1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Connectivity
Spartusis pasirinkimas
ASMENINĖ KELIONĖ

LEXUS LINK + INTERNETINĖS PASLAUGOS

Mėgaudamiesi nuoširdžiu Omotenashi svetingumu, atraskite mūsų dėmesingą ir tuo pačiu modernų jungiamumą. Susipažinkite su Lexus Link + internetinės paslaugomis, sukurtomis siekiant glaudesnio ryšio tarp vairuotojo ir automobilio.

INTUITYVI TECHNOLOGIJA

LIKITE PRISIJUNGĘ

Suasmeninimas čia derinamas su praktiškumu, todėl su Lexus Link internetinėmis paslaugomis jausite prabangą tiek automobilyje, tiek už jo ribų. Jauskite užtikrintumą, su automobiliu galėdami bendrauti nuotoliniu būdu, naudodamiesi išmaniuoju telefonu. Prisijunkite iš bet kurios vietos per Lexus Link+ programėlę ir patobulinkite kiekvieną kelionę, naudodamiesi sklandžia Lexus Link + multimedijos sistemos navigacija, pagalba ir pramogomis.
VISIŠKAI KONTROLEI

LANKSTI PROGRAMĖLĖ

Naudodamiesi Lexus Link+ programėle, mėgaukitės išmaniųjų internetinių paslaugų rinkiniu ir sklandesne kelionių patirtimi. Prieš kelionę galėsite ramiai suplanuoti maršrutą ir išsiųsti į navigacijos sistemą. Tuo tarpu po kelionės galėsite atsipalaidavę peržvelgti išsamią jos statistiką.
NAUJAS PASAULIS

MULTIMEDIJOS PROVERŽIS

Kokia bebūtų kelionė, galėsite mėgautis Lexus Link + multimedijos sistemos draugija. Leiskite mėgstamus kūrinius per Mark Levinson garso sistemą ir peržiūrėkite prognozes bei navigaciją tikruoju laiku, naudodamiesi akių lygyje įrengtu jutikliniu ekranu. Visa tai įmanoma nesiblaškant, naudojantis Apple CarPlay® ir Android Auto®.