1. Maintenance
  2. Vehicle service
Spartusis pasirinkimas
TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

LEXUS TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Siūlome specializuotas paslaugas, kurios padės tinkamai pasirūpinti Jumis ir Jūsų Lexus automobiliu.

LEXUS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PRIVALUMAI

Mūsų kvalifikuoti technikai ir serviso darbuotojai suteiks nepriekaištingos kokybės serviso paslaugas, kad Jūsų Lexus visada veiktų puikiai.

Mūsų Lexus technikai turi ilgametę darbo patirtį, nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose, todėl yra labai patyrę ir kvalifikuoti specialistai, atsidavę savo darbui ir puikiai išmanantys kiekvieno Lexus modelio subtilybes. Reguliariai rengiami mokymai inžinerijos ir technologijų temomis, todėl galite būti tikri, kad mūsų darbuotojai visada dirba remdamiesi naujausiomis ir išskirtinėmis žiniomis.

Lexus dalys kuriamos ir gaminamos lygiai taip pat atidžiai ir kruopščiai, kaip ir mūsų automobiliai, kuriuos kiekvieną dieną išbando ir testuoja Lexus technikai. Kiekvienoje Lexus prekybos vietoje yra diagnostinė įranga, specialiai sukurta naudoti su Lexus automobiliais.

Norint kuo greičiau išspręsti iškilusias problemas, kad Jūsų automobilis vėl išriedėtų į kelią, būtina turėti tinkamas automobilio diagnostikos priemones. Diagnostinio patikrinimo metu greitai ir tiksliai įvertinama Jūsų automobilio būklė ir nustatomos problemų priežastys. Lexus diagnostikos įrenginiuose naudojami programinės įrangos naujiniai užtikrina efektyviausią servisą ir optimalią Jūsų automobilio būklę.

Visiems Lexus automobiliams – nuo naujutėlaičių modelių iki senesnių automobilių, nuvažiavusių daugiau kaip 100 000 km, - teikiamos patikros, tepalų ir jų filtrų keitimo paslaugos, atsižvelgiant į automobilio amžių ir ridą.

Lexus vizualinę saugos patikrą atlieka Lexus darbuotojai. Jie patikrina visus pagrindinius Jūsų automobilio elementus, tokius kaip padangos, vairo mechanizmas, stabdžiai, šviesos, kėbulas, išmetamųjų dujų ir tepalo kiekis. Užbaigus patikrą Jums bus išduota vizualinės patikros ataskaita, kurioje nurodoma, kokius darbus būtina atlikti skubiai, o kokius reikėtų atlikti artimiausiu metu. Nemokamai automobilio vizualinei patikrai atlikti galite užsiregistruoti Lexus atstovybėje.

Hibridinės sistemos būklės patikra įtraukta į visus hibridinių automobilių priežiūros darbus. Šios visapusės patikros metu patyrę specialistai patikrina visą hibridinę sistemą ir pateikia išsamią raštišką ataskaitą, kad suprastumėte, kodėl šiuos techninės priežiūros darbus reikia atlikti.