1. Discover Lexus
  2. Safety
Spartusis pasirinkimas
ATRASKITE LEXUS

LEXUS SAUGA

Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas. Lexus Safety System+ žymi naują nelaimingų atsitikimų prevencijos erą – siekiame apsaugoti Jus, Jūsų keleivius, kituose automobiliuose esančius žmones ir pėsčiuosius. Lexus Safety System+ papildo Jūsų vairavimo galimybes ir sustiprina pojūčius, kad kelyje visada jaustumėtės užtikrintai.

01

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Lexus Safety System+ žymi naujausią saugumo technologijų kūrimo etapą. Ši sistema sukurta po kelis dešimtmečius trukusių kruopščių avarijų priežasčių tyrinėjimų ir inovacijų kūrimo. Penkios inovatyvios Lexus Safety System+ sistemos yra nukreiptos į tris pagrindines avarijų prevencijos sritis: priešpriešinį transporto priemonių susidūrimą, išvažiavimą iš užimamos eismo juostos ir nelaimingus atsitikimus tamsiuoju paros metu.
02

Pagalbinė vairuotojo saugos įranga

Patyręs vairuotojas, ketindamas pastatyti automobilį ar persirikiuoti, visada atidžiai stebi jį supančią erdvę. Lexus suteikia galimybę dar atidžiau viską stebėti, sustiprindamas Jūsų pojūčius intuityviomis funkcijomis, dėl kurių vairuosite dar profesionaliau.
03

Lexus safety system +A

Pristatome sėkmingiausią bandymą priartėti prie pasaulio be žūčių keliuose. Lexus Safety System +A, kuri įdiegta tik Lexus LS modeliuose, teikia dar profesionalesnę pagalbą. Paremta penkiais Lexus Safety System+ principais, mūsų pažangiausia saugumo sistema turi pirmąją pasaulyje technologiją, suteikiančią galimybę pajusti dar didesnį vairavimo malonumą ir sumažinančią gresiančius pavojus.

ĮSPĖJAMOJI EISMO JUOSTOS NUKRYPIMO SISTEMA (LDA) SU PALAIKYMO FUNKCIJOS SISTEMA

LDA sistema padeda išlaikyti važiavimo kryptį pradėdama švelniai vibruoti, kai automobilis ima krypti iš užimamos eismo juostos, ir siunčia dėmesį atkreipiančius bei sklandžiai grįžti į kelią padedančius garso ir šviesos signalus.

Automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB)

AHB sistema turi automatinius daviklius, kurie, priartėjus kitam automobiliui, išjungia tolimąsias šviesas. Jūs galite ramiai važiuoti tamsiuoju paros metu, netrikdydami kitų vairuotojų.

 

Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija (PCS)

PCS sistema fiksuoja priešais Jus esančias transporto priemones bei pėsčiuosius ir esant didelei susidūrimo tikimybei įspėja, kad galėtumėte jo išvengti. Jei vairuotojas laiku nesureaguoja, sistema aktyvuoja stabdžių ir vairo kontrolę, kad sumažintų smūgio žalą.

 

Atstumą palaikanti adaptyvioji pastovaus greičio sistema (DRCC)

DRCC sistema leidžia Jums ramiai vairuoti išlaikant pastovų greitį ir saugų atstumą nuo priekyje važiuojančio automobilio. Jei Jūsų automobilis priartėja per arti, kad išvengtumėte susidūrimo, sistema sumažina automobilio važiavimo greitį.

Kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA)

RSA sistema fiksuoja visus kelio ženklus ir perduoda žinutę tiesiai į Jūsų automobilio ekraną, kad vairuodami matytumėte svarbiausią keliuose pateikiamą informaciją.

ĮSPĖJAMOJI EISMO JUOSTOS NUKRYPIMO SISTEMA (LDA) SU IŠLAIKYMO SISTEMA (LTA)

Siekdami sklandžiau vairuoti tiek greitkeliuose, tiek eismo spūstyse, įjunkite Atstumą palaikančią adaptyviąją pastovaus greičio (DRCC) ir Pagalbinę eismo juostų išlaikymo sistemas (LTA), kurios padės automobilį išlaikyti eismo juostos viduryje, minimaliai nukrypstant net esant nedideliems vingiams.

 

Nematomų zonų stebėjimo sistema (BSM)

Išplėskite savo periferinio matymo ribas. Nematomų zonų stebėjimo sistema įspėja vairuotojus apie bet kokias kliūtis, kurių galima nepamatyti per galinio vaizdo ar durelių veidrodėlius. Taip Jūs matote visą aplink automobilį esančią erdvę ir galite užtikrintai manevruoti.

 

 

 

Pagalbinės pažangios automobilio statymo funkcijos

Užtikrintai statykite automobilį esant bet kokiai situacijai. Lexus įdiegtos automobilio statymo funkcijos saugo Jūsų transporto priemonę: jos leidžia lengviau orientuotis aplink esančioje erdvėje, realiu laiku įspėja apie egzistuojančias kliūtis ir, esant būtinybei, sustabdo automobilį.

 

Automatinė ir Dviejų lygių adaptyvioji tolimųjų šviesų sistemos (AHS)

Patobulinta Automatinė ir Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistemos, automobilio viršuje įtaisytos kameros pagalba fiksuojančios priekyje važiuojančių automobilių žibintų šviesos srauto intensyvumą, automatiškai optimizuoja priekinių žibintų skleidžiamą šviesą: priekiniai žibintai apšviečia kelią, bet neakina priekyje važiuojančių ar artėjančių automobilių. Dviejų lygių adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema yra patobulinta Adaptyviosios tolimųjų šviesų sistemos versija, leidžianti dar geriau kontroliuoti automobilio šviesas.

 

Lexus pagalbinė sistema CoDrive

Lexus pagalbinė sistema CoDrive veikia atsižvelgdama į Jūsų asmeninį vairavimo stilių. Be Atstumą palaikančios adaptyviosios pastovaus greičio, Kelio ženklų atpažinimo sistemų ir Iš priekio artėjančių transporto priemonių fiksavimo sistemos, Lexus LS taip pat įdiegta naujoji Pagalbinė eismo juostų išlaikymo sistema, padedanti nenukrypti iš užimamos eismo juostos bet kokiame kelyje.

IŠ PRIEKIO ARTĖJANČIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ FIKSAVIMO SISTEMA (FCTA)

Apsaugokite savo automobilį judriose sankryžose. Iš priekio artėjančIų transporto priemonių fiksavimo sistema stebi priekyje važiuojančius automobilius bei dviratininkus ir dar prieš įsijungiant įspėjamajam signalui projekciniame ekrane įspėja vairuotoją apie galimą susidūrimą.

 

 

 

PRE-COLLISION SISTEMA SU PAPILDOMOMIS FUNKCIJOMIS

Naujojo Lexus LS Pre-Collision sistema buvo papildyta pirmąja pasaulyje technologija, padedančia išvengti susidūrimų, į kurią įtrauktos pėsčiųjų fiksavimo, aktyvioji vairo valdymo pagalbos ir priekinė šoninio susidūrimo prevencijos sistemos.