1. Lexus modeliai
 2. NX
Spartusis pasirinkimas
Nuo
54 200 €

CO₂

22 - 146 g/km

Vid. sąnaudos

1 - 6.4 l/100km
Naujasis Lexus NX – neprilygstamas visais aspektais. Dėl įspūdingos išvaizdos ir intuityvių technologijų NX siūlo išties jaudinančią vairavimo patirtį. Pasirinkite įsikraunantį arba įkraunamąjį hibridą ir nuvažiuokite iki 97 kilometrų elektros režimu. 

NX GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

CHARAKTERISTIKOS

 • KLASĖJE PIRMAUJANČIOS HIBRIDINĖS IR ĮKRAUNAMOSIOS HIBRIDINĖS PAVAROS SISTEMOS

  Naujasis NX, kuriam naudojamos šiuo metu pažangiausios Lexus įkraunamosios hibridinės ir įsikraunančios hibridinės pavaros sistemos, yra ekonomiškesnis ir ekologiškesnis nei benzinu ar dyzelinu varomi vidutinio dydžio visureigiai. Lexus įsikraunančioji hibridinė sistema, ištobulinta pasitelkiant per 15 metų sukauptą elektrifikacijos patirtį, suteikia NX 350h automobiliui daugiau galios ir užtikrina dar spartesnį įsibėgėjimą, kartu pasižymi geriausia klasėje degalų ekonomija ir mažiausiu išmetalų kiekiu.

  Lexus elektrifikuotų pavaros sistemų liniją išplečiantis NX 450h+ nustato naujus įkraunamųjų hibridinių automobilių standartus. Įspūdį palieka ne tik 80 km nuvažiuojamas atstumas mieste elektros režimu, 306 AG galia bei greita akceleracija, bet ir neprilygstamas hibridinės sistemos našumas išsikrovus akumuliatoriui. Tai pasiekta nemažinant bagažinės tūrio ar degalų bako talpos.

 • TAZUNA SALONAS                                                                

  Įspūdinga Tazuna salono koncepcija, pirmą kartą pristatyta LF-30 koncepciniame automobilyje, buvo perkelta ir į naująjį NX. Jaudinančių vairavimo pojūčių suteikia maksimaliai glaudus ryšys su priekyje besidriekiančiu keliu ir rankose laikomu vairu. NX valdymo prietaisų visuma buvo sukurta įkvėpimo semiantis iš raitelių, vadelėmis valdančių savo žirgus (Tazuna).

 • VAŽIAVIMO REŽIMAI

  Naudodamas šalia vairo įrengtą važiavimo režimo nustatymo valdiklį Drive Mode Select, vairuotojas gali pasirinkti Eco, Normal arba Sport režimą, leidžiantį pasiekti didžiausią automobilio našumą, dinamiškumą ar važiavimo patogumą. Be Eco ir Normal režimų, į naująjį NX F SPORT įdiegti papildomi Custom, Sport S ir Sport S+ važiavimo režimai.

Ant pasaulinio pripažinimo sulaukusios Global Architecture K platformos sukonstruotas NX demonstruoja daugybę puikių dinaminių savybių, įskaitant geresnį sukibimą su kelio danga ir greitesnę reakciją. Dėl platesnės tarpvėžės ir žemesnio svorio centro pagerėjo valdymas bei stabilumas. Norėdami užtikrinti rafinuotą ir tikslų valdymą, Lexus inžinieriai pasitelkė lazerinį virinimą, klijavimą, naudojo stogo sutvirtinimo elementus, dvigubus variklio dangčio užraktus ir labai atsparius plieno sutvirtinimus. Mažinant svorį, sparnų ir variklio gaubto konstrukcijai panaudotas aliuminis.

Siekiant sukurti erdvų saloną su 500 litrų talpos bagažine keleivių daiktams ir užtikrinti žemą svorio centrą, galingas 18,1 kW ličio jonų NX 450h+ automobilio akumuliatorius yra sumontuotas po salono grindimis. Šiam naujam akumuliatoriui naudojami 96 didelės talpos ličio jonų elementai, todėl pasiekiamas didžiausias savo klasėje 65 km (80 km mieste) elektros režimu nuvažiuojamas atstumas. NX 350h modeliui sukurta ličio jonų baterija įmontuota po galinėmis sėdynėmis. Tai leidžia išsaugoti erdvų saloną ir puikias važiavimo savybes. Iš lengvų ličio jonų elementų sudaryta baterija sparčiai įsikrauna ir užima nedaug vietos bei yra dar geriau aušinama.

Modelių su visų varančiųjų ratų pavara E-FOUR sistema užtikrina sklandų veikimą ir galingą trauką važiuojant sudėtingomis sąlygomis. Naujovišką E-FOUR pavaros sistemą papildo galinėje ašyje sumontuotas 54 AG elektros variklis, kuris vos prireikus akimirksniu suteikia papildomą sukimo momentą.

SAUGUMAS

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Naujausia saugos sistema Lexus Safety System + lyg antra pora akių užtikrina Jūsų saugumą bet kokioje situacijoje – nesvarbu, vairuojate mieste ar važiuojate greitkeliu. Ji veikia tiek dieną, tiek naktį, sankryžose, kelio vingiuose ar keičiant eismo juostą. Įdiegus naują erą nelaimingų atsitikimų prevencijos srityje žyminčią technologiją, Pre-Collision System dabar gali dieną aptikti motociklus, o naktį pastebėti pėsčiuosius.

 • SAUGAUS IŠLIPIMO ASISTENTAS

  Kartu su nematomų zonų stebėjimo sistema veikiantis saugaus išlipimo asistentas pastebi iš galo artėjančius eismo dalyvius, pavyzdžiui, automobilius ir dviratininkus, ir, jeigu reikia, aktyvuoja e-Latch funkciją, kad durys liktų uždarytos. Taip iki 95 proc. mažinama nelaimingų atsitikimų, susijusių su durų atidarymu, tikimybė.

 • PRIETAISŲ SKYDELIO EKRANAS

  Į prietaisų skydelį integruotame 7 colių spalvotame TFT ekrane rodoma svarbiausia informacija ir važiavimo duomenys, įskaitant saugos įspėjimus ir navigacijos nurodymus. Kad vairavimas būtų dar dinamiškesnis, ekrano išvaizda ir turinys taip pat keičiasi pagal pasirinktą važiavimo režimą: Eco, Normal arba Sport.

Keleivių saugumą užtikrina ne tik itin tvirta kėbulo konstrukcija, bet ir aštuonios pažangios saugos oro pagalvės: dviejų lygių vairuotojo oro pagalvės ir kelių oro pagalvės; vienos pakopos priekinio keleivio oro pagalvė; centrinė oro pagalvė, mažinanti vairuotojo ir priekinio keleivio tarpusavio susidūrimo pasekmes; šoninės oro pagalvės ant priekinių sėdynių ir užuolaidinės saugos oro pagalvės, besitęsiančios per visą salono ilgį abiejose pusėse.

DRĄSUS DIZAINAS

 • NAUJO DIZAINO PRIEKINĖS GROTELĖS

  Mūsų dizaineriai buvo nusiteikę pakeisti NX išvaizdą, kad naujasis automobilis atrodytų dar galingesnis. Sumanymą įkūnyti padeda dar dinamiškesnės radiatoriaus grotelės su integruotu rėmeliu. Naujo dizaino grotelės ne tik mažina bendrą automobilio svorį, bet ir pabrėžia dinamišką išvaizdą. Kruopščiai sukurti ploni U formos komponentai susilieja į intriguojantį grotelių tinklelio raštą, o vertikalios grotelės su trimis oro įsiurbimo angomis apačioje užtikrina dar geresnį aušinimą.

 • 4 PROJEKTORIŲ LED ŽIBINTAI / LED DIENOS ŠVIESOS

  Šie pribloškiantys 4 segmentų LED žibintai su juodu apvadu sukuria išskirtinį įspūdį. Šviesą išryškina Lexus firminiai L formos dienos šviesos žibintai (DRL).

 • NAUJAS LEXUS ŠVIESOS SIMBOLIS / NAUJAS LEXUS LOGOTIPAS

  Galinėje dalyje per visą naujojo NX plotį driekiasi stilingas naujasis Lexus firminis žibintas su išskirtinio dizaino L formos šviesomis. Šiuolaikišką įvaizdį padeda kurti automobilio centre pritvirtinta naujoji LEXUS emblema.

Naujojo NX priekinės sėdynės suprojektuotos taip, kad atitiktų aukščiausios klasės patogumo ir valdymo standartus, taip pat užtikrintų puikų šoninį prilaikymą bei komfortą, įskaitant šildymo ar vėdinimo funkcijas. Kuriant ergonomišką juosmens atramą, sėdynių šonuose suformuotos gaubtos formos, mažinančios alkūnių kontaktą laikant vairą, perjungiant pavarą arba atidarant konsolės dangtį. Galiausiai dėl neaukštų sėdynių šonų galima itin patogiai įlipti ir išlipti iš automobilio.

Vairas ir pavarų perjungimo svirtis yra svarbūs vairavimo elementai, todėl dizaineriai glaudžiai bendradarbiavo su Lexus Takumi meistrais, kruopščiai tobulindami šias sąlyčio vietas. Ypatingai dėmesys sutelktas į vairo formą ir konstrukciją, suteikiant išskirtinių pojūčių ir labiau užtikrinant vairo stabilumą, taip pat atnaujintas nykščių atramų ir jutiklinių valdiklių dizainas.

Standartinėje visų naujųjų NX modelių įrangoje yra praktiška 60:40 santykiu nulenkiama galinė sėdynė, leidžianti lengvai sudėti didesnius daiktus, pavyzdžiui, dviračius ar banglentes. Nulenkus visas galines sėdynes, bagažinėje galima vežti ir didelių gabaritų daiktus.

NAUJOVIŠKOS TECHNOLOGIJOS

 • PANORAMINIS STOGLANGIS

  Kartu su stogo bėgeliais siūlomą įspūdingą panoraminį stoglangį dabar galima ir atidaryti. Dėl jo atsiranda daugiau erdvės virš galvos. Pro stoglangį į saloną patenka daugiau šviesos, o jame sumontuotas elektra valdomas uždangalas apsaugo nuo kaitrių saulės spindulių. Siūlomas elektra valdomas, pakreipiamas ir stumdomas stiklinis stoglangis suteikia laisvės, erdvumo ir šviesos pojūtį NX salone.

 • ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

  Itin jautriai ir greitai reaguojantį nuotoliniu būdu valdomą bagažinės dangtį labai patogu naudoti, ypač kai rankose laikote pirkinių krepšius. Jei raktelis kišenėje ar rankinėje, tiesiog pakiškite koją po galiniu buferiu ir taip atidarysite arba uždarysite bagažinės dangtį.

 • KINTAMOSIOS SROVĖS ĮKROVIKLIO PRIEVADAS

  NX 450h+ kintamosios srovės įkrovimo lizdas įrengtas dešinėje galinėje automobilio dalyje, taip pat sumontuotas integruotas įkroviklis, kurio didžiausia galia yra 6,6 kW.

Transporto priemonės duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. Didesnis 10 colių projekcinis ekranas suteikia galimybę matyti navigacijos, saugos funkcijų, automobilio informacijos ir garso parinktis neatitraukiant akių nuo kelio. Ekranas sklandžiai ir patogiai valdomas ant vairo įrengtais jutikliniais mygtukais.

S-Flow sistema sumaniai reguliuoja salono mikroklimatą pagal aplinkos sąlygas. Ji užtikrina puikias degalų sąnaudas ir optimalų komfortą kiekvienam keleiviui.

DAR GERESNĖS RYŠIO GALIMYBĖS

 • LEXUS LINK INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA

  Daug greitesnė ir paprastesnė naudoti Lexus Link informacijos ir pramogų sistema su didesnės raiškos 9,8 colio (Lexus Link Connect su debesijos duomenis naudojančia navigacija) bei dideliu 14 colių (Lexus Link Pro su integruota hibridine navigacija) jutikliniais ekranais yra pirmoji tokio tipo sistema, naudojanti debesijos duomenis navigacijai ir reguliariai atnaujinanti žemėlapius bei eismo duomenis.

 • MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA SU 17 GARSIAKALBIŲ

  NX 350h Luxury ir F SPORT įrangoje įdiegta naujoji 17 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround garso sistema tobulai pritaikyta prie NX akustinių savybių. Neprilygstamą, namų kiną primenantį 7.1 kanalų skaitmeninį garsą į aukštesnį lygį pakelia Clari-Fi™ sistema, atkurianti garsą, prarastą skaitmenizuojant MP3 tipo bylas. Garso kokybei pagerinti 25 cm skersmens žemųjų dažnių garsiakalbis įrengtas 20 litrų talpos skyriuje po bagažinės dugnu tarsi namų Hi-Fi sistemos garsiakalbis.

  Tai leido išsaugoti bagažinės erdvę. Į visas įrangas standartiškai montuojama aukščiausios kokybės garso sistema su 10 garsiakalbių. Į ją įeina FM RDS imtuvas, DAB radijas ir „Bluetooth“ ryšys. Į priekines dureles sumontuoti dideli garsiakalbiai užtikrina geresnę įrašų atkūrimo kokybę.

 • IŠMANIOJO TELEFONO INTEGRACIJA

  Android Auto® arba belaide Apple CarPlay® sąsaja galima paprastai atvaizduoti ir pasiekti kai kurias savo išmaniojo telefono programėles naujojo NX informacijos ir pramogų sistemos 9,8 arba 14 colių ekrane.

Dirbtinis intelektas ir debesijos duomenys darniai veikia išmaniojoje Lexus balso asistento sistemoje. Kol esate susitelkę į kelią, galite pamiršti valdymą mygtukais. Šis naujai sukurtas Hey Lexus balso asistentas supranta natūralią kalbą ir tokias frazes, kaip „Aš alkanas“ arba „Man šalta“, be to, netgi gali atpažinti, kuris keleivis kalba. Jūs galite valdyti salono apšvietimą, ieškoti informacijos internete ir atlikti kitus veiksmus nenuleisdami rankų nuo vairo.

Suderinamus išmaniuosius telefonus ar kitus elektroninius prietaisus galite įkrauti indukciniu belaidžiu įkrovikliu. Jis 50 proc. greitesnis nei ankstesnis ir įrengtas patogioje vietoje, o po juo yra patogi dėtuvė. Kad visi Jūsų išmanieji įrenginiai būtų įkrauti ir prijungti, NX turi keturis USB lizdus (po vieną A ir C jungtį priekyje, dvi C jungtis gale).

Patirkite, ką reiškia vairuoti NX

Rezervuokite bandomąjį važiavimą su Lexus NX ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

7 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 •  
  NX - Comfort - SUV 5-Doors

  NX Comfort

  Hibridas
  SUV 5-Doors
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Dvigubi LED dienos žibintai
  • +
   Automatinės tolimosios šviesos (AHB)
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  54 200 €

  Continuously Variable Transmission | 4X2
  • CO₂
   129 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 6.4 l/100km
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  55 500 €

  Continuously Variable Transmission | 4X4
  • CO₂
   135 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.4 l/100km
 •  
  NX - Business - SUV 5-Doors

  NX Business

  Hibridas
  SUV 5-Doors
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Dvigubi LED dienos žibintai
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  59 300 €

  Continuously Variable Transmission | 4X4
  • CO₂
   136 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.4 l/100km
 •  
  NX - Executive - SUV 5-Doors

  NX Executive

  Hibridas
  SUV 5-Doors
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Dvigubi LED dienos žibintai
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  64 400 €

  Continuously Variable Transmission | 4X4
  • CO₂
   136 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.4 l/100km
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  71 900 €

  Continuously Variable Transmission | AWD PHEV
  • CO₂
   22 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1 - 6.4 l/100km
 •  
  NX - Business Plus - SUV 5-Doors

  NX Business Plus

  Hibridas
  SUV 5-Doors
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Dvigubi LED dienos žibintai
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  68 100 €

  Continuously Variable Transmission | AWD PHEV
  • CO₂
   22 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1 - 6.4 l/100km
 •  
  NX - F SPORT - SUV 5-Doors

  NX F SPORT

  Hibridas
  SUV 5-Doors
  • +
   20 colių F SPORT lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • +
   F SPORT apdailos galinis buferis
  • +
   F SPORT apdailos priekinis buferis
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  70 500 €

  Continuously Variable Transmission | 4X4
  • CO₂
   143 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6.3 - 6.4 l/100km
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  77 500 €

  Continuously Variable Transmission | AWD PHEV
  • CO₂
   25 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1.1 - 6.4 l/100km
 •  
  NX - Luxury - SUV 5-Doors

  NX Luxury

  Hibridas
  SUV 5-Doors
  • +
   20 colių 20 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Keturgubi LED priekiniai žibintai
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  71 300 €

  Continuously Variable Transmission | 4X4
  • CO₂
   144 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6.3 - 6.4 l/100km
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  77 200 €

  Continuously Variable Transmission | AWD PHEV
  • CO₂
   25 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1.1 - 6.4 l/100km
 •  
  NX - F SPORT S - SUV 5-Doors

  NX F SPORT S

  Hibridas
  SUV 5-Doors
  • +
   20 colių juodi F SPORT lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • +
   F SPORT apdailos galinis buferis
  • +
   F SPORT apdailos priekinis buferis
  Žiūrėti viską
  Pasirinkti šį variklį
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  72 900 €

  Continuously Variable Transmission | 4X4
  • CO₂
   143 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6.3 - 6.4 l/100km
  Hibridas Benzinas

  Nuo

  79 900 €

  Continuously Variable Transmission | AWD PHEV
  • CO₂
   25 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1.1 - 6.4 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.

Žiūrėkite daugiau

 • ATSIPALAIDUOTI IR ĮKRAUTI

  Sužinokite apie Lexus namų įkrovimo stotelės ir Lexus Link programėle prieinamo Europos įkrovimo stotelių tinklo naudą vairuojant NX 450h iš tinklo įkraunamą hibridinį automobilį.

 • VISIŠKA KONTROLĖ

  Sužinokite, kaip smarkiai pasikeistų miestų kraštovaizdis, jei norime įveikti ateities mobilumo iššūkius.
   

 • ĮSIKRAUNANTIS LEXUS HIBRIDAS

  Pasiskaitykite išsamiau apie 4 kartos įsikraunančio hibrido technologiją, kuri sudaro NX 350h ir NX 450h+ pagrindą.