1. Lexus modeliai
 2. NX
Spartusis pasirinkimas
Nuo
54 300 €
CO₂
21 - 146 g/km
Vid. sąnaudos
0.9 - 6.4 l/100km
Dėl įspūdingos išvaizdos ir novatoriško elektrifikuoto našumo įsikraunantis hibridas NX 350h ir įkraunamasis hibridas NX 450h+ nepanašūs į jokį kitą prabangų vidutinio dydžio visureigį. Salone Takumi meistriškumas džiugina pojūčius, o modernios Lexus Link+ jungiamumo funkcijos ir Lexus Safety System+ suteikia daugiau galimybių bei apsaugos.

NX GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.
Automobiliai sandėlyje

Naujasis Lexus NX - Sutaupykite ne mažiau kaip 4700 €

CHARAKTERISTIKOS

 • KLASĖJE PIRMAUJANČIOS HIBRIDINĖS IR ĮKRAUNAMOSIOS HIBRIDINĖS PAVAROS SISTEMOS

  Naujasis NX, kuriam naudojamos šiuo metu pažangiausios Lexus įkraunamosios hibridinės ir įsikraunančios hibridinės pavaros sistemos, yra ekonomiškesnis ir ekologiškesnis nei benzinu ar dyzelinu varomi vidutinio dydžio visureigiai. Lexus įsikraunančioji hibridinė sistema, ištobulinta pasitelkiant per 15 metų sukauptą elektrifikacijos patirtį, suteikia NX 350h automobiliui daugiau galios ir užtikrina dar spartesnį įsibėgėjimą, kartu pasižymi geriausia klasėje degalų ekonomija ir mažiausiu išmetalų kiekiu.

  Lexus elektrifikuotų pavaros sistemų liniją išplečiantis NX 450h+ nustato naujus įkraunamųjų hibridinių automobilių standartus. Įspūdį palieka ne tik 80 km nuvažiuojamas atstumas mieste elektros režimu, 306 AG galia bei greita akceleracija, bet ir neprilygstamas hibridinės sistemos našumas išsikrovus akumuliatoriui. Tai pasiekta nemažinant bagažinės tūrio ar degalų bako talpos.

 • TAZUNA SALONAS 

  Įspūdinga Tazuna salono koncepcija, pirmą kartą pristatyta LF-30 koncepciniame automobilyje, buvo perkelta ir į naująjį NX. Jaudinančių vairavimo pojūčių suteikia maksimaliai glaudus ryšys su priekyje besidriekiančiu keliu ir rankose laikomu vairu. NX valdymo prietaisų visuma buvo sukurta įkvėpimo semiantis iš raitelių, vadelėmis valdančių savo žirgus (Tazuna).

 • VAŽIAVIMO REŽIMAI

  Naudodamas šalia vairo įrengtą važiavimo režimo nustatymo valdiklį Drive Mode Select, vairuotojas gali pasirinkti Eco, Normal arba Sport režimą, leidžiantį pasiekti didžiausią automobilio našumą, dinamiškumą ar važiavimo patogumą. Be Eco ir Normal režimų, į naująjį NX F SPORT įdiegti papildomi Custom, Sport S ir Sport S+ važiavimo režimai.

Ant pasaulinio pripažinimo sulaukusios Global Architecture K platformos sukonstruotas NX demonstruoja daugybę puikių dinaminių savybių, įskaitant geresnį sukibimą su kelio danga ir greitesnę reakciją. Dėl platesnės tarpvėžės ir žemesnio svorio centro pagerėjo valdymas bei stabilumas. Norėdami užtikrinti rafinuotą ir tikslų valdymą, Lexus inžinieriai pasitelkė lazerinį virinimą, klijavimą, naudojo stogo sutvirtinimo elementus, dvigubus variklio dangčio užraktus ir labai atsparius plieno sutvirtinimus. Mažinant svorį, sparnų ir variklio gaubto konstrukcijai panaudotas aliuminis.

Siekiant sukurti erdvų saloną su 500 litrų talpos bagažine keleivių daiktams ir užtikrinti žemą svorio centrą, galingas 18,1 kW ličio jonų NX 450h+ automobilio akumuliatorius yra sumontuotas po salono grindimis. Šiam naujam akumuliatoriui naudojami 96 didelės talpos ličio jonų elementai, todėl pasiekiamas didžiausias savo klasėje 65 km (80 km mieste) elektros režimu nuvažiuojamas atstumas. NX 350h modeliui sukurta ličio jonų baterija įmontuota po galinėmis sėdynėmis. Tai leidžia išsaugoti erdvų saloną ir puikias važiavimo savybes. Iš lengvų ličio jonų elementų sudaryta baterija sparčiai įsikrauna ir užima nedaug vietos bei yra dar geriau aušinama.

Modelių su visų varančiųjų ratų pavara E-FOUR sistema užtikrina sklandų veikimą ir galingą trauką važiuojant sudėtingomis sąlygomis. Naujovišką E-FOUR pavaros sistemą papildo galinėje ašyje sumontuotas 54 AG elektros variklis, kuris vos prireikus akimirksniu suteikia papildomą sukimo momentą.

SAUGUMAS

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  Komforto jausmas, kuris yra kiekvieno Lexus pagrindas, NX modelyje pasiekė naują lygį ir jau įtrauktas į standartinę įrangą. Naujausia Lexus Safety System + yra tarsi vairuotojas porininkas, kuris rūpinasi jūsų sauga kiekvienoje vairavimo situacijoje – nesvarbu, ar važiuojate miesto eisme, ar automagistralėje, dieną ar naktį, sankryžoje, posūkyje ar persirikiuojate. Čia naudojamos technologijos, kurios kuria naują erą avarijų prevencijos srityje. NX taip pat padeda užtikrinti saugesnį vairavimą sankryžose, nes aptinka iš kairės ir dešinės artėjančias transporto priemones, kurios gali būti riboto matomumo zonose, ir įspėja vairuotoją. 

 • SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA AR AVARINIO VAIRO VALDYMO PAGALBA

  Be dviratininkų aptikimo dieną ir pėsčiųjų aptikimo naktį, susidūrimų padedanti išvengti sistema nuo šiol gali aptikti dviratininkus naktį ir padėti išvengti susidūrimų sankryžose, su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis ir pėsčiaisiais. Jei sistema nustato, kad susidūrimo tikimybė didelė, automatiškai įjungiami stabdžiai, padedantys išvengti susidūrimo arba sumažinti žalą, jei susidūrimas vis dėlto įvyksta. Kai pėsčiasis pernelyg priartėja prie Jūsų važiavimo trajektorijos arba į ją patenka, NX avarinio vairo valdymo pagalba palaiko jūsų vairavimo judesius, kad padidintų automobilio stabilumą ir užkirstų kelią atsitiktiniam išvažiavimui iš eismo juostos.

 • DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos tinkamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, NX taip pat sustoja. Transporto priemonei pajudėjus, NX irgi pajuda. Dabar ši sistema anksčiau aptinka į Jūsų eismo juostą įvažiuojančias transporto priemones ir automatiškai reguliuoja greitį kelio vingiuose. Be to, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su išorine eismo juosta judančia lėtesne transporto priemone. Kai važiuojate paskui lėčiau judančią transporto priemonę ir parodote lenkimo posūkio signalą, aktyvuojamas išankstinis greitėjimas. Persirikiuojant į eismo juostą, kuria priekyje važiuoja lėta transporto priemonė, aktyvuojamas išankstinis lėtėjimas.

Atnaujinta eismo juostos stebėjimo sistema padeda NX važiuoti eismo juostos viduriu, naudodama eismo juostos centravimo ir natūralaus eismo juostos sekimo funkcijas. Patobulinto valdymo posūkiuose funkcija taip pat padeda saugiau įveikti kelio vingius. Automagistralėse, įjungus posūkio signalą kaip užuominą funkcijai, ši leidžia NX modeliui atlikti vairuotojo inicijuotą persirikiavimo manevrą, per dinaminę radarinę pastovaus greičio palaikymo sistemą. Stebėdama kelią priekyje, ji kontroliuoja vairavimą, greitėjimą ir lėtėjimą.

Įkvėpta japoniškų „Shoji“ durų grakštumo, jungikliu aktyvuojama NX el. skląsčio durelių atidarymo sistema leidžia atidaryti dureles vienu sklandžiu judesiu. NX modelyje pristatoma el. skląsčio sistema su saugaus išlipimo pagalba, apimanti elektroniniu būdu aktyvuojamus durelių užraktus, kurie kartu su riboto matomumo zonų stebėjimo sistema automatiškai neleidžia atidaryti durelių, jei iš paskos artėja eismo dalyvis.

Keleivių saugumą užtikrina ne tik itin tvirta kėbulo konstrukcija, bet ir aštuonios pažangios saugos oro pagalvės: dviejų lygių vairuotojo oro pagalvės ir kelių oro pagalvės; vienos pakopos priekinio keleivio oro pagalvė; centrinė oro pagalvė, mažinanti vairuotojo ir priekinio keleivio tarpusavio susidūrimo pasekmes; šoninės oro pagalvės ant priekinių sėdynių ir užuolaidinės saugos oro pagalvės, besitęsiančios per visą salono ilgį abiejose pusėse.

DRĄSUS DIZAINAS

 • NAUJO DIZAINO PRIEKINĖS GROTELĖS

  Mūsų dizaineriai buvo nusiteikę pakeisti NX išvaizdą, kad naujasis automobilis atrodytų dar galingesnis. Sumanymą įkūnyti padeda dar dinamiškesnės radiatoriaus grotelės su integruotu rėmeliu. Naujo dizaino grotelės ne tik mažina bendrą automobilio svorį, bet ir pabrėžia dinamišką išvaizdą. Kruopščiai sukurti ploni U formos komponentai susilieja į intriguojantį grotelių tinklelio raštą, o vertikalios grotelės su trimis oro įsiurbimo angomis apačioje užtikrina dar geresnį aušinimą.

 • 4 PROJEKTORIŲ LED ŽIBINTAI / LED DIENOS ŠVIESOS

  Šie pribloškiantys 4 segmentų LED žibintai su juodu apvadu sukuria išskirtinį įspūdį. Šviesą išryškina Lexus firminiai L formos dienos šviesos žibintai (DRL).

 • NAUJAS LEXUS ŠVIESOS SIMBOLIS / NAUJAS LEXUS LOGOTIPAS

  Galinėje dalyje per visą naujojo NX plotį driekiasi stilingas naujasis Lexus firminis žibintas su išskirtinio dizaino L formos šviesomis. Šiuolaikišką įvaizdį padeda kurti automobilio centre pritvirtinta naujoji LEXUS emblema.

Naujojo NX priekinės sėdynės suprojektuotos taip, kad atitiktų aukščiausios klasės patogumo ir valdymo standartus, taip pat užtikrintų puikų šoninį prilaikymą bei komfortą, įskaitant šildymo ar vėdinimo funkcijas. Kuriant ergonomišką juosmens atramą, sėdynių šonuose suformuotos gaubtos formos, mažinančios alkūnių kontaktą laikant vairą, perjungiant pavarą arba atidarant konsolės dangtį. Galiausiai dėl neaukštų sėdynių šonų galima itin patogiai įlipti ir išlipti iš automobilio.

Vairas ir pavarų perjungimo svirtis yra svarbūs vairavimo elementai, todėl dizaineriai glaudžiai bendradarbiavo su Lexus Takumi meistrais, kruopščiai tobulindami šias sąlyčio vietas. Ypatingai dėmesys sutelktas į vairo formą ir konstrukciją, suteikiant išskirtinių pojūčių ir labiau užtikrinant vairo stabilumą, taip pat atnaujintas nykščių atramų ir jutiklinių valdiklių dizainas.

Standartinėje visų naujųjų NX modelių įrangoje yra praktiška 60:40 santykiu nulenkiama galinė sėdynė, leidžianti lengvai sudėti didesnius daiktus, pavyzdžiui, dviračius ar banglentes. Nulenkus visas galines sėdynes, bagažinėje galima vežti ir didelių gabaritų daiktus.

NAUJOVIŠKOS TECHNOLOGIJOS

 • 14 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS

  NX diegiamos daug greitesnės ir paprastesnės naudoti sistemos: ir Lexus Link Connect su debesų navigacija, ir Lexus Link Pro su integruota hibridine navigacija (14 colių jutiklinis ekranas) pasižymi didesne skyra. Lexus multimedija yra pirmoji tokios rūšies sistema, naudojanti debesų navigaciją ir reguliariai atnaujinanti žemėlapius bei kelių eismo duomenis. 14 colių didelės raiškos jutiklinio ekrano vieta parinkta tobulai, kad vairuodami galėtumėte patogiai naudotis. Ekranas yra vienas didžiausių, kurie siūlomi šiuo metu, taigi sklandžiai pasieksite informaciją, pvz., navigacijos, garso ir klimato kontrolės sistemas. Internetinės paslaugos ir kita NX programinė įranga reguliariai atnaujinamos naudojant internetinio naujinimo technologiją, todėl visada galėsite naudotis naujausia jungiamumo patirtimi. 

 • LEXUS LINK+ INTERNETINĖS PASLAUGOS

  Jus sveikina Lexus Link+ programėlė, kuri siūlo naują jungiamumo pasaulį, sukurtą siekiant papildyti mūsų unikalią paslaugos „Omotenashi“ naudojimo patirtį. Jos išmanios ir originalios funkcijos padės planuoti keliones, rasti, kur pastatyti automobilį, planuoti priežiūrą ir netgi pagerinti vairavimo stilių. Transformuokite su NX praleidžiamą laiką ir naudokitės šiomis funkcijomis.

  • Vairavimo analizė: stebimos jūsų kelionės, vairavimo stilius ir leidžiama įrašyti komandiruotes
  • Patarimai apie hibridinės sistemos naudojimą: padeda efektyviau vairuoti NX 350h
  • Automobilio pastebėjimas: padeda surasti jūsų Lexus automobilį ir parodo kelią iki jo
  • Bendrinimas su automobiliu: padeda planuoti maršrutą kitame įrenginyje ir išsiųsti jį į Jūsų Lexus, tuo tarpu funkcija „nuo automobilio iki durų“ talkina išlipus iš automobilio einant į kelionės tikslą
  • „eCare“: leidžia valdyti jūsų NX bendrąją ir techninę priežiūrą
  • Įspėjamosios lemputės: paaiškina kiekvienos įspėjamosios lemputės reikšmę ir visus veiksmus, kurių turėtumėte imtis
  • Automobilio būsena: praneša, jei palikote atidarytus automobilio langus arba pamiršote išjungti priekinius žibintus. Taip pat galite patikrinti, ar jūsų automobilis užrakintas
  • Nuotolinio valdymo funkcijos: leidžia nuotoliniu būdu atitirpinti priekinį stiklą, įjungti avarinį signalą arba patogiai iš namų užrakinti (atrakinti) NX automobilį
 • MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA SU 17 GARSIAKALBIŲ

  NX 350h Luxury ir F SPORT įrangoje įdiegta naujoji 17 garsiakalbių Mark Levinson® Premium Surround garso sistema tobulai pritaikyta prie NX akustinių savybių. Neprilygstamą, namų kiną primenantį 7.1 kanalų skaitmeninį garsą į aukštesnį lygį pakelia Clari-Fi™ sistema, atkurianti garsą, prarastą skaitmenizuojant MP3 tipo bylas. Garso kokybei pagerinti 25 cm skersmens žemųjų dažnių garsiakalbis įrengtas 20 litrų talpos skyriuje po bagažinės dugnu tarsi namų Hi-Fi sistemos garsiakalbis.

  Tai leido išsaugoti bagažinės erdvę. Į visas įrangas standartiškai montuojama aukščiausios kokybės garso sistema su 10 garsiakalbių. Į ją įeina FM RDS imtuvas, DAB radijas ir „Bluetooth“ ryšys. Į priekines dureles sumontuoti dideli garsiakalbiai užtikrina geresnę įrašų atkūrimo kokybę.

Transporto priemonės duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. Didesnis 10 colių projekcinis ekranas suteikia galimybę matyti navigacijos, saugos funkcijų, automobilio informacijos ir garso parinktis neatitraukiant akių nuo kelio. Ekranas sklandžiai ir patogiai valdomas ant vairo įrengtais jutikliniais mygtukais.

Kad būtų lengviau vairuoti ankštose erdvėse, pasirinktinė panoraminio vaizdo stebėjimo sistema beveik 360° kampu rodo vaizdą aplink automobilį. Ji taip pat sukuria virtualų trimatį NX vaizdą su ekrane rodomais orientyrais, padedančiais manevruoti ankštose miesto erdvėse.

Itin jautriai ir greitai reaguojantį nuotoliniu būdu valdomą bagažinės dangtį labai patogu naudoti, ypač kai rankose laikote pirkinių krepšius. Jei raktelis kišenėje ar rankinėje, tiesiog pakiškite koją po galiniu buferiu ir taip atidarysite arba uždarysite bagažinės dangtį.

Patirkite, ką reiškia vairuoti NX

Rezervuokite bandomąjį važiavimą su Lexus NX ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

7 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • NX - Comfort - 5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS

  NX Comfort

  Hibridas
  5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Automatinės tolimosios šviesos (AHB)
  • +
   Dinaminė kruizo kontrolė su radaru, veikia bet kokiu greičiu

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  54 300 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100km

  Nuo

  55 600 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   135 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.4 l/100km
 • NX - Business - 5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS

  NX Business

  Hibridas
  5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  58 100 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100km

  Nuo

  59 400 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   136 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.4 l/100km
 • NX - Executive - 5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS

  NX Executive

  Hibridas
  5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  63 200 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   129 - 133 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.7 - 5.9 l/100km

  Nuo

  64 500 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   136 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.4 l/100km

  Nuo

  72 000 €

  e-CVT | AWD Plug-in Hybrid
  • CO₂
   22 - 26 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1 - 1.1 l/100km
 • NX - Business Plus - 5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS

  NX Business Plus

  Hibridas
  5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS
  • +
   18 colių 15 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai su 235/60 R18 dydžio padangomis
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Aklųjų zonų stebėjimo sistema (BSM)

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  68 200 €

  e-CVT | AWD Plug-in Hybrid
  • CO₂
   21 - 26 g/km
  • Vid. sąnaudos
   0.9 - 1.1 l/100km
 • NX - F SPORT - 5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS

  NX F SPORT

  Hibridas
  5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS
  • +
   20 colių F SPORT lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • +
   F SPORT apdailos galinis buferis
  • +
   F SPORT apdailos priekinis buferis

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  70 600 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   143 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6.3 - 6.4 l/100km

  Nuo

  77 600 €

  e-CVT | AWD Plug-in Hybrid
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1.1 - 1.1 l/100km
 • NX - Luxury - 5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS

  NX Luxury

  Hibridas
  5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS
  • +
   20 colių 20 stipinų poliruoti lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   Keturgubi LED priekiniai žibintai

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  71 400 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   144 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6.3 - 6.4 l/100km

  Nuo

  77 300 €

  e-CVT | AWD Plug-in Hybrid
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1.1 - 1.1 l/100km
 • NX - F SPORT S - 5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS

  NX F SPORT S

  Hibridas
  5 DURELIŲ MIESTO VISUREIGIS
  • +
   20 colių juodi F SPORT lengvojo lydinio ratlankiai, 235/50 R20 dydžio padangos su Run-flat technologija (galima nuvažiuoti tam tikrą atstumą jas pradūrus)
  • +
   F SPORT apdailos galinis buferis
  • +
   F SPORT apdailos priekinis buferis

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  73 000 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   143 - 146 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6.3 - 6.4 l/100km

  Nuo

  78 800 €

  e-CVT | AWD Plug-in Hybrid
  • CO₂
   25 - 26 g/km
  • Vid. sąnaudos
   1.1 - 1.1 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.

Žiūrėkite daugiau

 • ATSIPALAIDUOTI IR ĮKRAUTI

  Sužinokite apie Lexus namų įkrovimo stotelės ir Lexus Link+ programėle prieinamo Europos įkrovimo stotelių tinklo naudą vairuojant NX 450h iš tinklo įkraunamą hibridinį automobilį.

 • VISIŠKA KONTROLĖ

  Sužinokite, kaip smarkiai pasikeistų miestų kraštovaizdis, jei norime įveikti ateities mobilumo iššūkius. 

 • ĮSIKRAUNANTIS LEXUS HIBRIDAS

  Pasiskaitykite išsamiau apie 4 kartos įsikraunančio hibrido technologiją, kuri sudaro NX 350h ir NX 450h+ pagrindą.