1. Connected Services
  2. Breakthrough Multimedia
Spartusis pasirinkimas
SKLANDI TECHNOLOGIJA

REVOLIUCINĖ MULTIMEDIJA

Mėgaukitės prabanga – intuityvia ir paprasta naudoti automobiline multimedijos bei pramogų sistema su internetinėmis paslaugomis. Naudodamiesi debesijos navigacija, matydami kelių eismo naujinius ir leisdami muziką iš sklandžiai prijungto išmaniojo telefono, galėsite mėgautis labiau suasmenintu vairavimu.

MODERNIOS FUNKCIJOS

PATOBULINTOS SISTEMOS

Sukurta taip, kad kiekviena kelionė būtų lengva: mėgaukitės modernios multimedijos sistemos privalumais. Naudokitės intuityvia skaitmeninių paslaugų technologija, reaguojančia akimirksniu, naujausiomis internetinių paslaugų funkcijomis ir patirkite tikrą vairavimo malonumą.
AUTOMATINIS RYŠYS

BLUETOOTH SUDERINAMUMAS

Bluetooth belaidžiu ryšiu galite prijungti suderinamą mobilųjį telefoną ir naudotis telefonu laisvų rankų įranga. Kai telefonas yra Lexus automobilio salone, laisvųjų rankų sistema aktyvuojama automatiškai ir paprastai.
NESENSTANTI SISTEMA

ATNAUJINTA NAVIGACIJA

Kad galėtumėte Lexus vairuoti visiškai atsipalaidavę, Jūsų navigacijos sistema turi būti atnaujinta. Taip užtikrinama, kad Jūsų maršrutams kurti bus naudojami naujausi žemėlapiai, Jūsų nenustebins netikėti kelio darbai ar kiti pokyčiai.