1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Blind spot monitor
Spartusis pasirinkimas
SAUGUMAS

NEMATOMŲ ZONŲ STEBĖJIMO SISTEMA

Nematomų zonų stebėjimo sistema (BSM) padidina Jūsų budrumą, kad visuomet būtumėte pasirengę kitam manevrui. Ši sistema informuoja vairuotoją apie greta esančias transporto priemones, leidžia lengviau orientuotis erdvėje ir saugiai persirikiuoti į kitą eismo juostą.

Nematomų zonų stebėjimo sistema kvazimilimetrinių bangų radaro pagalba stebi vairuotojui nematomoje zonoje esančias transporto priemones. Atgal sklindančių bangų veikimo diapazonas siekia iki šešiasdešimties metrų. Sistema vairuotoją taip pat įspėja apie iš galo dideliu greičiu besiartinančius objektus, kad žinotumėte apie visas netoli Jūsų judančias transporto priemones.

Kai vairuotojas įjungia posūkio signalą, taip parodydamas, kad ketina persirikiuoti į kitą eismo juostą, durelių veidrodėlyje, tiesiai priešais vairuotojo akis, užsidega signalas, rodantis, kur yra kliūtis. Ši funkcija pagerina Jūsų vairavimo įgūdžius ir keliaujant greitkeliais leidžia jaustis užtikrintiems bei ramiems, nes persirikiuoti į kitą eismo juostą galite pačiu tinkamiausiu metu, be to, tiksliai žinote, kas vyksta kelyje aplink Jūsų automobilį.

Pastaba: Lexus saugumo sistemos jokiomis sąlygomis negali pakeisti įprasto vairavimo. Prieš naudodamiesi sistemomis, perskaitykite instrukcijas. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už saugų vairavimą.

ŠIą technologiją turintys modeliai

UX
UX Comfort
Nuo 43 700 €
NX
NX Comfort
Nuo 54 200 €
ES
ES Comfort
Nuo 52 100 €
RX
RX Comfort
Nuo 74 400 €
LC
LC Luxury Dvejų durų kupė
Nuo 124 210 €
LS
LS Comfort 4 durelių sedanas (LWB)
Nuo 111 600 €
RC F
RC F Track Edition
Nuo 117 650 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ux%2Cnx%2Crx%2Crxl%2Ces%2Cls%2Cll%2Crf