1. Lexus modeliai
 2. NX
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas
Nuo
52 400 €

CO₂

22 g/km

Vid. sąnaudos

1 l/100km
Naujasis Lexus NX – neprilygstamas visais aspektais. Dėl įspūdingos išvaizdos ir intuityvių technologijų NX siūlo išties jaudinančią vairavimo patirtį. Pasirinkite įsikraunantį arba įkraunamąjį hibridą ir nuvažiuokite iki 97 kilometrų elektros režimu. 

NX GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

CHARAKTERISTIKOS

KLASĖJE PIRMAUJANČIOS HIBRIDINĖS IR ĮKRAUNAMOSIOS HIBRIDINĖS PAVAROS SISTEMOS

Naujasis NX, kuriam naudojamos šiuo metu pažangiausios Lexus įkraunamosios hibridinės ir įsikraunančios hibridinės pavaros sistemos, yra ekonomiškesnis ir ekologiškesnis nei benzinu ar dyzelinu varomi vidutinio dydžio visureigiai. Lexus įsikraunančioji hibridinė sistema, ištobulinta pasitelkiant per 15 metų sukauptą elektrifikacijos patirtį, suteikia NX 350h automobiliui daugiau galios ir užtikrina dar spartesnį įsibėgėjimą, kartu pasižymi geriausia klasėje degalų ekonomija ir mažiausiu išmetalų kiekiu. Lexus elektrifikuotų pavaros sistemų liniją išplečiantis NX 450h+ nustato naujus įkraunamųjų hibridinių automobilių standartus. Įspūdį palieka ne tik 80 km nuvažiuojamas atstumas mieste elektros režimu, 306 AG galia bei greita akceleracija, bet ir neprilygstamas hibridinės sistemos našumas išsikrovus akumuliatoriui. Tai pasiekta nemažinant bagažinės tūrio ar degalų bako talpos.

TAZUNA SALONAS                                                                

Įspūdinga Tazuna salono koncepcija, pirmą kartą pristatyta LF-30 koncepciniame automobilyje, buvo perkelta ir į naująjį NX. Jaudinančių vairavimo pojūčių suteikia maksimaliai glaudus ryšys su priekyje besidriekiančiu keliu ir rankose laikomu vairu. NX valdymo prietaisų visuma buvo sukurta įkvėpimo semiantis iš raitelių, vadelėmis valdančių savo žirgus (Tazuna).

VAŽIAVIMO REŽIMAI

Naudodamas šalia vairo įrengtą važiavimo režimo nustatymo valdiklį Drive Mode Select, vairuotojas gali pasirinkti Eco, Normal arba Sport režimą, leidžiantį pasiekti didžiausią automobilio našumą, dinamiškumą ar važiavimo patogumą. Be Eco ir Normal režimų, į naująjį NX F SPORT įdiegti papildomi Custom, Sport S ir Sport S+ važiavimo režimai.

Ant pasaulinio pripažinimo sulaukusios Global Architecture K platformos sukonstruotas NX demonstruoja daugybę puikių dinaminių savybių, įskaitant geresnį sukibimą su kelio danga ir greitesnę reakciją. Dėl platesnės tarpvėžės ir žemesnio svorio centro pagerėjo valdymas bei stabilumas. Norėdami užtikrinti rafinuotą ir tikslų valdymą, Lexus inžinieriai pasitelkė lazerinį virinimą, klijavimą, naudojo stogo sutvirtinimo elementus, dvigubus variklio dangčio užraktus ir labai atsparius plieno sutvirtinimus. Mažinant svorį, sparnų ir variklio gaubto konstrukcijai panaudotas aliuminis.

Siekiant sukurti erdvų saloną su 500 litrų talpos bagažine keleivių daiktams ir užtikrinti žemą svorio centrą, galingas 18,1 kW ličio jonų NX 450h+ automobilio akumuliatorius yra sumontuotas po salono grindimis. Šiam naujam akumuliatoriui naudojami 96 didelės talpos ličio jonų elementai, todėl pasiekiamas didžiausias savo klasėje 65 km (80 km mieste) elektros režimu nuvažiuojamas atstumas. NX 350h modeliui sukurta ličio jonų baterija įmontuota po galinėmis sėdynėmis. Tai leidžia išsaugoti erdvų saloną ir puikias važiavimo savybes. Iš lengvų ličio jonų elementų sudaryta baterija sparčiai įsikrauna ir užima nedaug vietos bei yra dar geriau aušinama.

Modelių su visų varančiųjų ratų pavara E-FOUR sistema užtikrina sklandų veikimą ir galingą trauką važiuojant sudėtingomis sąlygomis. Naujovišką E-FOUR pavaros sistemą papildo galinėje ašyje sumontuotas 54 AG elektros variklis, kuris vos prireikus akimirksniu suteikia papildomą sukimo momentą.

SAUGUMAS

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Naujausia saugos sistema Lexus Safety System + lyg antra pora akių užtikrina Jūsų saugumą bet kokioje situacijoje – nesvarbu, vairuojate mieste ar važiuojate greitkeliu. Ji veikia tiek dieną, tiek naktį, sankryžose, kelio vingiuose ar keičiant eismo juostą. Įdiegus naują erą nelaimingų atsitikimų prevencijos srityje žyminčią technologiją, Pre-Collision System dabar gali dieną aptikti motociklus, o naktį pastebėti pėsčiuosius.

SAUGAUS IŠLIPIMO ASISTENTAS

Kartu su nematomų zonų stebėjimo sistema veikiantis saugaus išlipimo asistentas pastebi iš galo artėjančius eismo dalyvius, pavyzdžiui, automobilius ir dviratininkus, ir, jeigu reikia, aktyvuoja e-Latch funkciją, kad durys liktų uždarytos. Taip iki 95 proc. mažinama nelaimingų atsitikimų, susijusių su durų atidarymu, tikimybė.

PRIETAISŲ SKYDELIO EKRANAS

Į prietaisų skydelį integruotame 7 colių spalvotame TFT ekrane rodoma svarbiausia informacija ir važiavimo duomenys, įskaitant saugos įspėjimus ir navigacijos nurodymus. Kad vairavimas būtų dar dinamiškesnis, ekrano išvaizda ir turinys taip pat keičiasi pagal pasirinktą važiavimo režimą: Eco, Normal arba Sport.

Keleivių saugumą užtikrina ne tik itin tvirta kėbulo konstrukcija, bet ir aštuonios pažangios saugos oro pagalvės: dviejų lygių vairuotojo oro pagalvės ir kelių oro pagalvės; vienos pakopos priekinio keleivio oro pagalvė; centrinė oro pagalvė, mažinanti vairuotojo ir priekinio keleivio tarpusavio susidūrimo pasekmes; šoninės oro pagalvės ant priekinių sėdynių ir užuolaidinės saugos oro pagalvės, besitęsiančios per visą salono ilgį abiejose pusėse.

DRĄSUS DIZAINAS

NAUJO DIZAINO PRIEKINĖS GROTELĖS

Mūsų dizaineriai buvo nusiteikę pakeisti NX išvaizdą, kad naujasis automobilis atrodytų dar galingesnis. Sumanymą įkūnyti padeda dar dinamiškesnės radiatoriaus grotelės su integruotu rėmeliu. Naujo dizaino grotelės ne tik mažina bendrą automobilio svorį, bet ir pabrėžia dinamišką išvaizdą. Kruopščiai sukurti ploni U formos komponentai susilieja į intriguojantį grotelių tinklelio raštą, o vertikalios grotelės su trimis oro įsiurbimo angomis apačioje užtikrina dar geresnį aušinimą.

4 PROJEKTORIŲ LED ŽIBINTAI / LED DIENOS ŠVIESOS

Šie pribloškiantys 4 segmentų LED žibintai su juodu apvadu sukuria išskirtinį įspūdį. Šviesą išryškina Lexus firminiai L formos dienos šviesos žibintai (DRL).

NAUJAS LEXUS ŠVIESOS SIMBOLIS / NAUJAS LEXUS LOGOTIPAS

Galinėje dalyje per visą naujojo NX plotį driekiasi stilingas naujasis Lexus firminis žibintas su išskirtinio dizaino L formos šviesomis. Šiuolaikišką įvaizdį padeda kurti automobilio centre pritvirtinta naujoji LEXUS emblema.

Naujojo NX priekinės sėdynės suprojektuotos taip, kad atitiktų aukščiausios klasės patogumo ir valdymo standartus, taip pat užtikrintų puikų šoninį prilaikymą bei komfortą, įskaitant šildymo ar vėdinimo funkcijas. Kuriant ergonomišką juosmens atramą, sėdynių šonuose suformuotos gaubtos formos, mažinančios alkūnių kontaktą laikant vairą, perjungiant pavarą arba atidarant konsolės dangtį. Galiausiai dėl neaukštų sėdynių šonų galima itin patogiai įlipti ir išlipti iš automobilio.

Vairas ir pavarų perjungimo svirtis yra svarbūs vairavimo elementai, todėl dizaineriai glaudžiai bendradarbiavo su Lexus Takumi meistrais, kruopščiai tobulindami šias sąlyčio vietas. Ypatingai dėmesys sutelktas į vairo formą ir konstrukciją, suteikiant išskirtinių pojūčių ir labiau užtikrinant vairo stabilumą, taip pat atnaujintas nykščių atramų ir jutiklinių valdiklių dizainas.

Standartinėje visų naujųjų NX modelių įrangoje yra praktiška 60:40 santykiu nulenkiama galinė sėdynė, leidžianti lengvai sudėti didesnius daiktus, pavyzdžiui, dviračius ar banglentes. Nulenkus visas galines sėdynes, bagažinėje galima vežti ir didelių gabaritų daiktus.

NAUJOVIŠKOS TECHNOLOGIJOS

PANORAMINIS STOGLANGIS

Kartu su stogo bėgeliais siūlomą įspūdingą panoraminį stoglangį dabar galima ir atidaryti. Dėl jo atsiranda daugiau erdvės virš galvos. Pro stoglangį į saloną patenka daugiau šviesos, o jame sumontuotas elektra valdomas uždangalas apsaugo nuo kaitrių saulės spindulių. Siūlomas elektra valdomas, pakreipiamas ir stumdomas stiklinis stoglangis suteikia laisvės, erdvumo ir šviesos pojūtį NX salone.

ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

Itin jautriai ir greitai reaguojantį nuotoliniu būdu valdomą bagažinės dangtį labai patogu naudoti, ypač kai rankose laikote pirkinių krepšius. Jei raktelis kišenėje ar rankinėje, tiesiog pakiškite koją po galiniu buferiu ir taip atidarysite arba uždarysite bagažinės dangtį.

KINTAMOSIOS SROVĖS ĮKROVIKLIO PRIEVADAS

NX 450h+ kintamosios srovės įkrovimo lizdas įrengtas dešinėje galinėje automobilio dalyje, taip pat sumontuotas integruotas įkroviklis, kurio didžiausia galia yra 6,6 kW.

Transporto priemonės duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. Didesnis 10 colių projekcinis ekranas suteikia galimybę matyti navigacijos, saugos funkcijų, automobilio informacijos ir garso parinktis neatitraukiant akių nuo kelio. Ekranas sklandžiai ir patogiai valdomas ant vairo įrengtais jutikliniais mygtukais.

S-Flow sistema sumaniai reguliuoja salono mikroklimatą pagal aplinkos sąlygas. Ji užtikrina puikias degalų sąnaudas ir optimalų komfortą kiekvienam keleiviui.

DAR GERESNĖS RYŠIO GALIMYBĖS

LEXUS LINK INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA

Daug greitesnė ir paprastesnė naudoti Lexus Link informacijos ir pramogų sistema su didesnės raiškos 9,8 colio (Lexus Link Connect su debesijos duomenis naudojančia navigacija) bei dideliu 14 colių (Lexus Link Pro su integruota hibridine navigacija) jutikliniais ekranais yra pirmoji tokio tipo sistema, naudojanti debesijos duomenis navigacijai ir reguliariai atnaujinanti žemėlapius bei eismo duomenis.

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA SU 17 GARSIAKALBIŲ

NX 350h Luxury ir F SPORT įrangoje įdiegta naujoji 17 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround garso sistema tobulai pritaikyta prie NX akustinių savybių. Neprilygstamą, namų kiną primenantį 7.1 kanalų skaitmeninį garsą į aukštesnį lygį pakelia Clari-Fi™ sistema, atkurianti garsą, prarastą skaitmenizuojant MP3 tipo bylas. Garso kokybei pagerinti 25 cm skersmens žemųjų dažnių garsiakalbis įrengtas 20 litrų talpos skyriuje po bagažinės dugnu tarsi namų Hi-Fi sistemos garsiakalbis. Tai leido išsaugoti bagažinės erdvę. Į visas įrangas standartiškai montuojama aukščiausios kokybės garso sistema su 10 garsiakalbių. Į ją įeina FM RDS imtuvas, DAB radijas ir „Bluetooth“ ryšys. Į priekines dureles sumontuoti dideli garsiakalbiai užtikrina geresnę įrašų atkūrimo kokybę.

IŠMANIOJO TELEFONO INTEGRACIJA

Android Auto® arba belaide Apple CarPlay® sąsaja galima paprastai atvaizduoti ir pasiekti kai kurias savo išmaniojo telefono programėles naujojo NX informacijos ir pramogų sistemos 9,8 arba 14 colių ekrane.

Dirbtinis intelektas ir debesijos duomenys darniai veikia išmaniojoje Lexus balso asistento sistemoje. Kol esate susitelkę į kelią, galite pamiršti valdymą mygtukais. Šis naujai sukurtas Hey Lexus balso asistentas supranta natūralią kalbą ir tokias frazes, kaip „Aš alkanas“ arba „Man šalta“, be to, netgi gali atpažinti, kuris keleivis kalba. Jūs galite valdyti salono apšvietimą, ieškoti informacijos internete ir atlikti kitus veiksmus nenuleisdami rankų nuo vairo.

Suderinamus išmaniuosius telefonus ar kitus elektroninius prietaisus galite įkrauti indukciniu belaidžiu įkrovikliu. Jis 50 proc. greitesnis nei ankstesnis ir įrengtas patogioje vietoje, o po juo yra patogi dėtuvė. Kad visi Jūsų išmanieji įrenginiai būtų įkrauti ir prijungti, NX turi keturis USB lizdus (po vieną A ir C jungtį priekyje, dvi C jungtis gale).

Patirkite, ką reiškia vairuoti NX

Rezervuokite bandomąjį važiavimą su Lexus NX ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.
1. Pasirinkite variklį
1. Pasirinkite variklį

3 pasirenkama įranga

3 pasirenkama įranga

 • NX 350h Hybrid FWD

  2.5 Lexus Hybrid Drive Hibridas Benzinas

  Continuously Variable Transmission | 4X2

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

  129 g/km

  CO₂

  5.7 l/100km

  Vid. sąnaudos

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX 350h Hybrid AWD

  2.5 Lexus Hybrid Drive Hibridas Benzinas

  Continuously Variable Transmission | 4X4

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

  135 g/km

  CO₂

  6 l/100km

  Vid. sąnaudos

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX 450h+ Plug-in AWD

  2.5L Plug-in Hybrid Hibridas Benzinas

  Continuously Variable Transmission | AWD PHEV

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

  22 g/km

  CO₂

  1 l/100km

  Vid. sąnaudos

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

2. Pasirinkite norimą variantą
2. Pasirinkite norimą variantą

12 pasirenkama įranga

12 pasirenkama įranga

 • NX - Comfort - SUV 5-Doors
  Comfort

  SUV 5-Doors

  Nuo

  52400.0

  • 18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • Dvigubi LED dienos žibintai
  • Automatinės tolimosios šviesos (AHB)
  • Dinaminė kruizo kontrolė su radaru, veikia bet kokiu greičiu
  • Lexus Safety System + saugos sistema
  • 9,8 colių jutiklinis ekranas
  • Išmaniojo telefono integracija (Wireless Apple CarPlay®, Android Auto®)
  • Lexus Link debesijos pagrindu veikianti navigacijos sistema

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - Business - SUV 5-Doors
  Business

  SUV 5-Doors

  Nuo

  57500.0

  • 18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • Dvigubi LED dienos žibintai
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)
  • Automatinės tolimosios šviesos (AHB)
  • Dinaminė kruizo kontrolė su radaru, veikia bet kokiu greičiu
  • Galinio skersinio eismo perspėjimo sistema su stabdymo funkcija (RCTAB)
  • Lexus Safety System + saugos sistema

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - Comfort - SUV 5-Doors
  Comfort

  SUV 5-Doors

  Nuo

  53700.0

  • 18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • Dvigubi LED dienos žibintai
  • Automatinės tolimosios šviesos (AHB)
  • Dinaminė kruizo kontrolė su radaru, veikia bet kokiu greičiu
  • Lexus Safety System + saugos sistema
  • 9,8 colių jutiklinis ekranas
  • Išmaniojo telefono integracija (Wireless Apple CarPlay®, Android Auto®)
  • Lexus Link debesijos pagrindu veikianti navigacijos sistema

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - Executive - SUV 5-Doors
  Executive

  SUV 5-Doors

  Nuo

  62600.0

  • 18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • Dvigubi LED dienos žibintai
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)
  • Automatinės tolimosios šviesos (AHB)
  • Dinaminė kruizo kontrolė su radaru, veikia bet kokiu greičiu
  • Galinio skersinio eismo perspėjimo sistema su stabdymo funkcija (RCTAB)
  • Lexus Safety System + saugos sistema

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - F SPORT - SUV 5-Doors
  F SPORT

  SUV 5-Doors

  Nuo

  68700.0

  • 20 colių F SPORT lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • F SPORT apdailos galinis buferis
  • F SPORT apdailos priekinis buferis
  • Firminės F formos tinklelio priekinės grotelės
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Keturgubi LED priekiniai žibintai
  • Adaptyvi kintama pakaba (AVS)
  • Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS)

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - F SPORT S - SUV 5-Doors
  F SPORT S

  SUV 5-Doors

  Nuo

  71100.0

  • 20 colių juodi F SPORT lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • F SPORT apdailos galinis buferis
  • F SPORT apdailos priekinis buferis
  • Firminės F formos tinklelio priekinės grotelės
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Keturgubi LED priekiniai žibintai
  • Adaptyvi kintama pakaba (AVS)
  • Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS)

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - Luxury - SUV 5-Doors
  Luxury

  SUV 5-Doors

  Nuo

  69500.0

  • 20 colių 20 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Keturgubi LED priekiniai žibintai
  • Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS)
  • Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)
  • Dinaminė kruizo kontrolė su radaru, veikia bet kokiu greičiu
  • Galinio skersinio eismo perspėjimo sistema su stabdymo funkcija (RCTAB)
  • Lexus Safety System + saugos sistema

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - Business Plus - SUV 5-Doors
  Business Plus

  SUV 5-Doors

  Nuo

  66300.0

  • 18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • Dvigubi LED dienos žibintai
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)
  • Automatinės tolimosios šviesos (AHB)
  • Dinaminė kruizo kontrolė su radaru, veikia bet kokiu greičiu
  • Galinio skersinio eismo perspėjimo sistema su stabdymo funkcija (RCTAB)
  • Lexus Safety System + saugos sistema

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - Executive - SUV 5-Doors
  Executive

  SUV 5-Doors

  Nuo

  70100.0

  • 18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • Dvigubi LED dienos žibintai
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)
  • Automatinės tolimosios šviesos (AHB)
  • Dinaminė kruizo kontrolė su radaru, veikia bet kokiu greičiu
  • Galinio skersinio eismo perspėjimo sistema su stabdymo funkcija (RCTAB)
  • Lexus Safety System + saugos sistema

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - F SPORT - SUV 5-Doors
  F SPORT

  SUV 5-Doors

  Nuo

  75700.0

  • 20 colių F SPORT lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • F SPORT apdailos galinis buferis
  • F SPORT apdailos priekinis buferis
  • Firminės F formos tinklelio priekinės grotelės
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Keturgubi LED priekiniai žibintai
  • Adaptyvi kintama pakaba (AVS)
  • Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS)

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - F SPORT S - SUV 5-Doors
  F SPORT S

  SUV 5-Doors

  Nuo

  76900.0

  • 20 colių juodi F SPORT lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • F SPORT apdailos galinis buferis
  • F SPORT apdailos priekinis buferis
  • Firminės F formos tinklelio priekinės grotelės
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Keturgubi LED priekiniai žibintai
  • Adaptyvi kintama pakaba (AVS)
  • Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS)

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

 • NX - Luxury - SUV 5-Doors
  Luxury

  SUV 5-Doors

  Nuo

  75400.0

  • 20 colių 20 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • Keturgubi LED priekiniai žibintai
  • Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS)
  • Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)
  • Dinaminė kruizo kontrolė su radaru, veikia bet kokiu greičiu
  • Galinio skersinio eismo perspėjimo sistema su stabdymo funkcija (RCTAB)
  • Lexus Safety System + saugos sistema

  Daugiau informacijos Mažiau informacijos

Žiūrėkite daugiau

ATSIPALAIDUOTI IR ĮKRAUTI

Sužinokite apie Lexus namų įkrovimo stotelės ir Lexus Link programėle prieinamo Europos įkrovimo stotelių tinklo naudą vairuojant NX 450h iš tinklo įkraunamą hibridinį automobilį.

VISIŠKA KONTROLĖ

Sužinokite, kaip smarkiai pasikeistų miestų kraštovaizdis, jei norime įveikti ateities mobilumo iššūkius.
 

ĮSIKRAUNANTIS LEXUS HIBRIDAS

Pasiskaitykite išsamiau apie 4 kartos įsikraunančio hibrido technologiją, kuri sudaro NX 350h ir NX 450h+ pagrindą.