1. Lexus modeliai
 2. ES
Spartusis pasirinkimas
Nuo
54 800 €
CO₂
115 - 124 g/km
Vid. sąnaudos
5.1 - 5.5 l/100km
Nuo to momento, kai Jūsųžvilgsnį patraukia ES 300h, įspūdingos priekinės grotelės, kupė stiliaus stogo linija ir trigubi LED priekiniai žibintai pabrėžia šio drąsiai elegantiško sedano išvaizdą. Nepriekaištingos važiavimo manieros kelyje derinamos su ketvirtosios kartos Lexus savaime įsikraunančia hibridine sistema ir naujausia Lexus Safety System+ saugos sistema – visa tai nustato naujus rafinuoto vairavimo standartus. Kurdami naująjį ES 300h, patobulinome automobilį perkeldami multimedijos ir jungiamo galimybes įkitąlygį, taip pat sukurdami naują Ammonite Sand interjerą ir naują ES 300h F SPORT Design modelį.

ES GALERIJA

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

GALIA

 • ITIN STANDUS / LENGVASVORĖ PLATFORMA

  ES 300h turi itin tvirtą ir standų kėbulą, lemiantį geras važiavimo savybes ir stabilumą. Gamybai buvo naudojama suvirinimo lazeriu technologija ir naujausios detalių sujungimo technologijos. Visa tai ir plačiai naudojamos itin lengvos medžiagos padėjo sumažinti automobilio svorį ir pagerinti dinamiškumą. Papildomai tvirčiau su važiuokle sujungti variklio skyrius ir perkurtos pakabos elementai gale dar labiau sustiprina automobilio standumą. 

 • KETVIRTOSIOS KARTOS LEXUS HIBRIDINĖ SISTEMA

  Ketvirtosios kartos savaime įsikraunančio hibrido sistema sujungia itin efektyvų 2,5 l Atkinsono ciklo benzininį variklį su galingu elektros varikliu. Šis derinys užtikrina, kad ES 300h galia siekia 218 AG/160 kW, o vidutinės degalų sąnaudos tėra 5,2 l/100 km. Kadangi ES 300h maždaug pusę laiko veikia naudojant elektrinį, nulinės emisijos režimą, galite tikėtis, kad CO2 išlakos (115 g/km) bus kur kas mažesnės nei įprastų benzininiu arba dyzeliniu varikliu varomų prestižinių sedanų. 

 • ITIN EFEKTYVUS BENZININIS 2,5 LITRO VARIKLIS

  2,5 litro benzininiame variklyje įdiegta greito degimo technologija, todėl jis yra vienas efektyviausių kada nors sukurtų variklių. Rezultatas – daugiau galios, nepadidinant išmetamųjų teršalų ar degalų sąnaudų. Tokius įspūdingus rezultatus padeda pasiekti tiesios įsiurbimo angos, padidinti vožtuvų kampai ir lazeriu pagaminti vožtuvų lizdai. Kintamo našumo alyvos siurblys, kelių angų purkštukai, VVT-iE ant įsiurbimo vožtuvų taip pat prisideda prie puikių šio etaloninio variklio parametrų.

Sukurta sklandžiai suderinti elektros variklio / generatoriaus ir 2,5 l variklio tiekiamą galią, ši transmisija naudoja kelių ašių elektros variklių išdėstymą, kad sumažintų bendrą pavarų dėžės ilgį. Siekiant sklandesnio pavaros darbo ir kompaktiškumo, tradicinis planetarinės pavaros komplektas pakeistas lygiagrečia veleno pavara ir daugiafunkcine pavara.

Nikelio-metalo hidrido akumuliatorius, kuris varo elektros variklį ir kaupia važiavimo bei stabdymo metu gautą energiją, sukurtas taip, kad tarnautų visą automobilio eksploatavimo laiką. Jis sumontuotas po galine sėdyne, o ne bagažinėje. Tai tapo įmanoma sumažinus akumuliatoriaus aukštį ir įdiegus kompaktiškesnę aušinimo sistemą. Tokiu būdu sukurta daugiau vietos bagažui ir pagerintas svorio paskirstymas, kad automobilis būtų geriau valdomas.

SAUGUMAS

 • 5 ŽVAIGŽDUČIŲ NCAP ĮVERTINIMAS / 10 SAUGOS ORO PAGALVIŲ

  Pristačius ES 300h, Euro NCAP bandymuose jis buvo įvertintas kaip „Saugiausias šeimyninis automobilis“ ir „Saugiausias elektrinis/hibridinis automobilis“. Tokios inovatyvios technologijos kaip Lexus Safety System +, kuri apima pažangią priešavarinę sistemą, prisideda prie savo klasėje geriausio Euro NCAP 5 žvaigždučių įvertinimo. ES standartiškai montuojama dešimt saugos oro pagalvių, taip dar labiau padidinant automobilio saugumą. Tarp jų yra vairuotojo ir priekinio keleivio saugos oro pagalvės, kelių saugos oro pagalvės, šoninės priekinės ir galinės saugos oro pagalvės bei visus šoninius langus dengiančios užuolaidinės saugos oro pagalvės.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  ES 300h Lexus Safety System + apima novatorišką priešavarinę sistemą su pėsčiųjų užfiksavimu naktį ir dviratininkų aptikimu dieną. Be to, tokios pažangios saugos sistemos kaip posūkio kertant priešpriešinio eismo srautą pagalbos sistema ir avarinio vairavimo asistentas, pakylėja ES 300h saugumą į dar aukštesnį lygį.

 • PRIEŠAVARINĖ SISTEMA

  Galinti aptikti artėjančius automobilius ir pėsčiuosius dienos metu, priešavarinė sistema gali užfiksuoti pėsčiuosius naktį ir dviratininkus dienos metu. Sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką tamsoje, pavyzdžiui, kai priešais atvažiuojantį automobilį pėsčiasis sunkiai matomas dėl transporto priemonės šviesų, padeda radaro jautrumas ir dinaminis diapazonas. Be to, milimetrinių bangų radaro aptikimo zonos kampas yra platesnis, todėl dienos metu galima aptikti dviratininkus. Jei sistema nusprendžia, kad susidūrimo tikimybė yra didelė, ES 300h stabdžiai įsijungia automatiškai.

Eismo juostų sekimo asistentas padeda vairuotojui išlaikyti transporto priemonę juostos viduryje. Jis taip pat gali padėti važiuojant posūkiuose, kadangi radaro apžvalgos spindulys yra mažesnis nei ankstesnėje sistemos versijoje. Jei sistema nustato, kad yra grėsmė išvažiuoti iš eismo juostos, bus įjungta nukrypimo iš važiuojamosios eismo juostos apsaugos kontrolė, kuri padės grąžinti automobilį į juostos vidurį. Kai kita transporto priemonė, pėsčiasis ar dviratininkas yra labai arti Jūsų važiuojamosios trajektorijos, ES 300h įdiegtas avarinio vairavimo asistentas padės Jums atlikti vairavimo judesius, kad automobilis stabiliai važiuotų kelyje ir išvengtų atsitiktinio išvažiavimo iš eismo juostos.

Po 13 metų mokslinių tyrimų ir plėtros darbų Lexus sukūrė dar vieną pirmąją pasaulyje inovaciją – papildomoje įrangoje siūlomą BladeScan® Adaptyviąją tolimų šviesų sistemą (AHS), kuri vairuotojams suteikia geresnį matymo lauką, lyginant su įprastais LED priekiniais žibintais. Ši naujoviška sistema naudoja 12 šviesos diodų: jų šviesa projektuojama į 6 000 aps./min. greičiu besisukančio apskrito veidrodžio briaunas, o paskui nukreipiama per lęšį. Tai padeda greičiau pastebėti pėsčiuosius, kelio ženklus (sistema veikia iš 56 metrų atstumo, kai kitos panašios sistemos - iš 32 metrų) ir neakinti priešinga kryptimi atvažiuojančių automobilių.

DRĄSUS DIZAINAS

 • KUPĖ STILIAUS STOGO LINIJA, DRĄSIOS PRIEKINĖS GROTELĖS

  Iš karto pastebėsite drąsias priekines Lexus firmines groteles ir trigubus LED priekinius žibintus, kurie prideda provokuojantį išskirtinumą šiam prestižiniam sedanui, kuris pasižymi stilingumu ir rafinuotumu. Kilmingą ES charakterį paryškina jo aptaki stogo linija, įkvėpta tiek sportinių kupė, tiek erdvių sedanų - tai pabrėžia žemą automobilio stovėseną ir patobulintą aerodinamiką. Išskirtiniai ratai ir Sonic Grey spalva puikiai papildo naujausio ES 300h išmanųjį sportiškumą.

 • F SPORT

  Provokuojantis stilius visapusiškai išreiškiamas jaudinančiame ES 300h F SPORT modelyje, turinčiame 19 colių ratus, išskirtinio dizaino priekinį buferį ir juodos spalvos tinklines groteles, kurias sukurti naudojant sudėtingas 3D modeliavimo technologijas užtruko kelis mėnesius. Kad ir kaip viliojančiai atrodytų, tai nėra tas automobilis, kuriuo reikėtų žavėtis sėdint. F SPORT reikia vertinti kelyje.

 • 3 PROJEKTORIŲ LED ŽIBINTAI

  Žibintus sudaro trys itin maži LED blokai, kurie suteikia išskirtinį patrauklaus dizaino šviesos paskirstymą. Komplektuojami kartu su posūkių žibintais, jie turi įvairiomis oro sąlygomis važiavimą palengvinančius žibintus, kurie padeda išlaikyti gerą matymo lauką rūko sąlygomis. Užsakant juos su prisitaikančia automatine tolimųjų šviesų sistema (AHS), šie žibintai sumažina akinimą važiuojant rūko sąlygomis naktį.

Įkvėptas Lexus F SPORT serijos automobilių, stulbinantis naujasis ES 300h F SPORT Design modelis suteikia papildomo žavesio su juodomis F SPORT grotelėmis, 19 colių F SPORT lengvojo lydinio ratlankiais ir papildomoje įrangoje siūlomais trigubais LED priekiniais žibintais. Viduje atsipalaiduosite skulptūrinėse Tahara odinėse sėdynėse.

Rinkitės 17 colių ratlankius su dviejų atspalvių apdaila su vidutiniškai pilka metalizuota danga. Arba pasirinkite 18 colių ratus su nauja dviejų atspalvių spalvų schema, kurioje apdaila derinama su tamsiai pilka metalizuota danga. Kitas pasirinkimas - 18 colių triukšmą mažinantys ratai su hiperchromuota apdaila.

INOVATYVI TECHNOLOGIJA

 • SKAITMENINIAI ŠONINIO VAIZDO MONITORIAI

  Vietoj įprastų šoninių veidrodėlių įrengtos kompaktiškos kameros, sujungtos su automobilio salone įmontuotais monitoriais. Ši pažangi Lexus technologija užtikrina geresnį šoninio vaizdo stebėjimą visose vairavimo situacijose, ypač naktį ir lyjant lietui. Visiškai sumažindama arba pašalindama nematomas zonas, sistema prisitaiko automatiškai, kad sukant ar važiuojant atbuline eiga būtų galima matyti platesnį vaizdą. Šios novatoriškos technologijos kameros kokybė buvo patobulinta, kad vaizdas būtų natūralesnis tiek dieną, tiek naktį. 

 • PROJEKCINIS EKRANAS

  Spalvotame projekciniame ekrane, kuris matomas tiesiai ant priekinio stiklo, rodomi automobilio rodmenys. 260 mm x 97,5 mm dydžio projekcinis ekranas vairuotojo regos lauke suteikia informaciją apie navigacijos duomenis, garso sistemos nustatymus ar saugumo perspėjimus.

 • MARK LEVINSON® PUREPLAY GARSO SISTEMA SU 17 GARSIAKALBIŲ

  Mark Levinson® PurePlay garso sistema buvo sukurta siekiant, kad vairuotojas ir keleiviai galėtų pasinerti į galingiausią, tiksliausią ir tyriausią garso patirtį. „PurePlay“ naudoja kelias technologijas, užtikrinančias išskirtinius garsinius pojūčius automobilyje: precizišką valdymą, pasaulinio lygio garsiakalbių dizainą ir išdėstymą bei neprilygstamą derinimo ir dekompresijos technologiją. Naujajame ES vairuotojo pečių aukštyje sumontuoti septyni Unity™ garsiakalbiai, kurie sustiprina akustiką ir sukuria garsinę sinergiją su dideliu 265 mm skersmens žemųjų dažnių garsiakalbiu, įrengtu po galiniu langu.  

Dėl ryškios 12,3 colio jutiklinio ekrano grafikos ir daugybės žemėlapių sudarymo parinkčių, tokių kaip „Point Of Interest“ paieška, naujausius žemėlapius galima atnaujinti naudojant „Over The Air“ technologiją. Siekiant didesnio patogumo, sistemoje taip pat yra elektroninis savininko vadovas. Norint pagerinti navigacijos sistemos naudojimosi patirtį, siūlomos tokios internetinės paslaugos kaip eismo stebėjimas realiu laiku, automobilių stovėjimo aikštelės paieška, degalinių paieška, orų prognozė ir Google paieška.

Įdiegus Apple CarPlay® ir Android Auto®, ES leidžia lengvai naudotis dalimi išmaniojo telefono programėlių tiesiog automobilio informacijos ir multimedijos ekrane.

Naujoji Lexus Link+ programėlė ES paverčia susietu automobiliu. Ši programėlė siūlo tokias internetines paslaugas kaip:

 • Vairavimo analizė: registruoja nuvažiuotus maršrutus, vairavimo stilių ir verslo keliones
 • Patarimai apie hibridinės sistemos naudojimą: padeda Jums vairuoti ES 300h dar efektyviau
 • Rasti mano automobilį: nustato, kur yra pastatytas Jūsų Lexus
 • Nuo automobilio iki durų: padeda Jums pėsčiomis pasiekti galutinį kelionės tikslą
 • eCare: padeda vairuotojui rūpintis tinkama savo ES priežiūra
 • Įspėjamosios lemputės: paaiškina kiekvienos prietaisų skydelyje įsižiebusios lemputės reikšmę ir kokių veiksmų reikėtų imtis
 • Automobilio būsena: vairuotojui pranešama, kad jis paliko atidarytus langus ar pamiršo išjungti žibintus. Taip pat galima patikrinti, ar automobilis užrakintas
 • Akumuliatoriaus būsena: stebi, koks yra Jūsų automobilio 12V baterijos įkrovos lygis
 • Nuotolinio valdymo funkcijos: Jums patogiai būnant namuose, nuotoliniu būdu atitirpina langus, įjungia įspėjamąsias šviesas arba užrakina ar atrakina Jūsų ES

Būdami ES savininkais, Jūs galite nemokamai naudotis visais Lexus Link+ Standard Connectivity privalumais visu automobilio naudojimo laikotarpiu. Lexus Link+ Premium Connectivity paketas taip pat yra nemokamas pirmuosius 4 metus, o vėliau juo galima naudotis prenumeruojant. Jis apima tokias funkcijas kaip:

 • Debesijos pagrindu veikianti navigacija ir balso asistentas
 • Eismo įvykiai ir eismo informacija realiuoju laiku
 • Automobilių stovėjimo aikštelių paieška
 • Nuotolinė klimato kontrolės sistema: nuotolinis oro kondicionavimo, vairo šildymo, sėdynių šildymo ir salono temperatūros reguliavimas

Patirkite, ką reiškia vairuoti ES

Rezervuokite bandomąjį važiavimą su Lexus ES ir patirkite, ką reiškia išties maloni kelionė.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

4 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • ES - Comfort - 4 durelių sedanas

  ES Comfort

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, vidutinio pilkumo, šlifuoti, su 215/55 R17 padangomis
  • +
   Dvigubi LED dienos žibintai
  • +
   Firminės L formos tinklelio priekinės grotelės

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  54 800 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   115 - 124 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.1 - 5.5 l/100km
 • ES - Limited Edition - 4 durelių sedanas

  ES Limited Edition

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, tamsiai pilki, šlifuoti, su 235/45 R18 padangomis
  • +
   12,3 colio įstrižainės liečiamasis ekranas
  • +
   7 colio spalvotas daugiafunkcinis informacinis ekranas

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  56 500 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   120 - 124 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.3 - 5.5 l/100km
 • ES - Executive - 4 durelių sedanas

  ES Executive

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, tamsiai pilki, šlifuoti, su 235/45 R18 padangomis
  • +
   Dvigubi LED dienos žibintai
  • +
   Firminės L formos tinklelio priekinės grotelės

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  60 100 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   121 - 124 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.3 - 5.5 l/100km
 • ES - Luxury - 4 durelių sedanas

  ES Luxury

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   Firminės L formos tinklelio priekinės grotelės
  • +
   12,3 colio įstrižainės liečiamasis ekranas
  • +
   7 colio spalvotas daugiafunkcinis informacinis ekranas

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  68 400 €

  e-CVT | Priekinių ratų pavara
  • CO₂
   121 - 124 g/km
  • Vid. sąnaudos
   5.3 - 5.5 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.

Žiūrėkite daugiau

 • PASAULINĖ NAUJOJO LEXUS ES PREMJERA

  Naujasis ES išsiskiria naujovėmis, pagerinusiomis važiavimo savybes, t. y. nauja adaptyviąja kintamąja pakaba, skirta F SPORT modeliams, ir evoliucionavusia saugos sistema Lexus Safety System +, diegiama visuose ES modeliuose.

 • NEPRILYGSTAMOS DEGALŲ SĄNAUDOS

  Atliekant Vokietijos ADAC ekonomiškumo testą, „aukštesnės vidurinės klasės“ automobilių segmente ES 300h hibridas tapo lyderiu ir vieninteliu modeliu, pelniusiu 4 žvaigždutes iš 5.
   

 • EMOCINIS INTELEKTAS

  Siekdami pažymėti ES 300h savaime įsikraunančio hibrido pristatymą, išleidome unikalią emocinio intelekto reklamą, sukurtą taip, kad ji reaguotų į Jūsų emocijas.