1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Pre collision system with pedestrian detection
Spartusis pasirinkimas
SAUGUMAS

PRE-COLLISION SISTEMA, FIKSUOJANTI IR PĖSČIUOSIUS

Naujojo Lexus LS Pre-Collision sistema patobulinta inovatyviomis technologijomis. Į PCS sistemą įeina Priekinė šoninio susidūrimo prevencijos sistema, kad Jūsų automobilis būtų apsaugotas nuo įstrižai judančių transporto priemonių, ir aktyvioji vairo valdymo pagalbos sistema, keičianti kryptį, kai automobilio sustabdymas negali padėti išvengti susidūrimo. Kiti eismo dalyviai taip pat yra apsaugoti labiau nei kada nors anksčiau dėl pažangios įspėjimo apie pėsčiuosius sistemos, kuri fiksuoja ir pėsčiuosius, ir dviratininkus netgi tamsiuoju paros metu.

PCS sistema turi tokius daviklius: milimetrinių bangų radarą, priekyje esantį šoninį radarą, galinį šoninį radarą ir stereokamerą. Sistema užtikrina, kad vairuotojas gautų visą reikalingą informaciją apie automobilį supančią aplinką. Jei zonoje, kurią sistema įvertina kaip rizikingą, užfiksuojamas kitas automobilis, vairuotojas įspėjamas garsiniais bei vaizdiniais signalais ir, jei reikia, aktyvuojami stabdžiai.

Jei PCS sistema nusprendžia, kad vien stabdant nepavyks išvengti susidūrimo su kitu automobiliu, pėsčiuoju ar kliūtimi, aktyvioji vairo valdymo pagalbos sistema imsis kliūties vengimo veiksmų kartu su automatinio stabdymo funkcija. Ši sistema fiksuoja kelyje esančius nejudančius objektus, tokius kaip apsauginiai turėklai, kad automobilis sustotų saugiausioje įmanomoje vietoje.

Kai priekyje fiksuojamas pėsčiasis, PCS sistema pasitelkia pirmąją pasaulyje technologiją – vairuotojo projekciniame ekrane, pasitelkus animaciją, atvaizduoja pėsčiojo poziciją. Animacija vaizduoja automobilio trajektoriją pėsčiojo atžvilgiu ir rodo susidūrimo potencialą. Pirmoji tokio tipo technologija užtikrina, kad vairuotojai intuityviai stebi kelią ir gali imtis prevencinių veiksmų.

Pastaba: Lexus saugumo sistemos jokiomis sąlygomis negali pakeisti įprasto vairavimo. Prieš naudodamiesi sistemomis, perskaitykite instrukcijas. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už saugų vairavimą.

ŠIą technologiją turintys modeliai

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ls