1. Business Plus
  2. Lexus Business Plus
  3. How Lexus business plus works
Spartusis pasirinkimas

Kaip veikia lexus business plus

LEXUS BUSINESS PLUS

LEXUS BUSINESS PLUS PRIVALUMAI

Jūsų verslas - mūsų prioritetas. Sukūrėme programą, kuri siūlo komfortą, lankstumą bei visišką ramybę. Nuo asmeninių paslaugų iki pagalbos kelyje ir greitos techninės priežiūros bei aptarnavimo. Mes Jumis pasirūpinsime.

Pasaulinio lygio lexus paslaugos

Jums bus paskirtas asmeninis Lexus konsultantas, kuris padės Jums viso pirkimo metu.

Jūs gausite išskirtinius kvietimus ir turėsite privilegiją išankstinėms modelių peržiūroms.

Susipažinkite su naujausiomis technologijomis

Mėgaukitės Lexus automobiliu 48-ias valandas ir patys patirkite Lexus automobilių prabangą bei hibridinės technologijos pranašumą.

Kiekvienas lexus klientas yra ypatingas

Mes paskirsime Jums ar Jūsų įmonei asmeninį konsultantą, kuris koordinuos visus Jūsų Lexus priežiūros procesus, pritaikys specialią kainą atsarginėms dalims, aksesuarams ir kitiems produktams.

Jūsų kasdienybę palengvins reguliarūs techninės priežiūros priminimai ir internetinė apsilankymų registracija Lexus atstovybėse.

Mėgaukitės japonišku svetingumu omotenashi

Mes garantuojame, kad techninės priežiūros darbai bus atliekami ne ilgiau kaip 2 valandas nuo tada, kai Jūs atvyksite. Kol mūsų technikai rūpinsis Jūsų automobiliu, galėsite mėgautis komfortiška poilsio erdve, naudotis WiFi bei atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais, taip sumažindami įtemptos dienos stresą.

Jūs - mūsų prioritetas

Jauskitės ramiai atsitikus nelaimei kelyje - naudokitės mūsų pagalba kelyje 24 valandas per parą, 365 dienas per metus.

Gedimo atveju, jeigu Jūsų Lexus automobilio negalės pataisyti tą pačią dieną, tuomet Jums bus suteiktas pakaitinis automobilis 5 dienoms. Esant poreikiui, pakaitinio automobilio laikas gali būti pratęstas dar 5 dienoms, priklausomai nuo esamo draudimo.

Kodėl verta rinktis hibridą jūsų verslui

LEXUS PRIVALUMAI

Meistriškumas nėra tik apdaila, tai mūsų požiūrio į aukščiausią kokybę pagrindas. Tai neatsiejama mūsų pažado suteikti japonų svetingumo filosofija Omotenashi pagrįstą aptarnavimą, numatant Jūsų poreikius ir užtikrinant sklandžią vairavimo patirtį. Tai apima ir mūsų požiūrį į saugumą. Mes sukūrėme novatorišką nelaimingų atsitikimų kelyje prevencijos technologiją tam, kad Jūs vairuodami jaustumėtės ramiau.

Japonų filosofijos omotenashi svetingumas

Artimiausioje Lexus atstovybėje Jūs patirsite išskirtinį aptarnavimą, pagrįstą japonų svetingumo filosofija, vadinama Omotenashi. Omotenashi reiškia, kad mes pateisiname ir viršijame Jūsų lūkesčius. Mes įvykdysime šį pažadą visada, kai tik Jums prireiks.

Takumi meistriškumas

Mūsų Takumi meistrai kiekviename gamybos etape tradicinius metodus derina su šiuolaikinėmis technologijomis: nuo išpuoselėtos ir į našumą orientuotos važiuoklės iki rankomis gaminamų apdailos detalių ir salono, kurie yra nepriekaištingo galutinio produkto dalis. Užtikrintumas bet kuriam, vairuojančiam šiuos automobilius.

Saugumo technologijų pradininkai

Lexus Safety System+ žymi naują automobilių saugumo srities etapą. Tai sistema, kuri sukurta po kelis dešimtmečius trukusių kruopščių avarijų priežasčių analizės ir inovacijų kūrimo. Lexus Safety System+ sistemos yra nukreiptos į tris pagrindines avarijų prevencijos sritis: priešpriešinį transporto priemonių susidūrimą, išvažiavimą iš užimamos eismo juostos ir nelaimingus atsitikimus tamsiuoju paros metu.