1. Maintenance
 2. Hybrid Health Check
Spartusis pasirinkimas
TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ PATIKRA

Išnaudokite savo hibridinio Lexus privalumus, Lexus prekybos vietoje atlikdami metinę hibridinių automobilių patikrą. Šios patikros tikslas – užtikrinti, kad Jūsų Lexus automobilio aukščiausios kokybės hibridinė sistema veiktų optimaliai ir veiksmingai.

HIBRIDINĖS PAVAROS PIONIERIAI

Būdami hibridinės pavaros pionieriai, mes esame įsipareigoję užtikrinti, kad Jūsų hibridinis Lexus toliau veiktų kuo optimaliau ir veiksmingiau. Todėl siūlome hibridinių Lexus automobilių patikros paslaugą, kad Jūsų Lexus veiktų visu pajėgumu.

Hibridinės technologijos ekspertai

Hibridinės pavaros technologijos pionierė yra Lexus, todėl hibridinės technologijos priežiūrą geriausia patikėti autorizuotoms Lexus remonto dirbtuvėms. Visi mūsų technikai yra baigę puikiai vertinamą sertifikuotą Lexus mokymo programą ir yra patyrę ekspertai. Kitaip tariant, mūsų ekspertai yra specialistai, turintys naujausių žinių apie visus hibridinės technologijos aspektus, ir puikiai naudoja tik pažangiausią įrangą bei sistemas. Todėl Jūsų Lexus automobiliui bus skiriamas didžiausias dėmesys - toks, kokio jis ir nusipelnė.

 

HIBRIDINIŲ LEXUS AUTOMOBILIŲ PATIKRA

Kasmet atliekama Jūsų automobilio hibridinės technologijos patikra yra puikus būdas užtikrinti, kad sistema veiktų kuo tolygiau ir veiksmingiau. Mes įvertiname visą hibridinės Lexus pavaros sistemą, sudarome išsamią ataskaitą, kurioje pateikiama visa informacija, padedanti suprasti, kokia yra automobilio būklė. Aiškiai ir išsamiai paaiškinami visi klausimai; jeigu reikia sutvarkyti ar patobulinti kurią nors sistemos dalį, viskas, kartu su kitais rekomenduojamais veiksmais, bus aptarta su Jumis.

1. HIBRIDINIO AKUMULIATORIAUS PATIKRA:

Sistema išanalizuoja, kaip veikia hibridinis akumuliatorius.

2. PAVAROS SISTEMOS PATIKRA

Sistema išanalizuoja pavaros sistemos veiksmingumą.

3. AUŠINIMO SISTEMOS PATIKRA

Sistema išanalizuoja aušinimo sistemos veiksmingumą.

SIELOS RAMYBĖ

Kasmetinė hibridinių automobilių patikra atliekama nemokamai, nes yra įtraukta į Lexus serviso paslaugų paketą. Reguliariai tikrindami hibridinės technologijos būklę, mūsų Lexus specialistai gali laiku nustatyti galimas problemas joms dar neiškilus.

HIBRIDINIO AKUMULIATORIAUS PRATĘSTOJI PRIEŽIŪRA

Įprastai Lexus hibridinės pavaros komponentams taikoma penkerių metų arba iki 100 000 km ridos gamintojo garantija. Sėkmingai atlikus hibridinių automobilių patikrą, vieneriems metams (arba iki 15 000 km ridai) bus pratęsta hibridinio akumuliatoriaus priežiūra, o Jums įteiktas pažymėjimas, kuris bus naudojamas kartu su kitais serviso dokumentais. Šios paslaugos galiojimą galima pratęsti kasmet, iki sueis 10 metų nuo pirmosios automobilio registracijos datos. Taigi dešimt metų galėsite būti ramūs, žinodami, kad prireikus Jūsų Lexus visada pasirūpins ekspertai.

ATSAKYMAI Į KLAUSIMUS APIE HIBRIDINĘ SISTEMĄ

Jeigu turite kokių nors klausimų apie hibridinio automobilio techninę priežiūrą, prašome peržiūrėti toliau pateikiamus DUK arba kreiptis į vietinę Lexus atstovybę.

 • Tai dažna, tačiau neteisinga nuomonė, kadangi hibridinio automobilio techninė priežiūra nėra brangesnė. Hibridinio variklio nereikia prižiūrėti dažniau nei kitų tradicinių variklių, o įprastų techninės priežiūros ir smulkių remonto darbų būna netgi mažiau nei naudojant tradicinius variklius.

  Kad ir koks būtų automobilis, svarbiausias jo optimalią būklę užtikrinantis dalykas – reguliari techninė priežiūra. Kuo daugiau naudojamas automobilis, tuo dažniau reikia atlikti jo techninę priežiūrą. Kreipkitės į vietinę Lexus atstovybę ir sužinokite, kaip dažnai reikėtų atlikti techninę priežiūrą ir ką dar būtų galima padaryti, kad Jūsų automobilio hibridinė sistema ir kiti komponentai veiktų nepriekaištingai.

  Kreipkitės į vietinę Lexus atstovybę ir rezervuokite Jums patogiausią hibridinės sistemos patikros vietą ir laiką.

  Hibridinių automobilių patikros ataskaitoje pateikiamas išsamus Jūsų automobilio būklės apibūdinimas. Šis dokumentas taip pat patvirtina, kad buvo atlikta automobilio patikra, todėl gali būti suteikta daugiau garantinių apsaugų. Jame išsamiai nurodyta, kokias hibridinės sistemos vietas gali reikėti tvarkyti artimiausiu metu. Ataskaita atiduodama Jums, kad prireikus galėtumėte ją peržiūrėti ir palyginti duomenis, kai ateis laikas kitai hibridinės sistemos patikrai.
 • Hibridiniai Lexus akumuliatoriai gaminami laikantis griežčiausių reikalavimų ir kuriami taip, kad veiktų kuo ilgiau. Akumuliatoriaus naudojimo trukmė priklauso nuo to, kiek jį naudojate ir kokie yra Jūsų vairavimo įpročiai; vėlgi, didelę reikšmę akumuliatoriaus gyvavimo trukmei turi techninė priežiūra. Hibridiniai Lexus akumuliatoriai gali veikti tiek pat ilgai, kiek ir pats automobilis, todėl hibridinis automobilis tampa viena patikimiausių transporto priemonių.

  Nuo pat 2004 m. bendrovė Lexus daug investavo į hibridinę technologiją, todėl dabar šioje srityje yra sukaupusi daug žinių ir turi milžinišką patirtį. Naudojant naujausius hibridinės technologijos pasiekimus kiekvienas savaime įsikraunantis Lexus hibridinis automobilis sukurtas taip, kad vairuotojas galėtų naudotis išmaniaisiais sprendimais, o aplinkosaugos efektyvumas puikiai dera su tikru vairavimo malonumu. Esant plačiausiam rinkoje prabangių hibridinių modelių pasirinkimui, dabar dar lengviau pritaikyti hibridines technologijas pagal savo gyvenimo būdą.