1. Lexus modeliai
 2. UX
Spartusis pasirinkimas
Nuo
43 700 €
CO₂
120 - 137 g/km
Vid. sąnaudos
5.3 - 6.1 l/100km
Naujojo Lexus UX vairavimas – tai kur kas daugiau nei mechaniniai judesiai. Aplink jus - išskirtiniai technikos pasiekimai, pradedant 4-osios kartos Lexus įsikraunančia hibridine sistema ir baigiant itin tvirta važiuokle. Automobilio tylumas, tolygiai pasiekiamas pagreitis ir tikslus vikrumas miesto gatvėse yra neprilygstami. Siekdami unikalios išvaizdos, Lexus dizaineriai nenuilstamai dirbo, kad sukurtų įspūdingą prabangų kompaktišką visureigį su ryškiomis firminėmis grotelėmis. Jų pastangos atsispindi ir mažose detalėse, pavyzdžiui, galiniame LED žibinte, kurio stilinga aerodinamika prisideda prie nuostabių vairavimo savybių. 

UX GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.
Greitas automobilio pristatymas
Sutaupyti ne mažiau kaip 9100 €

Specialus UX pasiūlymas

GALIA

 • LEXUS BŪDINGAS VAIRAVIMO POTYRIS


  Inovatyvus įsikraunantis hibridinis UX 250h išsiskiria unikaliu sklandumu ir itin tyliu važiavimu. Dabar jis taip pat pasižymi išskirtiniu „Lexus Driving Signature“ vairavimo potyriu, kuris atsirado dėl kelis mėnesius trukusių bandymų su Lexus vairavimo meistru „Takumi“, kuris išbandė įkvepiantį LC kupė. Šių pastangų rezultatas – atletiškumas, kurio nesitikite iš kompaktiško SUV. 

 • KETVIRTOSIOS KARTOS LEXUS ĮSIKRAUNANTI HIBRIDINĖ SISTEMA

  UX 250h varomas Lexus įsikraunančia hibridine 184 AG sistema, kurios viena iš dalių yra itin efektyvus 2,0 l keturių cilindrų benzininis variklis. Sistema, kurią galima rinktis su priekinių arba E-FOUR visų varančiųjų ratų pavara, turi kompaktišką transmisiją ir galios valdymo bloką, suprojektuotą taip, kad nuostoliai dėl šilumos ir trinties būtų kuo mažesni. Autommobilyje naudojamas pakeistą konstrukciją ir aušinimo sistemą turintis nikelio-metalo hidrido akumuliatorius. 

 • HIBRIDINĖ TRANSMISIJA


  Ši naujos kartos hibridinė transmisija sujungia  2,0 l benzininį variklį su dviem elektros varikliais/generatoriais ir pasižymi 25 proc. mažesne vidine trintimi nei ankstesnės Lexus sistemos. Sekvencinė pavarų dėžė užtikrina patikimą variklio stabdymo jėgą šešiais etapais, o perjungimo pojūtis panašus į mechaninės pavarų dėžės, naudojant vairo menteles arba pavarų perjungimo svirtį nustačius į  „S“ padėtį. 

Naujasis nikelio-metalo hidrido akumuliatorius su patobulinta konstrukcija ir aušinimo sistema yra sumontuotas po UX 250h galine sėdyne, taip užtikrinant universaliau panaudojamą bagažinės erdvę ir žemesnį automobilio svorio centrą. 

UX 250h galima įsigyti su priekinių arba E-FOUR visų varančiųjų ratų pavara. E-FOUR sistema naudoja atskirą, specialiai galinei ašiai skirtą elektros variklį/generatorių. Sklandžiai paskirstant galią tarp priekinės ir galinės ašies užtikrinamas stabilesnis važiavimas net įkalnėse ar apsnigtuose keliuose, tačiau degalų sąnaudos yra mažesnės lyginant su automobiliais, naudojančiais įprastas visų varančiųjų ratų sistemas.

DRĄSUS DIZAINAS

 • GROŽIS DERA SU FUNKCIONALUMU

  Lexus dizaineriai nenuilstamai dirbo, kad sukurtų įspūdingą prabangų kompaktišką visureigį, pasižymintį įelektrinančia dinamika. Jų pastangos pastebimos net mažose detalėse, pavyzdžiui, unikaliame galiniame LED žibinte, kurio stilinga aerodinaminė forma prisideda prie geresnių valdymo ir eksploatacinių savybių. Čia grožis dera su funkcionalumu, ir tai yra UX 250h širdis.

 • F SPORT / F SPORT Design

  Naująja „Sonic Platinum“ spalva dažytas UX vilioja labiau nei bet kada anksčiau, o jo dinamišką išvaizdą pabrėžia sportiniai 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir kėbulo spalvos ratų arkų apvadai. UX modelių gamai naujo žavesio suteikia F SPORT Design modelis su drąsiomis F tinklelio priekinėmis grotelėmis ir nuostabiu dvispalviu stogu, kurį taip pat galima užsisakyti ir UX F SPORT modeliui. Visa tai akimirksniu parodo dinamiškus abiejų modelių siekius.

 • 17 COLIŲ AERODINAMINIAI VENTILIUOJAMIEJI RATLANKIAI

  Šie juodos arba sidabrinės metalizuotos spalvos ratlankiai su oro ventiliacija turi atvartus abiejose stipinų pusėse ir yra pirmieji tokio tipo Lexus ratlankiai pasaulyje. Atvartų forma sukurta pagal „Gurney Flap“ vadinamą sprendimą, kuris naudojamas ant „Formulės 1“ lenktyninių automobilių galinio sparno, kad reguliuotų oro srautą ir didintų prispaudžiamąją jėgą. Ši naujoviška ratlankių konstrukcija leidžia užtikrintai vairuoti, nes padeda stabiliau stabdyti, didina aušinimo efektyvumą ir mažina turbulenciją.

UX 250h galinis žibintas pasižymi pažangiu dizainu, kuris ne tik traukia akį, bet ir yra aerodinamiškai efektyvus. Į žibintą integruoti peleko formos aptakai, kurie maždaug 16 proc. sumažina oro slėgio pokyčius ir padeda užtikrinti puikų galinės dalies stabilumą posūkiuose bei pučiant šoniniam vėjui. Išskirtinę išvaizdą kuria ištisinė šviesos diodų linija, kurią sudaro 120 LED šviesos diodų, švelniai siaurėjanti centro link ir siauriausioje vietoje siekianti vos 3 mm. 

UX 250h galinis žibintas pasižymi pažangiu dizainu, kuris ne tik traukia akį, bet ir yra aerodinamiškai efektyvus. Į žibintą integruoti peleko formos aptakai, kurie maždaug 16 proc. sumažina oro slėgio pokyčius ir padeda užtikrinti puikų galinės dalies stabilumą posūkiuose bei pučiant šoniniam vėjui. Išskirtinę išvaizdą kuria ištisinė šviesos diodų linija, kurią sudaro 120 LED šviesos diodų, švelniai siaurėjanti centro link ir siauriausioje vietoje siekianti vos 3 mm. 

INOVATYVI TECHNOLOGIJA

 • LAISVŲ RANKŲ BAGAŽINĖS DURELIŲ ATIDARYMO SISTEMA

  Kad būtų patogu pakrauti ir iškrauti, UX galima įsigyti su laisvų rankų bagažinės durelių atidarymo sistema. Bagažinę galima atidaryti ir uždaryti judinant koją priešais jutiklį, esantį po galiniu buferiu, o su savimi pakanka turėti išmanųjį raktelį.

 • S-FLOW KLIMATO KONTROLĖ / KLIMATO KONSIERŽAS

  S-Flow klimato kontrolės sistema sumaniai reguliuoja Jūsų UX salono klimatą, atsižvelgdama į aplinkos sąlygas. Ji užtikrina nepriekaištingą komfortą ir puikią degalų ekonomiją. Pavyzdžiui, sistema gali nustatyti, ar sėdynėse sėdi keleiviai, ir atitinkamai parinkti klimato parinkčių nustatymus. Be to, Climate Concierge funkcija į saloną paskleidžia smulkių nanoe™ X dalelių, kurios padeda sulaikyti virusus ir bakterijas, mažina nemalonius kvapus ir kartu drėkina plaukus bei odą. 

 • MARK LEVINSON® PUREPLAY GARSO SISTEMA SU 13 GARSIAKALBIŲ

  915 vatų galios, 13 garsiakalbių „Mark Levinson® Premium Surround Sound“ sistema UX automobilyje skleidžia pasaulinio lygio garsą. Buvo siekiama, kad kiekvienas sistemos elektroninis komponentas būtų idealiai suprojektuotas taip, kad bendras harmoninis iškraipymas (angl. „total harmonic distortion“, arba THD, liet. signalo iškraipymo rodiklis) būtų ne didesnis kaip 0,1 proc. Sistemoje yra 150 W / 4 Ω x 12 kanalų (naudojami 8 kanalai) D klasės stiprintuvas. Didelė šio įrenginio galia leidžia jam tiksliai valdyti didelius garsiakalbius, sukuriant aiškų ir galingą garsą. 

Lexus Link+ multimedijos sistema yra spartesnė ir paprastesnė naudoti. Patobulintos raiškos ekranas gali būti dviejų dydžių – 8 colių (Lexus Link Connect su debesijos pagrindu veikiančia navigacija) arba didesnis jutiklinis 12,3 colių (Lexus Link Pro su integruota navigacija). Sistema naudoja debesijos pagrindu veikiančią navigaciją, todėl žemėlapiai ir eismo informacija atnaujinami reguliariai. Sistemoje yra tokios parinktys kaip lankytinų vietovių paieška, taip pat elektroninis naudotojo vadovas.Siekiant pagerinti Jūsų patirtį, galima naudotis tokiomis paslaugomis kaip realiu laiku pateikiama eismo informacija, orų prognozė, automobilių stovėjimo aikštelių ir degalinių paieška. 

Sveiki prisijungę prie Lexus Link+ programėlės, kuri sukuria naują ryšio pasaulį, siekiant papildyti unikalią „Omotenashi“ paslaugų patirtį. Jos išmaniosios ir specialiai Jums pritaikytos funkcijos padės planuoti kelionę, rasti laisvą stovėjimo vietą, suplanuoti apsilankymą servise ar net patobulinti vairavimo stilių. Laikas su UX bus kitoks, kadangi galėsite naudotis tokiomis paslaugomis kaip: 

 • Vairavimo analizė: ši funkcija stebi Jūsų keliones, vairavimo stilių ir leidžia fiksuoti Jūsų verslo keliones 
 • Patarimai apie hibridinės sistemos naudojimą: padeda efektyviau vairuoti UX 250h
 • Rasti mano automobilį: nustato Jūsų buvimo vietą ir nukreipia Jus atgal prie Jūsų Lexus
 • Bendrinimas su automobiliu: suteikia galimybę Jums planuoti kelią iki kito prietaiso Automobilis prie durų: leidžia kitame išmaniajame įrenginyje suplanuoti maršrutą ir pasidalinti juo su Lexus sistema, o „Car to Door“ funkcija veda Jus pėsčiomis iki galutinio tikslo
 • eCare: galima valdyti savo UX priežiūros ir aptarnavimo paslaugas
 • Įspėjamosios lemputės: paaiškina kiekvienos įspėjamosios lemputės reikšmę ir veiksmus, kurių turėtumėte imtis
 • Automobilio būsena: informuoja, jei palikote atidarytus automobilio langus arba pamiršote išjungti priekinius žibintus. Taip pat galite patikrinti, ar automobilis užrakintas
 • Akumuliatoriaus būsena: stebi automobilio 12V akumuliatoriaus įkrovos lygį
 • Nuotolinė klimato valdymo sistema: visuose UX modeliuose galima nuotoliniu būdu valdyti oro kondicionierių, vairo šildymą, sėdynių šildymą ir reguliuoti salono temperatūrą
 • Nuotolinio valdymo funkcijos: galima nuotoliniu būdu atitirpinti priekinį stiklą, įjungti avarinius žibintus arba užrakinti ir atrakinti savo UX automobilį iš namų

Automobilio duomenys spalvotai projektuojami tiesiai ant priekinio stiklo. 260 mm x 97,5 mm dydžio projekciniame ekrane neatitraukiant akių nuo kelio galima matyti tokius duomenis kaip navigacijos rodmenys, garso sistemos nustatymai ar saugumo funkcijos.

SAUGUMAS

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + / 5 ŽVAIGŽDUČIŲ NCAP ĮVERTINIMAS

  UX pasižymi geriausiais saugos rodikliais savo klasėje ir yra įvertintas prestižiniu „Euro NCAP“ 5 žvaigždučių įvertinimu. Automobilis aprūpintas mūsų novatoriška „Lexus Safety System +“ sistema, kuri apima priešavarinę sistemą, kuri nuo šiol turi pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo dienos ir nakties metu funkciją. „Lexus Safety System +“ apima priešavarinę sistemą su pėsčiųjų aptikimo funkcija, atstumą palaikančią adaptyviąją pastovaus greičio sistemą, kelio ženklų atpažinimo sistemą, eismo juostos stebėjimo asistentą, automatinę tolimųjų šviesų sistemą, avarinio vairavimo asistentą, posūkio kertant priešpriešinio eismo srautą pagalbos sistemą. 

 • PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

                                                                                  Priešavarinė sistema dabar gali aptikti pėsčiuosius naktį ir dviratininkus dieną. Tam buvo padidintas kameros jautrumas ir dinaminis diapazonas, nes, tarkime, priešais atvažiuojantį automobilį atsidūrusį pėsčiąjį sunku pastebėti dėl automobilio šviesų. Be to, padidinus milimetrinių bangų radaro aptikimo zonos kampą, dabar galima aptikti dviratininkus. Jei susidūrimo tikimybė yra didelė, automatiškai įjungiami stabdžiai.

 • ATSTUMĄ PALAIKANTI ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO SISTEMA

  Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema nustato priekyje važiuojančią transporto priemonę ir kontroliuoja, kad būtų išlaikytas tinkamas atstumas. Jei priekyje važiuojanti transporto priemonė sustoja, sistema sustabdo ir UX. Transporto priemonei vėl pajudėjus, UX pajudės ir toliau važiuos paskui. Ši sistema sumažina vairuotojui tenkančią naštą situacijose, kai reikia dažnai pajudėti ir sustoti.

UX 250h įmontuota pagalbinė kelio ženklų sistema (RSA) atpažįsta kelio ženklus ir teikia informaciją vairuotojui daugiafunkciniame informaciniame ekrane. Susiejus su dinamine kruizo kontrolės sistema, automobilio greičio nustatymą galima greitai atstatyti pagal RSA atpažįstamus greičio apribojimus – tam tereikia paspausti mygtuką. RSA atpažįsta visus svarbius kelio ženklus ir įspėjimus, įskaitant elektroliuminescencinius ir mirksinčius ženklus.

Eismo juostų sekimo asistentas padeda išlaikyti UX 250h važiuojamosios eismo juostos viduryje. Jis taip pat gali padėti važiuojant mažesnio spindulio posūkiais. Jei sistema nustato, kad yra tikimybė, jog UX gali nukrypti nuo eismo juostos, ji įjungia išvažiavimo iš eismo juostos prevencijos kontrolę ir padeda grąžinti automobilį į eismo juostos vidurį.

Dar labiau išplečiant UX saugumo rodiklius, standartinėje automobilio įrangoje yra 8 saugos oro pagalvės. Tarp jų yra vairuotojo ir priekinio keleivio saugos oro pagalvės bei kelių saugos oro pagalvės, priekinės šoninės saugos oro pagalvės ir visus šoninius langus dengiančios užuolaidinės saugos oro pagalvės.
LEXUS X JOY CROOKES

NAUJAUSIOJE UX KAMPANIJOJE LEXUS SUJUNGĖ JĖGAS SU ATLIKĖJA JOY CROOKES

Patirkite, ką reiškia vairuoti UX

Rezervuokite bandomąjį važiavimą su Lexus UX ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

5 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • UX - Comfort - Miesto visureigis

  UX Comfort

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, juodi, 5 plačių stipinų dizaino, su 215/60 R17 padangomis
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   LED priekiniai rūko žibintai

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  43 700 €

  CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   120 - 128 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.3 - 5.7 l/100km

  Nuo

  45 200 €

  CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   131 - 137 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.8 - 6.1 l/100km
 • UX - F SPORT Design - Miesto visureigis

  UX F SPORT Design

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, F SPORT, su 225/50 RF18 padangomis
  • +
   „Jet Black“ buferio ir radiatoriaus grotelių apdaila
  • +
   F SPORT dizaino ženklelis, priekiniai sparnai

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  47 700 €

  CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   126 - 128 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.6 - 5.7 l/100km

  Nuo

  49 200 €

  CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   135 - 137 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.1 l/100km
 • UX - Premium - Miesto visureigis

  UX Premium

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, šlifuoti, 5 plačių stipinų dizaino, su 225/50 RF18 padangomis
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale
  • +
   LED posūkių žibintai

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  48 500 €

  CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   125 - 128 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.5 - 5.7 l/100km

  Nuo

  50 000 €

  CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   135 - 137 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.9 - 6.1 l/100km
 • UX - F SPORT - Miesto visureigis

  UX F SPORT

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, F SPORT, su 225/50 RF18 padangomis
  • +
   „Jet Black“ buferio ir radiatoriaus grotelių apdaila
  • +
   Firminės F formos tinklelio priekinės grotelės

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  55 000 €

  CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   136 - 137 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.1 l/100km
 • UX - Luxury - Miesto visureigis

  UX Luxury

  Hibridas
  Miesto visureigis
  • +
   18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, šlifuoti, 5 plačių stipinų dizaino, su 225/50 RF18 padangomis
  • +
   Akustinio stiklo priekinis ir šoniniai priekiniai langai
  • +
   Išmanieji parkavimo pagalbos sistemos jutikliai, priekyje ir gale

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  57 300 €

  CVT | Visų ratų pavara
  • CO₂
   135 - 137 g/km
  • Vid. sąnaudos
   6 - 6.1 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.

Žiūrėkite daugiau

 • GERIAUSIAS UX ISTORIJOJE

  Patobulintas UX siūlo naujas technologijas, pagerintą valdymą ir daugiau pasirinkimų.


   

 • 5 MILIJONAI PRABANGIŲ SUV

  Prabangius SUV visureigius Lexus parduoda maždaug 90 skirtingų pasaulio šalių. 2020 m. tokių modelių kaip UX, NX, RX, GX ir LX pardavimai perkopė 5 mln. žymą.                                      

 • UX MENAS

  Lexus pristatė pirmąjį pasaulyje tatuiruotą automobilį.