1. Electrified
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas
KAIP TAI ATRODO

LEXUS ELECTRIFIED

PRISTATYTAS VISIŠKAI NAUJAS LEXUS RX

NAUJASIS RZ

ATLIEKAMI BAIGIAMIEJI POTĖPIAI KURIANT VISIŠKAI NAUJĄ ELEKTROMOBILĮ LEXUS RZ

Pagamintas pagal visiškai naują, specialiai elektromobiliams skirtą platformą e-TNGA, jis buvo sukurtas taip, kad suteiktų neįtikėtiną vairavimo patirtį. Tai taps nauju elektromobilių vairavimo standartu, kuris suderina Lexus būdingą komfortą ir puikias dinamines charakteristikas.

Dėl tokių papildomų pažangių technologijų kaip išskirtinė visų varančiųjų ratų pavara DIRECT4, RZ užtikrins neįtikėtiną sukibimą kelyje ir posūkiuose, suteikdamas vairuotojui didesnį pasitikėjimo ir kontrolės jausmą.

Naujasis RZ

DIRECT4

DIRECT4 sistema dinamiškai valdo ir nuolat optimizuoja galios perdavimą ratams. Tai leidžia RZ akies mirksniu sklandžiai perjungti iš priekinių ratų į galinių ratų pavarą arba naudoti kitas varančiųjų ratų kombinacijas.

Naująjį RZ taip pat bus galima įsigyti su pažangia automobilio valdymo sistema, kuri suteikia patogumo, nes atlieka vairuotojo darbą važiuojant nedideliu greičiu arba parkuojantis. Įsivaizduokite, kad pilnai apsisukti galėsite vos tik atlikę paprastą vairo judesį. Be to, patogi ir unikali vairo forma leidžia aiškiai matyti visą svarbią informaciją, pateikiamą prietaisų skydelyje arba projekciniame priekinio stiklo ekrane.

Naujasis RZ bus pristatytas pirmoje 2022 m. pusėje.

Naujasis Lexus RZ

Sužinokite apie unikalią vairavimo ateitį
*„One Motion Grip“ sistema bus prieinama pirmą 2024 m. pusmetį

KAIP TAI ATRODO

Jau daugiau nei 15 metų Lexus kompanija yra elektrifikacijos pradininkė ir vystytoja, kurianti įkvepiančus, efektyvius ir patikimus automobilius. Stebinantys tyliu veikimu varikliai tausoja mūsų planetą ir leidžia mėgautis dinamišku važiavimu. Pažangiausios pasaulinės technologijos leidžia kurti neįtikėtinai saugius ir prabangius automobilius. Naujoji jų karta jau čia ir tai - nuostabu!

ELEKTRIFIKUOTOS GALIOS TIPAI

Rinkitės 100 proc. elektrinį automobilį arba mėgaukitės puikiomis hibridinių automobilių valdymo savybėmis. Lexus Jums siūlo visas įmanomas elektrifikuotos ateities galimybes.

100 proc. Elektrinis

Jokių degalų ar išmetamųjų dujų. Tik šimtai kilometrų džiuginančio, ramaus vairavimo iki trumpos pertraukėlės elektromobilių įkrovos stotelėje.

 

 

Hibridiniai automobiliai

Puikiai veikiantis ir nereikalaujantis įkrovos iš elektros tinklo hibridinis variklis – tai tarsi tarpinė stotelė tarp vidaus degimo ir visiškai elektrinio variklio.

 

Įkraunamasis hibridas

Lexus įkraunamasis hibridas turi du energijos šaltinius: itin tyliai veikiantį benzininį variklį ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorių, maitinantį elektros variklį-generatorių. Visiškai įkrautas Lexus įkraunamasis hibridas gali nuvažiuoti daugiau kaip 64 km elektros režimu, o išsikrovus akumuliatoriui, persijungia į itin efektyvų hibridinį režimą.

ELEKTRIFIKUOTŲ AUTOMOBILIŲ PASIRINKIMAS

Kaip norėtumėte jaustis savo Lexus automobilyje? Mes siūlome platų elektrifikuotų, kruopščiai surinktų automobilių pasirinkimą pagal kiekvieno gyvenimo būdą, asmeninius poreikius ir lūkesčius.

UX
UX UX 250h Comfort Wagon 5 Doors
Nuo 42 300 €
UX EV
UX EV Comfort
Nuo 49 900 €
NX
NX Comfort
Nuo 50 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
Nuo 70 700 €
ES
ES Comfort
Nuo 50 500 €
LS
LS Comfort 4 durelių sedanas (LWB)
Nuo 104 000 €
RC F
RC F Luxury
Nuo 90 800 €
LC
LC Luxury Coupe 2 Doors
Nuo 117 960 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt