1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Adaptive high beam system
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas
SAUGUMAS

ADAPTYVIOJI TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Naujos koncepcijos Automatinė tolimųjų šviesų ir Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistemos jaučia kelią ir reaguoja į pokyčius. Jose idealiai dera puikus matomumas ir dėmesys kitiems vairuotojams. Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema naktį leidžia vairuoti itin komfortiškai.

Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema

Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema išmaniai įjungia ir išjungia atskiras LED lemputes kiekviename žibinte ir taip užtikrina precizišką šviesos paskirstymo kontrolę. Sistema, vadovaudamasi kameros užfiksuojamomis atvažiuojančių transporto priemonių šviesomis, automobiliui prisiartinus, sklandžiai ir itin tiksliu momentu apšviečia kelią, tačiau taip, kad neakintų iš priekio ar priešais važiuojančių vairuotojų.

Vairuotojai gali mėgautis puikiu naktiniu kelio apšvietimu. Galite vairuoti gerokai ramiau, kadangi Jums nebereikia nuolat perjunginėti tolimųjų ir artimųjų šviesų.

Dviejų lygių adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema

Dviejų lygių adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema yra patobulinta Adaptyviosios tolimųjų šviesų sistemos versija, leidžianti dar geriau kontroliuoti šviesas. Dviem eilėmis išdėstyti dvidešimt keturi individualiai persijungiantys LED žibintai leidžia vienu metu sumažinti į priekyje važiuojantį automobilį nukreiptą šviesą, bet apšviesti virš automobilio esančius kelio ženklus.
Pastaba: Lexus saugumo sistemos jokiomis sąlygomis negali pakeisti įprasto vairavimo. Prieš naudodamiesi sistemomis, perskaitykite instrukcijas. Vairuotojas visuomet lieka atsakingas už saugų vairavimą.

Modeliai su adaptyviąja tolimųjų šviesų sistema

UX
UX Comfort
Nuo 43 700 €
NX
NX Comfort
Nuo 52 400 €
ES
ES Comfort
Nuo 52 100 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=nx%2Ces%2Cux

Modeliai su dviejų lygių adaptyviąja tolimųjų šviesų sistema

ES
ES Comfort
Nuo 52 100 €
LS
LS Comfort 4 durelių sedanas (LWB)
Nuo 108 100 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ls%2Ces