1. Lexus modeliai
  2. ES
  3. Apžvalga
Spartusis pasirinkimas

ES Comfort

4 durelių sedanas

ES - Comfort - 4 durelių sedanas
Nuo
52 100 €
  • 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, vidutinio pilkumo, šlifuoti, su 215/55 R17 padangomis
  • Dvigubi LED dienos žibintai
  • Firminės L formos tinklelio priekinės grotelės
115 - 124 g/km
5.1 - 5.5 l/100km
2.5 Lexus Hybrid Drive

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Puikios funkcijos

Projekcinis ekranas

Ši technologija pirmiausia buvo sukurta kariniams lėktuvams: didelės raiškos spalvotas projekcinis ekranas ant priekinio stiklo išdėstytas taip, kad nė kiek netrukdydamas būtų vairuotojo regos lauke ir suteiktų svarbiausią informaciją, kaip antai, navigacijos duomenis ar saugumo perspėjimus. Projektuojamas vaizdas yra toks ryškus ir aiškus, kad vairuotojas be vargo gali pamatyti informaciją net ir ryškiai šviečiant saulei.

Skaitmeniniai šoninio vaizdo monitoriai

Vietoj įprastų šoninių veidrodėlių įrengtos patobulintos kameros. Dėl to salone esančiuose skaitmeniniuose šoninio vaizdo monitoriuose geriau matoma tai, kas yra už automobilio. Patobulinta įvairių trikdžių apdorojimo sistema suteikia galimybę atvaizduoti aiškesnį vaizdą tada, kai mainosi šviesa ir šešėliai, taip pat mažiau mirga LED ekranai.

Oda aptrauktas vairas

Vairas ir pavarų perjungimo svirtis gali turėti didelės įtakos automobilio vairavimo kokybei. Lexus dizaineriai ir Takumi meistrai kruopščiai dirbo, siekdami ištobulinti šiuos du įrenginius. Kuriant vairą, ypatingas dėmesys buvo skirtas jo formai ir vietoms, kurias liečia vairuotojas, tad jis suteikia net tik puikų lytėjimo, bet ir stabilaus vairavimo pojūtį. Vairas gali būti šildomas šaltais rytais, taip pat turi integruotus jungiklius, skirtus garso sistemos, telefono, balso komandų, multimedijos ekrano, pastovaus greičio palaikymo sistemos ir eismo juostos išlaikymo asistento valdymui.

ES GALERIJA

360° rodinys

Visas ekranas Užverti