1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Front cross traffic alert
Spartusis pasirinkimas
SAUGUMAS

SISTEMA, STEBINTI ATVAŽIUOJANČIUS IŠ PRIEKIO

Apsaugokite savo automobilį judriose sankryžose. Iš priekio artėjančių transporto priemonių fiksavimo sistema stebi priekyje važiuojančius automobilius bei dviratininkus ir dar prieš įsijungiant įspėjamajam signalui projekciniame ekrane įspėja vairuotoją apie galimą susidūrimą.

Priekyje esančiu šoniniu radaru Iš priekio artėjančių transporto priemonių fiksavimo sistema stebi iki 50 m atstumu priekyje sankryžą kertančius automobilius ir dviratininkus. Ši pirmoji tokio tipo technologija pasaulyje aktyvuoja įspėjamąjį signalą projekciniame ekrane, nurodydama kitos transporto priemonės padėtį likus 2–4 sek. iki trajektorijų susikirtimo.

Jei automobilis ir toliau artėja link sankryžą kertančios transporto priemonės, įsijungia garsiniai įspėjamieji signalai, kad vairuotojas spėtų laiku sustabdyti automobilį. Sistema turi tris jautrumo lygius: „tolimas“, „vidutinis“ ir „artimas“, tad Iš priekio artėjančių transporto priemonių fiksavimo sistemą galite pritaikyti atsižvelgdami į savo vairavimo stilių.

Naudodamiesi papildomomis Jūsų automobilį supančios aplinkos įvertinimo sistemomis, galite greitai ir užtikrintai kirsti judrias sankryžas. Kai eismas judrus, vairuojama naktį ar esant matomumą trikdančioms sąlygoms, Iš priekio artėjančių transporto priemonių fiksavimo sistema Jums suteikia papildomos informacijos apie važiuojančius dviratininkus ar automobilius.

Pastaba: Lexus saugumo sistemos jokiomis sąlygomis negali pakeisti įprasto vairavimo. Prieš naudodamiesi sistemomis, perskaitykite instrukcijas. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už saugų vairavimą.

ŠIą technologiją turintys modeliai

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ls