1. Lexus Boutique
Spartusis pasirinkimas

LEXUS BUTIKAS

Lexus butikas

Kokybė, naujovės ir mobilumas – vertybės, kurios sudaro Lexus kolekcijos pagrindą. Jei didžiuojatės būdami Lexus savininku, mūsų firminių drabužių, aksesuarų ir dovanų asortimentas leis išryškėti kelyje ir už jo ribų.

Norėdami pateikti užsakymą arba gauti papildomos informacijos, kreipkitės į savo Lexus įgaliotąjį atstovą.

PATIRKITE LEXUS

Esame automobilių bendrovė, kuri pasitelkia įkvepiantį dizainą, nepaliaujamas inovacijas ir nesuvaržytą našumą, kad galėtų pasiūlyti aistringas, jaudinančias patirtis.

 •  

  KODĖL?

  Esame įsipareigoję kurti nuostabią patirtį. Tokią, kuri sužadina pojūčius, uždega aistras, gerina įgūdžius ir susieja vairuotoją su automobiliu bei keliu. Mūsų prekės ženklas neapsiriboja vien tik autosalonu. Lexus butiko kolekcija yra vienas iš mūsų prabangaus gyvenimo būdo prekės ženklo pozicionavimo elementų.

 •  

  KAIP?

  Lexus butiko kolekcija ir aksesuarai, kaip ir visi Lexus automobiliai, pasižymi kokybe ir išplėstine garantija, tvarumu, mažesniu poveikiu aplinkai ir bendradarbiavimu su nuostabiais prekių ženklais.

 •  

  KAS TAI?

  Išplėsdami Lexus patirtį Lexus butiko kolekcija ir aksesuarais, siūlome platų ir įvairų asortimentą – nuo kelionėms, namams ar verslui skirtų produktų iki dovanų ir renginių.

Norėdami pateikti užsakymą arba gauti papildomos informacijos, kreipkitės į savo Lexus įgaliotąjį atstovą.