1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Lane Departure Alert (LDA)
Spartusis pasirinkimas
SAUGUMAS

ĮSPĖJIMO APIE IŠVAŽIAVIMĄ IŠ EISMO JUOSTOS SISTEMA

Ilgos kelionės ir nauji maršrutai reikalauja didelės dėmesio koncentracijos – būtent tokiais atvejais Jums pasirengusi padėti Įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos sistema (LDA). Šis inovacijų rinkinys, į kurį įeina Aktyvusis vairavimo asistentas (ASA), Pagalbinė eismo juostos laikymosi (LKA) ir Nuovargio atpažinimo (VSW) sistemos, sukurtas tam, kad išliktumėte budrūs ir atsitiktinai neišvažiuotumėte iš eismo juostos.

LDA sistema, naudodamasi kameros jutikliais, įvertina Jūsų automobilio padėtį pagal horizontalųjį ženklinimą. Vairuotojas informuojamas apie galimus pavojus, kad prireikus galėtų imtis veiksmų.

LDA sistema padeda esant sudėtingoms vairavimo sąlygoms. Jei jaučiatės pavargę ar dėl kitų priežasčių esate nebe tokie atidūs, pirmasis to ženklas – automobilio nukrypimas į šalį. Lexus automobiliai su Nuovargio atpažinimo sistema (VSW) garsiniais ir vaizdiniais signalais įspėja vairuotoją apie bet kokį nuokrypį iš užimamos eismo juostos. VSW turi skirtingus jautrumo nustatymus, tad ją galima užprogramuoti atsižvelgiant į savo vairavimo stilių.

Lexus modeliai su Aktyviuoju vairavimo asistentu švelniai koreguoja automobilio judėjimo trajektoriją, kai nukrypimas iš eismo juostos yra neišvengiamas. Atnaujinta ir patobulinta Pagalbinė eismo juostos laikymosi sistema padeda išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje su minimaliais nuokrypiais, kai veikia Adaptyvioji greičio palaikymo sistema.

Šios LDA sistemos savybės padeda išvengti avarijų, kylančių dėl nuovargio ar dėmesio sumažėjimo. Gaudami LDA sistemos pranešimus, vairuotojai gali būti ramūs ir užtikrintai tęsti kelionę.

Pastaba: Lexus saugumo sistemos jokiomis sąlygomis negali pakeisti įprasto vairavimo. Prieš naudodamiesi sistemomis, perskaitykite instrukcijas. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už saugų vairavimą.

ŠIą technologiją turintys modeliai

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ct%2Crxl%2Cnx%2Cis%2Crc%2Crf%2Cll