1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Pre-Collision System (PCS)
Spartusis pasirinkimas
SAUGUMAS

PRE-COLLISION SISTEMA SU PĖSČIŲJŲ FIKSAVIMO FUNKCI

Apsauga nuo susidūrimų prasideda nuo prevencijos. Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija užtikrina, kad Jūs visuomet būtumėte pasirengę reaguoti į priekyje vykstančius pokyčius. PCS fiksuoja priešais esančias transporto priemones ir pėsčiuosius, siunčia įspėjimus, jei kyla susidūrimo pavojus, ir stabdo automobilį, jei susidūrimo išvengti nebeįmanoma.

Milimetrinių bangų radaru ir kamera PCS sistema itin detaliai tiria kelią ir fiksuoja automobilius, pėsčiuosius bei dviratininkus.

Jei numatomas susidūrimas, vairuotojas įspėjamas ir garsiniais, ir vaizdiniais signalais; sistema imasi veiksmų susidūrimui išvengti. Be to, jei sistema nusprendžia, kad susidūrimo tikimybė itin didelė ar kad jis neišvengiamas, įsijungia pagalbinė automobilio stabdymo sistema, kuri padidina stabdžių slėgį ir automatiškai juos aktyvuoja, siekiant išvengti susidūrimo ar sušvelninti jo padarinius.

PCS sistema sustiprina Jūsų vairavimo intuiciją – ji patikrina, ar teisingai įvertinote atstumą iki priekyje esančių kliūčių, ir leidžia Jums išlikti ramiems. Galite ramiau važiuoti nežinomais keliais, nes PCS sistema padeda pastebėti kitus eismo dalyvius. Taigi galite mėgautis pačiu vairavimu.

Pastaba: Lexus saugumo sistemos jokiomis sąlygomis negali pakeisti įprasto vairavimo. Prieš naudodamiesi sistemomis, perskaitykite instrukcijas. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už saugų vairavimą.

ŠIą technologiją turintys modeliai

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Ces%2Cll%2Cls%2Cux