1. Lexus modeliai
 2. UX
Spartusis pasirinkimas
Nuo
43 700 €
CO₂
0 - 129 g/km
Vid. sąnaudos
0 - 5.7 l/100km
Naujojo Lexus UX vairavimas – tai daugiau nei mechaninė patirtis. Aplink Jus – puikūs techniniai pasiekimai, pradedant 5 kartos Lexus įsikraunančiu hibridiniu varikliu ir baigiant itin standžia važiuokle bei atnaujinta pakaba. Tyla automobilyje, sklandus pagreitis ir tikslus judrumas miesto gatvėse yra tiesiog neprilygstami. Salone taip pat atlikome daug patobulinimų. Kartu su naujomis apdailos detalėmis ir apmušalais galite užsisakyti Takumi sukurtą saloną be odos. Jūsų laukia ypatinga patirtis. Pakanka trumpai pasivažinėti patobulintu prabangiu kompaktiniu SUV automobiliu UX 300h ir suprasite, ką turime omenyje.
Mėnesinė įmoka nuo 417 €*
Palūkanų norma 0,99 % + 3 mėnesių EURIBOR*
Žieminių ratų komplektas nemokamai

UX 300h F SPORT Design

UX GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

GALIA

 • UNIKALI LEXUS VAIRAVIMO PATIRTIS

  Naujasis įsikraunantis hibridas yra ekonomiškesnis ir ekologiškesnis nei įprasti kompaktiški visureigiai, be to, stebina išskirtiniu sklandumu ir beveik begarsiu važiavimu. UX 300h juntamas unikalus Lexus vairavimo potyris, nes jį ilgus mėnesius bandė tas pats Lexus Takumi vairavimo meistras, kuris suko ratus pasigėrėjimą keliančiu LC modelio kupė. Rezultatas – atletiškumas, kokio nesitikėtumėte iš kompaktinio visureigio.

 • 5 KARTOS LEXUS ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS 

  UX 300h įsikraunanti hibridinė technologija sujungia itin efektyvų 2,0 l benzininį variklį su didelės galios elektriniu (-iais) motoru (-ais), todėl sistemos galia padidėja iki 199 AG. Dėl naujai sukurto ličio jonų akumuliatoriaus automobilis puikiai taupo degalus ir važiuoja elektra, tačiau nekelia nuvažiuojamo atstumo nerimo, o pagreitis dabar dar staigesnis ir tolygesnis. Pajudant iš vietos ir važiuojant mažesniu greičiu, UX 300h varo galingas priekinis elektrinis motoras (visų ratų pavaros modeliuose padeda galinis elektrinis motoras). Tuo metu važiuojate vien elektra.

 • PATOBULINTA HIBRIDINĖ TRANSMISIJA

  Šioje naujojoje hibridinėje transmisijoje benzininis variklis sujungtas su elektriniu motoru (generatoriumi) ir pasižymi daugiau nei 25 % mažesne vidine trintimi nei ankstesnės Lexus sistemos, todėl užtikrina puikias degalų sąnaudas, važiavimo savybes ir tylą. Pavarų dėžė Sequential Shiftmatic leidžia naudotis jautriu stabdymu varikliu šešiomis pakopomis, o pavarų perjungimo pojūtis panašus į mechaninės pavarų dėžės. Taip pat 20 proc. sumažintas transmisijos korpuso svoris

Naujai sukurtas ličio jonų akumuliatorius yra kompaktiškesnis ir lengvesnis, tačiau jo talpa 15 % didesnė, palyginti su ankstesniu nikelio-metalo hidrido akumuliatoriumi. Rezultatas – puikios greitėjimo charakteristikos ir mažos degalų sąnaudos. Po galine UX 300h sėdyne esantis akumuliatorius palieka nemažai vietos bagažinei ir prisideda prie automobilio žemo svorio centro.

Atnaujinta visų ratų pavaros sistema E-FOUR su 30 kW galiniu elektriniu motoru pagerina valdymą ir našumą sudėtingomis sąlygomis. Naujasis elektroninio valdymo mechanizmas užtikrina malonų ir greitą veikimą. Dėl sklandaus galios paskirstymo tarp priekinės ir galinės ašių užtikrinamas stabilesnis vairavimas net ir važiuojant įkalnėn arba apsnigtais keliais. Tuo pačiu galima mėgautis mažesnėmis degalų sąnaudomis nei tradicinės visų ratų pavaros sistemos automobiliuose.

DRĄSUS DIZAINAS

 • GROŽIS DERA SU FUNKCIONALUMU

  Nenuilstamai dirbdami, Lexus dizaineriai sukūrė įspūdingą, užburiančiu dinamiškumu alsuojantį prabangų kompaktišką SUV automobilį. Jų pastangos akivaizdžios net ir smulkiose detalėse – pasigrožėkite galiniu jungtiniu LED žibintu, kurio stilinga aerodinamiška forma prisideda prie valdymo ir našumo gerinimo. Čia grožis susijungia su praktiškumu, tai – UX 300h esybė. Dabar įspūdingos Sonic Copper spalvos UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau. Jo dinamišką, liekną išvaizdą pabrėžia sportiniai 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir kėbulo spalvos ratų arkų apvadai.

 • F SPORT / F SPORT Design

  Su naujais dažų variantais UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau. UX modelių gamą papildys tik F SPORT bei F SPORT Design modeliams pasirinktinai siūlomos spalvos Sonic Copper, Sonic Titanium ir Sapphire Blue su juodu stogu, juodais statramsčiais ir juodais stogo bėgeliais.

 • 17 COLIŲ AERODINAMINIAI VENTILIUOJAMIEJI RATLANKIAI

  Šie juodos arba metalinės sidabro spalvos aerodinaminiai vėdinamieji ratai abejose stipinų pusėse turi atlankus ir pirmą kartą naudojami Lexus automobilyje. Atlanko forma sukurta pagal Gurney atvartą, kuris yra montuojamas ant Formulės 1 lenktyninių automobilių galinio sparno, kur reguliuoja oro srautą ir kuria prispaudžiamąją jėgą didinančius sūkurius. Ši naujoviška ratų konstrukcija leidžia vairuoti su dar didesniu pasitikėjimu, stabiliai stabdyti, padidina aušinimo efektyvumą ir sumažina turbulenciją.

Šiuose priekiniuose žibintuose įrengti kompaktiški trijų projektorių šviesos diodų blokai bei Lexus firminės strėlės galvutės L formos dieniniai žibintai. Be to, įvairioms oro sąlygoms pritaikyti žibintai patikimai apšviečia kelią važiuojant per rūką.

Galinis jungtinis UX 250h žibintas pasižymi pažangiu dizainu, kuris yra ne tik patrauklus, bet ir efektyvus aerodinaminiu požiūriu. Žibinte įtaisytos briaunos maždaug 16 % sumažina oro slėgio pokyčius. Jos padidina puikų galinės dalies stabilumą įveikiant posūkius ir pučiant šoniniams vėjams. Nepertraukiamą išskirtinės išvaizdos šviesos liniją sudaro 120 šviesos diodų, kurie link centro palengva siaurėja ir siauriausioje vietoje yra vos 3 mm pločio.

INOVATYVI TECHNOLOGIJA

 • LAISVŲ RANKŲ BAGAŽINĖS DANGČIO ATIDARYMO SISTEMA

  Siekiant palengvinti pakrovimą ir iškrovimą, UX 300h galima užsisakyti elektra valdomą bagažinės dangtį su laisvųjų rankų funkcija. Turint su savimi išmanųjį raktelį, jis atidaromas ir uždaromas kojos judesiu priešais jutiklį, įrengtą po galiniu buferiu.

 • S-FLOW KLIMATO KONTROLĖ / KLIMATO KONSJERŽAS

  Klimato kontrolės sistema S-Flow išmaniai valdo klimatą Jūsų UX salone pagal aplinkos sąlygas, užtikrindama puikų komfortą ir taupydama degalus. Pavyzdžiui, ji gali aptikti, ar sėdynės užimtos, ir atitinkamai reguliuoti klimatą. Be to, klimato konsjeržas išskiria nanoe™ X daleles, kurios ne tik padeda kovoti su virusais ir bakterijomis*, bet ir mažina kvapus, drėkina plaukus bei odą.

 • MARK LEVINSON® PUREPLAY GARSO SISTEMA SU 13 GARSIAKALBIŲ

  UX 300h modelio 915 W galios 13 garsiakalbių Mark Levinson® aukščiausios klasės erdvinio garso sistema generuoja pasaulinio lygio garsą. Kuriant visus sistemos elektrinius komponentus, buvo siekiama idealios konstrukcijos, kad bendrieji harmoniniai iškraipymai (THD – signalo iškraipymo indikatorius) neviršytų 0,1 %. Sistemoje įmontuotas 150 W / 4 Ω x 12 kanalų (8 kanalai naudojami) D klasės stiprintuvas. Šio įrenginio galios visiškai pakanka siekiant tiksliai generuoti galingą didelių garsiakalbių skleidžiamą garsą.

Multimedijos sistema Lexus Link+ naudoja navigaciją debesijos pagrindu, per kurią reguliariai naujinami žemėlapių ir kelių eismo duomenys. Ji veikia greičiau, yra paprastesnė naudoti, be to, pasižymi didesne raiška tiek 8 colių (Lexus Link Connect su debesijos navigacija), tiek ir didesniame 12,3 colio (Lexus Link Pro su integruota navigacija) jutikliniuose ekranuose. Sistemoje taip pat yra elektroninis naudotojo vadovas su tokiomis parinktimis kaip lankytinų vietų paieška. Siekiant pagerinti naudojimo patirtį, siūlomos tokios paslaugos kaip kelių eismo informacijos ir orų prognozės naujinimas internetu, stovėjimo aikštelių bei degalinių individualiai pritaikomi.

 

UX 300h dar labiau patobulintas pasirinktiniu nauju 12,3 colio visiškai skaitmeniniu prietaisų ekranu. Skaitiklių ir informacijos išdėstymas bei akcentai keičiasi pagal pasirinktą važiavimo režimą ir taip pat gali būti tinkinami.

Jus sveikina Lexus Link+ programėlė, kuri siūlo naują jungiamumo pasaulį, sukurtą siekiant papildyti mūsų unikalią paslaugos Omotenashi naudojimo patirtį. Jos išmanios ir originalios funkcijos padės planuoti keliones, rasti, kur pastatyti automobilį, planuoti priežiūrą ir netgi pagerinti vairavimo stilių. Transformuokite su UX praleidžiamą laiką ir naudokitės toliau nurodytomis funkcijomis.

 

 • Vairavimo analizė: stebimos Jūsų kelionės, vairavimo stilius ir leidžiama įrašyti komandiruotes
 • Patarimai apie hibridinės sistemos naudojimą: padeda efektyviau vairuoti UX 300h
 • Rasti mano automobilį: nustato Jūsų buvimo vietą ir nukreipia Jus atgal prie Jūsų Lexus
 • Bendrinimas su automobiliu: padeda planuoti maršrutą kitame įrenginyje ir išsiųsti jį į Jūsų Lexus, tuo tarpu funkcija Nuo automobilio iki durų talkina išlipus iš automobilio ir einant į kelionės tikslą
 • eCare: leidžia valdyti Jūsų UX bendrąją ir techninę priežiūrą
 • Įspėjamosios lemputės: paaiškina kiekvienos įspėjamosios lemputės reikšmę ir visus veiksmus, kurių turėtumėte imtis
 • Automobilio būsena: praneša Jums palikus  atidarytus automobilio langus arba pamiršus išjungti priekinius žibintus. Taip pat galite patikrinti, ar Jūsų automobilis užrakintas
 • Akumuliatoriaus būsena: stebi Jūsų automobilio 12 V akumuliatoriaus įkrovos lygį
 • Nuotolinė klimato valdymo sistema: visuose UX modeliuose pasiekiamos nuotolinio oro kondicionieriaus, vairo šildymo, sėdynių šildymo ir salono temperatūros reguliavimo funkcijos
 • Nuotolinio valdymo funkcijos: leidžia nuotoliniu būdu atitirpinti priekinį stiklą, įjungti avarinį signalą arba patogiai iš namų užrakinti (atrakinti) UX automobilį

Automobilio duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. Projekcinio ekrano matmenys yra 260 mm x 97,5 mm. Jame galite patikrinti duomenis, pvz., navigacijos komandas, garso sistemos nuostatas ir saugos funkcijas, nenukreipdami žvilgsnio nuo kelio.

SAUGA

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + / 5 NCAP ŽVAIGŽDUČIŲ REITINGAS

  UX 300h naudojasi pažangiomis aktyviosios saugos ir pagalbos vairuotojui sistemomis, įdiegtomis naujausios kartos Lexus Safety System +. Tarp jų – vairuotojo stebėjimo sistema, tikrinanti, ar vairuotojas nejaučia nuovargio požymių, ir proaktyvioji vairavimo pagalba, kuri paruošia stabdžius ir vairo mechanizmą, kad būtų išlaikytas saugus atstumas iki kitų eismo dalyvių ir objektų.

  UX gavo 5 žvaigždučių NCAP įvertinimą, o jo standartinėje įrangoje yra 8 oro pagalvės. Net ir pasiekus kelionės tikslą, rūpinamasi kitais eismo dalyviais: saugaus išlipimo pagalba įspėja vairuotoją ir keleivius (priekyje ir gale), kad jie neatidarytų durelių, jei iš paskos artėja automobiliai arba dviratininkai.

 • SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA / AVARINIO VAIRO VALDYMO PAGALBA

  Puikūs EuroNCAP rezultatai pažeidžiamų eismo dalyvių apsaugos srityje – tai pripažintos Lexus Safety System + saugos sistemos (standartinė įranga kiekviename UX) nuopelnas.

  Patobulinta Lexus susidūrimų padedanti išvengti sistema leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) arba priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Jei bandysite išvengti pėsčiojo, kai susidūrimas neišvengiamas, avarinio vairo valdymo pagalba palaikys Jūsų vairo judesius, kad padidintų UX 300h stabilumą ir užkirstų kelią atsitiktiniam persirikiavimui.

 • DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA / PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

  Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, UX 300h taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su važiavimo eismo juostos viduriu pagalba posūkiuose juda natūralesne trajektorija. Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA) atpažįsta kelio ženklus ir teikia vertingą informaciją. Sujungus su dinamine radarine pastovaus greičio palaikymo sistema, automobilio greitį galima reguliuoti pagal RSA atpažintą apribojimą.

Pasirinktinė adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema (AHS) neleidžia UX 300h akinti kitų eismo dalyvių. Naudojant priekinio stiklo viršuje esantį kameros jutiklį, aptinkama priekyje važiuojančių transporto priemonių šviesa ir automatiškai optimizuojamas priekinių žibintų šviesos pasiskirstymas, kad nebūtų tiesiogiai apšviečiamos priešais nuvažiuojančios arba atvažiuojančios transporto priemonės. Siekiant užtikrinti tikslią apšviestų ir neapšviestų sričių kontrolę, įjungiami arba išjungiami vienuolika nepriklausomų priekinių žibintų šviesos diodų lustų.
LEXUS UX SU JOY CROOKES

UX KAMPANIJOJE LEXUS SUJUNGĖ JĖGAS SU ATLIKĖJA JOY CROOKES

Užsisakykite, ką reiškia vairuoti UX

Rezervuokite bandomąjį važiavimą su Lexus UX ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

5 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • UX - Comfort - Miesto visureigis

  UX Comfort

  Miesto visureigis
  • +
   17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, juodi, 5 plačių stipinų dizaino, su 215/60 R17 padangomis
  • +
   Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
  • +
   LED dienos šviesos žibintai

  Pasirinkti šį variklį

  e-CVT | Priekinių ratų pavara

  Nuo

  43 700 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   113 - 119 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5 - 5.3 l/100km
 • UX - F SPORT Design - Miesto visureigis

  UX F SPORT Design

  Miesto visureigis
  • +
   18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, F SPORT, su 225/50 RF18 padangomis
  • +
   Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
  • +
   LED dienos šviesos žibintai

  Pasirinkti šį variklį

  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  50 300 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   127 - 129 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.6 - 5.7 l/100km
  e-CVT | Priekinių ratų pavara

  Nuo

  48 700 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   117 - 119 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.2 - 5.3 l/100km
 • UX - Premium - Miesto visureigis

  UX Premium

  Miesto visureigis
  • +
   Elektra automatiškai susiglaudžiantys šoniniai veidrodėliai
  • +
   Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
  • +
   LED dienos šviesos žibintai

  Pasirinkti šį variklį

  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  52 300 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   126 - 129 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.6 - 5.7 l/100km
  e-CVT | Priekinių ratų pavara

  Nuo

  50 700 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   117 - 119 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.2 - 5.3 l/100km
  Automatinė | Priekinių ratų pavara

  Nuo

  61 400 €

  Automatinė | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   0 - 0 g/km
  • Vid. sąnaudos
   0 - 0 l/100km
 • UX - Luxury - Miesto visureigis

  UX Luxury

  Miesto visureigis
  • +
   Elektra automatiškai susiglaudžiantys šoniniai veidrodėliai
  • +
   Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale

  Pasirinkti šį variklį

  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  57 400 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   127 - 129 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.6 - 5.7 l/100km
  Automatinė | Priekinių ratų pavara

  Nuo

  68 600 €

  Automatinė | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   0 - 0 g/km
  • Vid. sąnaudos
   0 - 0 l/100km
 • UX - F SPORT - Miesto visureigis

  UX F SPORT

  Miesto visureigis
  • +
   18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, F SPORT, su 225/50 RF18 padangomis
  • +
   Elektra automatiškai susiglaudžiantys šoniniai veidrodėliai
  • +
   Galiniai kombinuotų šviesų LED žibintai

  Pasirinkti šį variklį

  e-CVT | Visų ratų pavara

  Nuo

  59 900 €

  e-CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   128 - 129 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.6 - 5.7 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.

Žiūrėkite daugiau

* Pasiūlymas galioja iki 2024-09-30.
Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 41 000 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (6 150 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (16 400 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 34 850 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.882 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2024-03-31 d. buvo 3.892%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 410 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 974.73 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.43%, mėnesio įmoka – 417 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 41 824.73 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Lexus Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.