1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Lane departure alert with lane trace assist
Spartusis pasirinkimas
SAUGUMAS

SISTEMA, SAUGANTI NUO IŠVAŽIAVIMO IŠ EISMO JUOSTOS

Ilgos kelionės ir nauji maršrutai reikalauja didelės dėmesio koncentracijos – būtent tokiais atvejais Jums pasirengusi padėti Įspėjamoji nukrypimo iš važiuojamosios eismo juostos sistema. Šis inovacijų rinkinys, į kurį įeina Aktyvioji vairo valdymo pagalbos sistema, Eismo juostos palaikymo ir Nuovargio atpažinimo sistemos, sukurtas tam, kad išliktumėte budrūs ir neišvažiuotumėte iš užimamos eismo juostos.

LDA sistema, naudodamasi kameros jutikliais, įvertina Jūsų automobilio padėtį pagal horizontalųjį ženklinimą. Vairuotojas nuolat informuojamas apie situaciją, kad prireikus galėtų ją koreguoti.

LDA sistema padeda esant sudėtingoms vairavimo sąlygoms. Jei jaučiatės pavargę ar dėl kitų priežasčių esate nebe tokie atidūs, pirmasis to ženklas – automobilio nukrypimas į šalį. Lexus automobiliai su Nuovargio atpažinimo sistema (VSW) garsiniais ir vaizdiniais signalais įspėja vairuotoją apie bet kokį nuokrypį iš užimamos eismo juostos. VSW turi skirtingus jautrumo nustatymus, tad ją galima užprogramuoti atsižvelgiant į savo vairavimo stilių.

Lexus modeliai su Aktyviąja vairo valdymo pagalbos sistema švelniai koreguoja vairą, kai nukrypimas iš eismo juostos yra neišvengiamas. Atnaujinta ir papildyta Eismo juostos palaikymo sistema kartu su naujosios kartos Pagalbine eismo juostų išlaikymo sistema padeda išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje tik su minimaliais nuokrypiais net esant nedideliems vingiams, kai veikia Atstumą palaikanti adaptyvioji pastovaus greičio sistema.

Šios LDA sistemos savybės padeda išvengti avarijų, kylančių dėl nuovargio ar dėmesio sumažėjimo. Gaudami LDA sistemos pranešimus, vairuotojai gali būti ramūs ir užtikrintai tęsti kelionę.

Pastaba: Lexus saugumo sistemos jokiomis sąlygomis negali pakeisti įprasto vairavimo. Prieš naudodamiesi sistemomis, perskaitykite instrukcijas. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už saugų vairavimą.

ŠIą technologiją turintys modeliai

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ux%2Ces%2Cls