumažinti svorį, sparnai ir priekinis dangtis pagaminti iš aliuminio. Galiausiai Lexus Takumi vairuotojai nenuilstamai suko ratus mūsų Šimojamos bandymų trasoje, kad tiksliai sureguliuotų NX vairo mechanizmą ir stabdžius.

Norintiems sportiškumo arba tiesiog mėgautis važiavimu gamtoje, NX Overtrail siūlo specialiai pritaikytą pakabą su 15 mm didesne prošvaisa, kad būtų galima įveikti sunkiau pravažiuojamus kelius.

Siekiant užtikrinti salono erdvumą su 500 litrų bagažo erdve ir žemą svorio centrą, NX 450h+ modelio talpus 18,1 kWh ličio jonų akumuliatorius sumontuotas po salono grindimis. Šiame akumuliatoriuje sumontuoti 96 didelės talpos ličio jonų akumuliatorių elementai, o bendras nuvažiuojamas atstumas elektros režimu siekia 68-73 km (88-96 km mieste). Mažesnis ličio jonų akumuliatorius, sukurtas NX 350h modeliui ir sumontuotas po galinėmis sėdynėmis, prisideda prie erdvaus salono ir rafinuoto vairavimo. Ličio jonų elementų lengvumas didina įkrovimo našumą. Be to, optimizuotas jų kompaktiškumas ir aušinimo sistema.

Modelių su visų varančiųjų ratų pavara E-FOUR sistema užtikrina sklandų veikimą ir galingą trauką važiuojant sudėtingomis sąlygomis. Naujovišką E-FOUR pavaros sistemą papildo galinėje ašyje sumontuotas 54 AG elektros variklis, kuris vos prireikus akimirksniu suteikia papildomą sukimo momentą.

Sauga

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Komforto jausmas, kuris yra kiekvieno Lexus pagrindas, NX modelyje pasiekė naują lygį ir jau įtrauktas į standartinę įrangą. Visuose NX modeliuose įdiegta naujausia saugos sistema Lexus Safety System +, kuri veikia greičiau ir reaguoja į 36 % daugiau eismo įvykių. Tai – tarsi vairuotojas porininkas, kuris rūpinasi Jūsų sauga kiekvienoje vairavimo situacijoje – nesvarbu, ar važiuojate miesto eisme, ar automagistralėje, dieną ar naktį, sankryžoje, posūkyje ar persirikiuojate. Čia naudojamos technologijos, kurios kuria naują erą avarijų prevencijos srityje.

  NX taip pat padeda užtikrinti saugesnį vairavimą sankryžose, nes aptinka iš kairės ir dešinės artėjančias transporto priemones, kurios gali būti nematomose zonose, ir įspėja vairuotoją.

 • SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA AR AVARINIO VAIRO VALDYMO PAGALBA

  Be dviratininkų aptikimo dieną ir pėsčiųjų aptikimo naktį, susidūrimų padedanti išvengti sistema nuo šiol gali aptikti dviratininkus naktį ir padėti išvengti susidūrimų sankryžose, su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis ir pėsčiaisiais. Jei sistema nustato, kad susidūrimo tikimybė didelė, automatiškai įjungiami stabdžiai, padedantys išvengti susidūrimo arba sumažinti žalą, jei susidūrimas vis dėlto įvyksta. Kai pėsčiasis pernelyg priartėja prie Jūsų važiavimo trajektorijos arba į ją patenka, NX avarinio vairo valdymo pagalba palaiko jūsų vairavimo judesius, kad padidintų automobilio stabilumą ir užkirstų kelią atsitiktiniam išvažiavimui iš eismo juostos.

 • DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos tinkamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, NX taip pat sustoja. Transporto priemonei pajudėjus, NX irgi pajuda. Dabar ši sistema anksčiau aptinka į Jūsų eismo juostą įvažiuojančias transporto priemones ir automatiškai reguliuoja greitį kelio vingiuose. Be to, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su išorine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone. Kai važiuojate paskui lėčiau judančią transporto priemonę ir parodote lenkimo posūkio signalą, aktyvuojamas išankstinis greitėjimas. Persirikiuojant į eismo juostą, kuria priekyje važiuoja lėta transporto priemonė, aktyvuojamas išankstinis lėtėjimas.

Atnaujinta eismo juostos stebėjimo sistema padeda NX važiuoti eismo juostos viduriu, naudodama eismo juostos centravimo ir natūralaus eismo juostos sekimo funkcijas. Patobulinto valdymo posūkiuose funkcija taip pat padeda saugiau įveikti kelio vingius. Greitkeliuose, kai posūkio signalas įjungiamas kaip įspėjamasis ženklas, pagalbinė eismo juostos keitimo sistema leidžia NX automobiliui vairuotojo iniciatyva keisti eismo juostą naudojant dinaminę radarų greičio palaikymo sistemą. Stebėdama kelią priekyje, ji kontroliuoja vairavimą, greitėjimą ir lėtėjimą.

Japoniškų Shoji durų grakštumo įkvėpta ir jungikliu aktyvuojama NX el. skląsčio durelių atidarymo sistema leidžia atidaryti dureles vienu sklandžiu judesiu. NX modelyje pristatoma el. skląsčio sistema su saugaus išlipimo pagalba, apimanti elektroniniu būdu aktyvuojamus durelių užraktus, kurie kartu su neapžvelgiamų zonų stebėjimo sistema automatiškai neleidžia atidaryti durelių, jei iš paskos artėja eismo dalyvis.

Be itin tvirtos salono saugos kapsulės keleivių apsaugą užtikrina aštuonios pažangios saugos oro pagalvės. Dviejų pakopų saugos oro pagalvė ir kelių saugos oro pagalvė vairuotojui, vienos pakopos saugos oro pagalvė priekinės sėdynės keleiviui, centrinė saugos oro pagalvė, skirta sušvelninti vairuotojo ir priekinės sėdynės keleivio susidūrimą, šoninės saugos oro pagalvės priekinėse sėdynėse ir užuolaidinės saugos oro pagalvės per visą salono ilgį, abiejose jo pusėse.

DRĄSUS DIZAINAS

 • FIRMINĖS GROTELĖS

  Mūsų dizaineriai pasiryžo sukurti galingą naujausio NX išvaizdą. Suprojektuotos dinamiškesnės grotelės su integruotu rėmeliu. Dizainas ne tik padeda sumažinti svorį, bet ir pabrėžia automobilio dinamiškumo įspūdį. Intriguojančiam tinklelio raštui sukurti buvo pagaminti ploni U formos komponentai. Galiausiai vertikali grotelių konstrukcija kartu su trimis plyšiais apačioje užtikrina geresnį aušinimo našumą.

 • KETURGUBI ŠVIESOS DIODŲ SPINDULIAI

  Šie nuostabūs 4 projektorių šviesos diodų priekiniai žibintai turi juodą apvadą, kuris sukuria išskirtinį įspūdį. Šviesą akcentuoja Lexus firminiai L formos dieniniai žibintai (DRL).

 • LEXUS IŠILGINIS ŽIBINTAS

  Galinėje dalyje per visą NX plotį driekiasi stilingas Lexus firminis išilginis žibintas su išskirtiniu L formos apšvietimo dizainu. Automobilio centre – modernios išvaizdos atnaujintas LEXUS logotipas.

Drąsios Lexus firminės grotelės padengtos išskirtiniais blizgiais juodais dažais, kurie pabrėžia tvirtą NX Overtrail išvaizdą. Drąsūs juodi durelių veidrodėliai ir rankenos, tamsaus chromo šoninių langų rėmų apvadai ir fortepijono juodi stogo bėgeliai dar labiau paryškina unikalų Overtrail charakterį. Specialiai Overtrail modeliuose matinės juodos spalvos dažais nudažyti išskirtiniai 18 colių, 5 stipinų ratlankiai su visureigių padangomis.

Įspūdinga Tazuna koncepcija, pirmą kartą pristatyta LF-30 dizaino studijoje, dabar – jau NX modelyje. NX vairuotojo vieta sukurta siekiant jaudinančios vairavimo patirties, maksimaliai padidinant Jūsų kontaktą su priekyje besidriekiančiu keliu ir rankose laikomu vairu. Jos įkvėpimo šaltinis – raitelių ryšys su žirgais per vadeles (Tazuna).

Vairas ir pavarų perjungimo svirtis yra svarbūs vairavimo elementai, todėl dizaineriai glaudžiai bendradarbiavo su Lexus Takumi meistrais, kruopščiai tobulindami šias sąlyčio vietas. Ypatingai dėmesys sutelktas į vairo formą ir konstrukciją, suteikiant išskirtinių pojūčių ir labiau užtikrinant vairo stabilumą, taip pat atnaujintas nykščių atramų ir jutiklinių valdiklių dizainas.

Lexus foninio apšvietimo pasirinkimo funkcija leidžia pritaikyti NX salono apšvietimą pagal savo nuotaiką. Galite rinktis iš 64 spalvų paletės. Vadovaudamiesi mūsų dizaino filosofija L-finesse, Lexus salono dizaineriai parinko keturiolika spalvų, kurios išreiškia trumpalaikes emocijas ir jausmus, užplūstančius stebint natūralių reiškinių grožį. Šios spalvos taip pat perteikia Omotenashi svetingumo dvasią ir apima toliau nurodytas temas.

 

 • Gijimas. Ramūs atspalviai formuoja gijimo erdvę, kurioje kartu egzistuoja natūralios gamtos žalumos energija, gyvenimo galia ir dinamiškumas.
 • Atsipalaidavimas. Šilti atspalviai formuoja atpalaiduojančią erdvę, kurioje apstu gyvybės, ji rezonuoja su saulės šviesos žaismu ir Žemės pulsavimu.
 • Sužadinimas. Balti tonai formuoja žadinančią aplinką. Čia dienos metu gaivinanti saulės šviesa sklandžiai budina protą.
 • Susitelkimas. Mistiški vėsūs atspalviai formuoja protą telkiančią aplinką, kuri perteikia laiko tėkmę ir trumpalaikes gamtos būsenas.
 • Pagyvinimas. Grynosios ugnies tonai vairuotojui sudaro pagyvinančią aplinką, alsuodami temperatūrą keičiančios ugnies ritmu.

Overtrail komplektacijoje siūlomas išskirtinis Tahara salonas su unikaliais chaki spalvos akcentais durelių apdailoje, priekiniame valdymo pulte ir apmušaluose. Priekinės sportinės sėdynės ir naujai sukurti Bookmatch Woodgrain intarpai salone palieka ypatingą įspūdį.

Standartinėje visų naujųjų NX modelių įrangoje yra praktiška 60:40 santykiu nulenkiama galinė sėdynė, leidžianti lengvai sudėti didesnius daiktus, pavyzdžiui, dviračius ar banglentes. Nulenkus visas galines sėdynes, bagažinėje galima vežti ir didelių gabaritų daiktus.

NAUJOVIŠKOS TECHNOLOGIJOS

 • 14 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS

  NX diegiamos daug greitesnės ir paprastesnės naudoti sistemos: ir Lexus Link Connect su debesijos navigacija, ir Lexus Link Pro su integruota hibridine navigacija (14 colių jutiklinis ekranas) pasižymi didesne raiška. Lexus multimedija yra pirmoji tokios rūšies sistema, naudojanti debesijos navigaciją ir reguliariai atnaujinanti žemėlapius bei kelių eismo duomenis. 14 colių didelės raiškos jutiklinio ekrano vieta parinkta tobulai, kad vairuodami galėtumėte patogiai naudotis. Ekranas yra vienas didžiausių, kurie siūlomi šiuo metu, taigi sklandžiai pasieksite informaciją, pvz., navigacijos, garso ir klimato kontrolės sistemas. Internetinės paslaugos ir kita NX programinė įranga reguliariai atnaujinamos naudojant internetinio naujinimo technologiją, todėl visada galėsite naudotis naujausia jungiamumo patirtimi.

 • LEXUS BALSO PAGELBIKLIS

  Dirbtinis intelektas ir debesija veikia kartu su išmaniuoju Lexus balso pagelbikliu, kuris padeda išvengti mygtukų paieškos, kad galėtumėte susitelkti į priekyje besidriekiantį kelią. Šis Hey Lexus balso pagelbiklis supranta natūralią kalbą bei teiginių kontekstą (pvz., aš alkanas arba man šalta) ir net gali atpažinti, kuris priekyje sėdintis asmuo kalba. Taip pat galite susikurti balso pagelbiklio iškvietimo frazę arba paprašyti Lexus balso pagelbiklio atlikti užduotis, pvz., atidaryti langą.

 • ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

  Itin jautriai ir greitai reaguojantį nuotoliniu būdu valdomą bagažinės dangtį labai patogu naudoti, ypač kai rankose laikote pirkinių krepšius. Jei raktelis kišenėje ar rankinėje, tiesiog pakiškite koją po galiniu buferiu ir taip atidarysite arba uždarysite bagažinės dangtį.

Transporto priemonės duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. Didesnis 10 colių projekcinis ekranas suteikia galimybę matyti navigacijos, saugos funkcijų, automobilio informacijos ir garso parinktis neatitraukiant akių nuo kelio. Ekranas sklandžiai ir patogiai valdomas ant vairo įrengtais jutikliniais mygtukais.

Jūs ir Jūsų keleiviai jausitės lepinami. Erdvus ir komfortiškas NX salonas sukuria nepakartojamą verslo klasės laukiamosios salės įspūdį. Tai – puiki auditorija standartinei 10 garsiakalbių arba Mark Levinson® 17 garsiakalbių Premium Surround garso sistemai. Išnaudodamos NX akustines savybes, šios sistemos Jūsų automobilyje suteiks nepamirštamą namų kino teatro patirtį. Našumas tampa dar malonesnis dėl S-Flow klimato kontrolės, kuri atpažįsta konkrečias užimtas sėdynes arba vietas, kur šviečia saulė, ir atitinkamai sureguliuoja salono mikroklimatą.
NX 360° APŽVALGA

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE NAUJĄJĮ NX

Patirkite, ką reiškia vairuoti NX

Užsisakykite bandomąjį Lexus NX važiavimą  ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.

PASIRINKITE SAU TINKAMIAUSIĄ KOMPLEKTACIJĄ IR VARIKLĮ

Pasirinkite komplektaciją

7 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • NX - Comfort - 5 durelių miesto visureigis

  NX Comfort

  5 durelių miesto visureigis
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Automatinės tolimosios šviesos (AHB)

  Patvirtinti

  e-CVT | Priekinių ratų pavara

  Nuo

  55 000 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100km
  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  56 300 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   135 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.4 l/100km
 • NX - Business - 5 durelių miesto visureigis

  NX Business

  5 durelių miesto visureigis
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)

  Patvirtinti

  e-CVT | Priekinių ratų pavara

  Nuo

  58 500 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100km
  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  59 800 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   136 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.4 l/100km
 • NX - Executive - 5 durelių miesto visureigis

  NX Executive

  5 durelių miesto visureigis
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)

  Patvirtinti

  e-CVT | Priekinių ratų pavara

  Nuo

  63 200 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100km
  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  64 500 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   136 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.4 l/100km
  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  72 000 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   22 - 26 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1 - 1.1 l/100km
 • NX - Business Plus - 5 durelių miesto visureigis

  NX Business Plus

  5 durelių miesto visureigis
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)

  Patvirtinti

  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  68 600 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   22 - 26 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1 - 1.1 l/100km
 • NX - Overtrail - 5 durelių miesto visureigis

  NX Overtrail

  5 durelių miesto visureigis
  • +
   18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 15 stipinų, matinės juodos spalvos, 235/60 R18 visureigių padangos
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Juodi durelių veidrodėlių gaubtai su juodu ornamentu

  Patvirtinti

  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  70 470 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   144 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6.3 - 6.4 l/100km
  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  76 370 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1.1 - 1.1 l/100km
 • NX - Luxury - 5 durelių miesto visureigis

  NX Luxury

  5 durelių miesto visureigis
  • +
   20 colių 20 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Keturgubi LED priekiniai žibintai

  Patvirtinti

  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  71 400 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   144 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6.3 - 6.4 l/100km
  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  78 400 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1.1 - 1.1 l/100km
 • NX - F SPORT - 5 durelių miesto visureigis

  NX F SPORT

  5 durelių miesto visureigis
  • +
   20 colių juodi F SPORT lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • +
   Firminės F formos tinklelio priekinės grotelės
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale

  Patvirtinti

  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  73 000 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   143 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6.3 - 6.4 l/100km
  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  78 800 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1.1 - 1.1 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.

ŽIŪRĖKITE DAUGIAU

 • ATSIPALAIDUOTI IR ĮKRAUTI

  Sužinokite apie Lexus namų įkrovimo stotelės ir Lexus Link+ programėle prieinamo Europos įkrovimo stotelių tinklo naudą vairuojant NX 450h iš tinklo įkraunamą hibridinį automobilį.

 • ĮSIKRAUNANTIS LEXUS HIBRIDAS

  Pasiskaitykite išsamiau apie 4 kartos įsikraunančio hibrido technologiją, kuri sudaro NX 350h ir NX 450h+ pagrindą.   

 • NUMERIS VIENAS PAGAL PATIKIMUMĄ

  2023 m. rugsėjį kasmetinėje JK What Car? apklausoje Lexus septintą kartą buvo pripažintas patikimiausiu prekių ženklu. Lexus surinko 98,3 % taškų apklausoje, kurioje buvo įvertinti 178 modeliai (32 prekių ženklų). Naujausias NX pasiekė 99,4 %.