1. Discover Lexus
  2. Concept cars
  3. LF-ZC
Spartusis pasirinkimas
KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

VISIŠKAI ELEKTRINIS SEDANAS LF-ZC

GROŽIO ATEITIS BE KOMPROMISŲ

Pristatome naują elektrinį koncepcinį automobilį LF-ZC, kuris debiutavo Japonijos mobilumo parodoje kartu su giminingu modeliu LF-ZL.

Sumažinus visų konstrukcinių komponentų dydį ir svorį, pavyko sukurti universalesnę visumą. LF-ZC taip pat perteiks nuolat tobulinamą Lexus vairavimo pojūtį, kuris buvo kuriamas kartu su naujomis elektrifikavimo technologijomis.

Šiuose dviejuose naujuose koncepciniuose automobiliuose Lexus pristato elektromobilių viziją, kuri pasižymi funkcionalumu ir bekompromisiu grožiu.

 

1

EMOCIJŲ KUPINAS DIZAINAS

LF-ZC – tai unikalaus Lexus identiteto evoliucija. Emocinį įspūdį kuriantis žemas stotas pasižymi išskirtinėmis aerodinaminėms savybėms ir elektromobiliams būdingais bruožais. Nuo priekinės automobilio dalies iki galinio buferio einantis verpstės formos kėbulo dizainas simbolizuoja visapusišką funkcijos ir dizaino evoliucijos kryptį elektrifikacijos keliu. Išplatintos galinių ratų arkos išryškintos siekiant suderinti aerodinamines savybes ir plačią laikyseną.
2

TVARUMAS JUDESYJE

Siekdama pademonstruoti darnaus vystymosi tikslus ir įsipareigojimą efektyviai perdirbti vertingus gamtos išteklius, Japonijos mobilumo parodoje Lexus pristatė Bamboo CMF Concept1. Naudojant bambuką kaip firminę LF-ZC medžiagą, pasiekta pusiausvyra tarp greito augimo, didelės CO2 absorbcijos gebos ir patvaraus grožio, dėl kurio bambukas jau šimtmečius naudojamas kaip japonų statybos ir amatų medžiaga.
3

JAUDINANTI VAIRAVIMO PATIRTIS

Lexus siekė, kad LF-ZC, pasižymintis didesniu naujos kartos elektromobilių baterijos našumu ir efektyvumu, nuvažiuotų maždaug dvigubai toliau nei tradicinis automobilis. Jame nėra variklio skyriaus, todėl pagerėja aerodinamika ir sumažėja svoris. Žemas baterijos profilis suteikia siluetui intrigos ir užtikrina žemą svorio centrą, todėl pagerėja važiavimo dinamika.
4

PALANKIAI VERTINAMA TECHNOLOGIJŲ PAŽANGA

Kaip ir LF-ZL, LF-ZC atspindi japonišką svetingumo sampratą, kurios esmė – svetingumas per technologinę pažangą. Pavyzdys – naujoji interaktyviosios realybės patirties platforma Arene OS. Derinant vairuotojo pageidavimų duomenis su dirbtinio intelekto pašnekesių funkcija, ji mokosi ir numato vairuotojų poreikius. Be to, salonas – erdvus ir atpalaiduojantis. Dirbtinio intelekto naujos kartos balso atpažinimo sistema suteikia vairuotojams paslaugą, kuri įkūnija žmogišką bendravimą.

SUSIPAŽINKITE SU ELEKTRIFIKACIJA

Ištobulinto dizaino, efektyvumo ir našumo koncepcijoje LF-ZC apstu naujovių ir pažangių technologijų. Sužinokite daugiau apie elektrifikaciją dabar ir susipažinkite su visiškai elektriniu Lexus RZ, kuris atstovauja futuristinių modelių mąstysenai.

SPECIFIKACIJOS

LF-ZC techninės specifikacijos

Bendrasis ilgis: 4 750 mm

Bendrasis plotis: 1 880 mm

Bendrasis aukštis: 1 390 mm

Važiuoklės bazė: 2 890 mm

Aerodinaminis pasipriešinimas (Cd): iki 0,2 (siekiamas rodiklis)

 

1 CMF – spalvos, medžiagos ir apdaila, žyminčios dizaino elementus automobilių gamyboje.