1. Discover Lexus
Spartusis pasirinkimas
ATRASKITE LEXUS

MEISTRIŠKUMAS

Tikslumas, pasišventimas, patirtis. Tai unikalų meistriškumą, kuriuo išsiskiria kiekvienas Lexus automobilis, lemiantys veiksniai.

Išskirtinė kokybė

 

Efektinga kiekviena detalė. Visi mūsų modeliai išsiskiria rankinio siuvimo dygsniais, unikalia dažyto paviršiaus apdaila ir meistrų griežtai kontroliuojama nepriekaištinga kokybe.

Preciziški rankinio siuvimo dygsniai

Kitą kartą lipdami į vieną iš mūsų automobilių, atkreipkite dėmesį į dailias siūles, puošiančias saloną. Siuvimo dygsniai atrodo tokie paprasti ir elegantiški, kad neįmanoma įsivaizduoti, kaip sunku juos išgauti.

Šis darbas visuomet turi būti atliekamas preciziškai. Efektas akivaizdus: rankinio dygsniavimo linijos sudaro estetiškai patrauklų kontrastą su moderniais automobilio matuokliais ir prietaisų skydeliu.

Daugiasluoksnis dažymas

Mūsų dažymo procesas yra sudėtingas ir originalus. Mes taikome daugiasluoksnio dažymo techniką, kuri radikaliai keičia automobilio išvaizdą ir jo metamorfozes veikiant saulės spinduliams. Dengiami penki dažų sluoksniai ir keturis kartus džiovinami.

Naudojant tradicinius dažymo būdus, tokio gylio ir žvilgesio pasiekti tiesiog neįmanoma. Pritaikius šią novatorišką sistemą, reikėjo reikšmingai modifikuoti gamybos liniją. Aiški vizija, tam skirtas laikas, dėmesys ir tikslūs nustatymai padėjo įgyvendinti šį užmojį.

Šlifavimas šlapiuoju būdu

Idealiai glotnus paviršius gražiai atrodo, tačiau norint pasiekti tokį rezultatą, reikia įdėti daug darbo. Po kiekvieno bazinio dažų sluoksnio automobilio kėbulas šlifuojamas rankomis šlapiuoju būdu.

Apdailos kokybę vizualiai patikrina Takumi meistrai ir skaitmeniniai skeneriai. Nepražiūrimas nė vienas defektas. Laikantis mūsų griežtų kokybės standartų, nepriekaištingas lygumas yra vienintelis pasirinkimo variantas.

 

 

 

 

 

 

 

Ištobulinti inžineriniai sprendimai

Mūsų varikliai išbandomi ne tik automatizuotais testais. Siekiant užtikrinti aukščiausius standartus, į pagalbą pasitelkiamos ir naujausios technologijos, ir meistrai, kurie savo akyla akimi apžiūri viską, kas įrengta po variklio dangčiu.

Žmogaus rankos ir modernios sistemos, tokios kaip kompiuterinė tomografija, pasiskolinta iš medicinos mokslo, sudaro harmoningą vienovę. Kitaip nei tradiciniai skeneriai, mūsų sistemos gali tiesiogiai matyti kiekvieno variklio vidų. Tai padeda užtikrinti, kad kiekviena detalė atitiktų tikslius Lexus kokybės reikalavimus.

Takumi meistrai naudojasi ir įrankiais, tokiais kaip tradicinis stetoskopas, kad būtų visuomet užtikrintas tikslumas ir kokybė.

 

 

 

Takumi meistrai

Sena japoniška Takumi samprata yra visos mūsų veiklos pagrindas. Mūsų Takumi meistrai yra šios meistriškumo filosofijos puoselėtojai. Subtiliu savo prisilietimu jie ištobulina kiekvieną Lexus dizaino ir konstrukcijos elementą.

Reikia 10 000 valandų darbo, kad taptum profesionalu, bet prireikia net 60 000 valandų, kad taptum Takumi meistru. Šis unikalus dokumentinis filmas pasakoja istoriją apie keturis Takumi meistrus ir jų atsidavimą visą gyvenimą trunkantiems ir nenutrūkstantiems pasikartojimams. Jame keliamas klausimas apie tai, ar žmogaus meistrystė sugebės išlikti, kai dirbtinis intelektas peržengs mūsų gebėjimų ribas.

 

Ilgiausiu keliu

Yra tik vienas kelias aukštos klasės gaminio link. Toks kelias reikalauja nepaprasto dėmesio detalėms. Automobiliuose jie netgi paslėpia tam tikrus ženklus ir trūkumus – taip užtikrinama, jog darbuotojai taip pat pasiektų aukštus standartus. Pradedant testuojančiais vairuotojais, kurie patikrinami prieš išvažiuojant bandyti į kelius ir baigiant kambariu, kuriame būsimieji Takumi lavina savo įgūdžius – šiuose filmukuose išvysite, kodėl Lexus automobiliai kuriami kaip niekas kitas.

Takumi meistrai

Kiekvienas Lexus Takumi meistras turi ne mažesnę nei ketvirčio amžiaus patirtį. Pasitelkdami savo neprilygstamus įgūdžius, žinias ir intuiciją, jie kontroliuoja kiekvieną automobilių gamybos etapą.

 

Origamio technika Išlankstytos katės

Takumi meistrai savo miklumą ir įgūdžius įrodo per 90 sekundžių savo nedominuojančia ranka išlankstydami katę origamio technika. Simbolinis testas ir tikro meistriškumo pavyzdys.

 

Pavyzdinė apdaila

Kiekviena legendinio LS detalė atspindi mūsų įsipareigojimą siekti aukščiausio lygio meistriškumo. Prabangios detalės, apdaila ir medžiagos sukuria malonesnę vairavimo patirtį, puikiai papildančią įkvepiančią dinamiką.

Išskirtinė kokybė

Efektinga kiekviena detalė. Visi mūsų modeliai išsiskiria rankinio siuvimo dygsniais, unikalia dažyto paviršiaus apdaila ir meistrų griežtai kontroliuojama nepriekaištinga kokybe.

Pažangos dvasia

Amato menas, kuris perduodamas iš kartos į kartą.

Takumi gyvenimas

Mūsų Takumi meistrai užtikrina, kad Lexus būtų kuriamia kaip niekas kitas – pagal ilgiausio kelio filosofiją.