1. Lexus modeliai
  2. RZ
  3. Apžvalga
Spartusis pasirinkimas

RZ Comfort

5 durelių miesto visureigis

RZ - Comfort - 5 durelių miesto visureigis
Nuo
62 000 €
  • Premium garso sistema su 10 garsiakalbių
  • Lexus Link Pro integruota hibridinė navigacijos sistema
  • Lexus Safety System + saugos sistema
14.9 - 17 kWh/100km
419 - 478 km
Lexus Electric Drive
71.4 kWh
Priekinių ratų pavara (FWD)

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

POPULIARIAUSIOS FUNKCIJOS

PAVAROS VALDYMO SISTEMA „DIRECT4“

RZ 450e montuojama nauja pavaros valdymo sistema DIRECT4, kuri veikia su dviem el. ašimis. DIRECT4 – išskirtinė Lexus technologija. Tai – išmanioji sistema, kuri nuolat suderina trauką su priekine ir galine ašimis, automatiškai ir sklandžiai paskirsto pavaros jėgą. Rezultatas – sklandus našumas, stabilus valdymas, intuityvus veikimas ir stipresnis ryšys tarp vairuotojo bei automobilio. Sukimo momentą tarp priekio ir galo per kelias milisekundes galima perskirstyti nuo nulio iki 100 arba nuo 100 iki nulio – greičiau nei sugebėtų bet kokia mechaninė sistema. Patobulinus ryšį tarp kelio ir standartinio arba šturvalo formos vairo, DIRECT4 papildomai pagerina vairo jautrumą.

TREČIOJI KARTA: LEXUS SAFETY SYSTEM +

Naujajame RZ 450e naudojama pažangi aktyvioji saugos sistema ir vairuotojo pagalbos sistemos. Jas pristato naujausia trečiosios kartos Lexus Safety System + su atnaujintomis ir papildomomis funkcijomis, kurios padeda geriau aptikti avarijos pavojų. Su RZ 450e pristatomi ir papildomi patobulinimai – proaktyvioji važiavimo pagalba su vairavimo pagalba ir naujoji vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nesiblaško ir nėra pavargęs. Proaktyvioji važiavimo pagalba papildomai naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairo sukimą Jums artėjant prie posūkio ir jį įveikiant.

ITIN DIDELIS 14 COLIŲ JUTIKLINIS EKRANAS / 10 COLIŲ PROJEKCINIS RODINYS

Jo vieta parinkta tobulai, kad vairuodami galėtumėte patogiai naudotis. Šis 14 colių didelės raiškos jutiklinis ekranas yra vienas didžiausių, kurie siūlomi šiuo metu, taigi, sklandžiai pasieksite informaciją, pvz., navigacijos, garso ir klimato kontrolės sistemas. Be to, automobilio duomenys projektuojami dideliame spalvotame 10 colių projekciniame rodinyje – tiesiai ant stiklo. Čia galėsite naudotis navigacijos, saugos funkcijomis, matyti automobilio informaciją ir garso nuostatas, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio. Jį galėsite sklandžiai valdyti ant vairo įrengtais jutikliniais jungikliais.

RZ GALERIJA

360° RODINYS

Visas ekranas Užverti