1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Automatic high beam
Spartusis pasirinkimas
SAUGUMAS

AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA (AHB)

Tolimųjų ir artimųjų šviesų perjungimas yra būtina funkcija vairuojant tamsiuoju paros metu. Naudodamiesi Automatine tolimųjų šviesų perjungimo sistema (AHB) Jūs galite vairuoti apie tai negalvodami ir neblogindami matomumo. AHB sistema reaguoja į kitų automobilių priekinių žibintų skleidžiamą šviesą ir, kai reikia, automatiškai perjungia Jūsų automobilio šviesas, o keliui ištuštėjus vėl įjungia tolimąsias šviesas.

Dėl įmontuotos kameros AHB sistema reaguoja į dalykus, kurių Jūs iš karto galite ir nepastebėti. Sistema būtiniausiu momentu (nei per anksti, nei per vėlai) perjungia šviesas, kad jos neakintų kitų vairuotojų, bet kartu kiek įmanoma ilgiau apšviestų kelią. Taip išlaikomas optimalus kelio matomumas, kad turėtumėte geriausias sąlygas pastebėti pėsčiuosius ir eismo kliūtis.

Sistema leidžia Jums nebesirūpinti nuolatiniu šviesų perjunginėjimu ir suteikia galimybę atsipalaiduoti bei mėgautis naktiniu vairavimu, būnant užtikrintiems, kad priekyje esantis kelias yra puikiai matomas.

Pastaba: Lexus saugumo sistemos jokiomis sąlygomis negali pakeisti įprasto vairavimo. Prieš naudodamiesi sistemomis, perskaitykite instrukcijas. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už saugų vairavimą.

ŠIą technologiją turintys modeliai

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ux%2Cnx%2Crx%2Crxl%2Ces%2Cll%2Cls%2Crf