1. Owners
  2. Maintenance
  3. Recall
Spartusis pasirinkimas
TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

ATŠAUKIMO PRANEŠIMAI

Gaukite naujausius pranešimus apie produktų atšaukimą, kuriuos skelbiame laikydamiesi aukščiausių Lexus vairuotojų saugumo užtikrinimo reikalavimų.

Lexus įsipareigojimas dėl klientų poreikių patenkinimo

Lexus didžiuojasi savo pasiryžimu išlaikyti pasaulinio lygio meistriškumą ir teikti itin kokybiškas klientų aptarnavimo paslaugas. Mūsų pasižadėjimas „kiekvieną klientą sutikti kaip svečią savo namuose“ nėra tik tuščias pažadas; tai pažadas, kurio mes laikomės.

Jeigu turite kokių nors klausimų dėl savo automobilio, prašome drąsiai kreiptis į Lexus atstovybę. Mes padarysime viską, kad Jūsų problema būtų išspręsta. Jeigu dėl kokių nors priežasčių sprendimas Jūsų netenkina, siūlome kreiptis į specializuotą Klientų aptarnavimo departamentą (Customer Satisfaction Department), kuriame Jūsų klausimas bus sprendžiamas operatyviai ir veiksmingai. Šis departamentas ne tik padeda spręsti visus nesusipratimus, bet ir teikia informaciją apie produktą, atsako į klausimus ir koordinuoja techninę pagalbą kelyje.

Norime iš anksto Jums padėkoti už tai, kad suteikiate mums galimybę įrodyti, jog klientų aptarnavimo srityje tikrai užsitarnavome gerą vardą.

„TAKATA“ ORO SAUGOS PAGALVIŲ ATŠAUKIMAS

Laikydamasi savo įsipareigojimų dėl kokybės ir saugos, bendrovė Lexus paskelbė šiuos pranešimus apie atšaukiamus tam tikrus „Takata“ oro pagalvių dujų gerenatorius.

Lexus pirmenybę visada teikia savo klientų saugumui, todėl mes nuolat stebime savo automobilių eksploatacines savybes, rinkdami informaciją iš įvairių šaltinių. Sužinoję, kad kokia nors automobilių dalis ar aspektas neatitinka griežtų mūsų standartų, imamės atitinkamų veiksmų, ką padarėme ir šiuo atveju.

Su atšaukimu dėl dujų gneratorių susiję šie Europoje platinami automobiliai: SC, IS, ES ir GX modeliai, pagaminti nuo 2000 m. gruodžio mėn. iki 2011 m. gruodžio mėn., taip pat Lexus modeliai ES 350, GX 460, IS Convert, IS 350/250, IS-F ir LFA, pagaminti nuo 2009 m. sausio mėn. iki 2013 m. gruodžio mėn.

Su klientais bendrauja kiekvienos šalies nacionalinis automobilių platintojas. Oro saugos pagalvių dujų generatoriai klientams keičiami nemokamai. Taigi, iškilus klausimų, prašome kreiptis į savo šalies platintoją arba vietinę Lexus atstovybę.

Kai kuriose transporto priemonėse gali atsirasti saugos pažeidimų dėl tam tikrų „Takata“ oro pagalvių dujų generatorių. Šie pažeidimai gali būti sąlygoti piropatronų savybių suprastėjimo, kurį lėmė ilgalaikė aukšta absoliutinė drėgmė, aukšta temperatūra ir dideli temperatūros svyravimai. Dėl šio defekto skleidžiantis oro saugos pagalvei dujų generatorius gali sprogti.


Jeigu su Jumis buvo susisiekta dėl Lexus produktų atšaukimo arba manote, kad Jūsų automobilis gali būti įtrauktas į atšaukiamų automobilių sąrašą, visą reikiamą informaciją iškart sužinosite pasinaudoję žemiau esančia mūsų trijų veiksmų atšaukimo patikrinimo sistema. Kad kuo greičiau sužinotumėte, ar Jūsų automobilis yra įtrauktas į „Takata“ oro saugos pagalvių kampaniją, sukūrėme paprastą procedūrą.

ATŠAUKIMO PATIKRINIMAS