1. Discover Lexus
  2. Concept cars
  3. LF-FC
Spartusis pasirinkimas
KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

VANDENILIO KURO ELEMENTAIS VAROMAS SEDANAS

KONCEPCINIS LF-FC MODELIS

Įdomi ateities viziją pristatanti koncepcija-pirmasis iki šiol kuro elementais varomas koncepcinis modelis. LF-FC – įspūdingas, lengvai valdomas ir elegantiškas ketverių durelių kupė su novatoriška visų varomųjų ratų sistema. LF-FC nėra vien paprastas dizaino eksperimentas. Tai automobilis, kuris žadina naujus lūkesčius.

"LF-FC PRISTATO MŪSŲ PAŽANGIOS PRABANGOS IR AUKŠTŲJŲ TECHNOLOGIJŲ NETOLIMOS ATEITIES VIZIJĄ"

Lexus International prezidentas Tokuo Fukuichi

L-FINESSE DIZAINO SAMPRATA

Savo stulbinančiu paprastumu ir elegancija išsiskirianti LF-FC išorės stilistika atspindi Lexus L-finesse dizaino koncepciją. Dėmesio centre atsiduria charakteringos radiatoriaus grotelės su naujo dizaino tinkleliu. „Plūduriuojantys“ L formos dienos žibintai (DRL) išryškina aptakias automobilio linijas.

01

STULBINANTIS PAPRASTUMAS

LF-FC dominuojančią „plūduriavimo“ temą pratęsia nauji įspūdingi trijų projekcijų galiniai žibintai. Pažvelgus į visą šio unikalaus koncepcinio automobilio profilį, neįmanoma neįvertinti radikalaus jo stiliaus. Tuomet atsiskleidžia tikrasis LF-FC charakteris.
02

FUTURISTINIS DIZAINAS

Grakšti stogo linija, besidriekianti nuo priekio iki galo, byloja, jog LF-FC sutvertas ne tik skrieti lygiu plentu, bet ir sukinėtis daugiau džiaugsmo dovanojančiais sudėtingais vingiuotais keliais. 21 colio aliumininiai ratlankiai su apvadais iš anglies pluoštu sutvirtinto plastiko dar labiau sustiprina dinamiško automobilio įvaizdį.
03

LF-FC SALONAS

Užsukite į futuristinį intuityvių technologijų ir prabangos pasaulį. Atsisėdus Jus pasitiks į akis nekrintanti holografinė projekcija, kabanti virš centrinės konsolės. Paprastu rankos mostu aktyvuojamos bekontaktės technologijos kontroliuoja LF-FC autonominio važiavimo funkcijas, pramogų ir informacinę bei salono klimato kontrolės sistemas.

ĮTRAUKIANTIS PRABANGOS PASAULIS

Viduje priekis yra padalintas į dvi dalis. Viršutinė dalis perteikia erdvumo jausmą ir padeda vairuotojui geriau susikoncentruoti į kelią nejaučiant jokių suvaržymų. Žvelgiant akių lygyje, priekinės anilinės odos sėdynės atrodo tarsi įsilieja į salono aplinką, sudarydamos darnią kompoziciją su durelėmis ir prietaisų skydeliu.

 

KURO ELEMENTŲ SISTEMA

Šio visais ratais varomo koncepcinio automobilio galios šaltinis – vandenilio kuro elementų sistema, užtikrinanti tikslų sukimo momento paskirstymą tarp priekinių ir galinių ratų. LC-FC gale įrengus kuro elementų bloką, jo priekyje – galios valdymo bloką ir T forma išdėsčius vandenilio kuro talpas, pasiektas optimalus automobilio svorio pasiskirstymas.

ĮSPŪDINGOS TECHNOLOGIJOS

Automatinės vairavimo technologijos su patobulintomis atpažinimo, prognozavimo ir analizavimo funkcijomis leidžia mėgautis saugiu ir efektyviu važiavimu. Tai mūsų žingsnis į priekį kuriant pasaulį be eismo avarijų.