1. Discover Lexus
  2. Concept cars
  3. LF-ZL
Spartusis pasirinkimas
KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

LF-ZL – ATEITIES SUV VIZIJA

SKLANDŽIAI INTEGRUOTAS MOBILUMAS

Koncepcinis automobilis LF-ZL – tai žvilgsnis į ateitį, kurioje mobilumas, žmonės ir visuomenė gali būti sklandžiai integruoti, o vairavimo patirtis pritaikoma pagal kiekvieną vairuotoją. Šis modelis flagmanas siekia suteikti žmonėms galimybę gyventi taip, kaip jie nori, stebėdamas jų įpročius ir teikdamas suasmenintas rekomendacijas. Tuo pat metu jis gerina jų asmeninę, grupinę ir bendruomeninę aplinką.

NAUJOS KARTOS SVETINGUMAS

LF-ZL, siūlantis prestižinę naudojimosi patirtį automobilyje ir už jo ribų, sukurtas remiantis naujos kartos elektromobilių architektūros naujovėmis ir naujosios Arene OS platformos programinės įrangos patobulinimais. Erdviame ir atpalaiduojančiame salone išnaudoti visi elektromobilių privalumai ir optimizuota vidaus erdvė. Jis visiškai įkūnija japonišką Omotenashi koncepciją, kurios esmė – svetingumas ir technologinė pažanga.

1

SKLANDI GYVENIMO BŪDO INTEGRACIJA

Kuriant labiau suasmenintą mobilumo patirtį, Lexus išnaudos visas Arene OS – interaktyvios realybės patirties platformos – galimybes. Rinkdama duomenis iš žemėlapių ir automobilio kamerų, ji mokosi ir numato vairuotojo poreikius. Kartu su dirbtinio intelekto pašnekesių funkcija ir automobilyje esančia balso atpažinimo funkcija surinkta informacija susiejama su skaitmenine informacija iš aplinkos, kad būtų galima valdyti, pvz., įkrovimo procesą ir energijos tiekimą. Taip LF-ZL sklandžiai įsilieja į kliento gyvenimą.
2

DĖMESIO KONCENTRACIJĄ DIDINANTI VAIRUOTOJO VIETA

Vairuotojo vietos funkcijos, kurios anksčiau buvo išsidėsčiusios dideliame plote, LF-ZL modelyje sutelktos skaitmeniniuose skydeliuose, esančiuose ranka pasiekiamoje vietoje. Kairėje rasite valdymo funkcijas, pvz., pavarų perjungimo, saugos ir pagalbos vairuotojui (ADAS) sistemas bei važiavimo režimo pasirinkimo galimybę. Dešinėje yra garso sistemos, klimato kontrolės, telefono ir dirbtinio intelekto funkcijos. Dar labiau sutelkti vairuotojo dėmesį padeda pagal principą „Žvilgsnis į kelią“ sukurtas projekcinis ekranas, rodantis informaciją priekiniame stikle, o skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai dar labiau sumažina poreikį žvalgytis.
3

IŠPLĖSTINIS PRITAIKYMAS

Naudodami naujos kartos balso atpažinimo sistemą dirbtinio intelekto pagrindu, klientai galės mėgautis dėmesingu ir greitu aptarnavimu, primenančiu bendravimą realiame gyvenime. Optimalių suasmenintų nuostatų taikymas kiekvienam klientui per kiekvieną kelionę, įskaitant maršruto rekomendacijas – autonominio mokymosi rezultatas. Kaupdama vairavimo duomenis, sistema ne tik supranta asmenines savybes, bet ir identifikuoja pasąmoninius pageidavimus, taip suteikdama dar daugiau malonios patirties.

ELEKTRIFIKUOTAS GROŽIS.

LF-ZL turi daugybę bendrų dizaino ir elektrifikacijos savybių su giminingu automobiliu LF-ZC. Jo vizualinis identitetas kuria emocinio poveikio pojūtį, plėtojant funkcijas ir dizainą per elektrifikaciją su verpstės formos kėbulu ir išplatintomis galinių ratų arkomis. Lexus įsipareigojimą siekti tvarumo atspindintis efektyvus, bet gražus bambukas yra abiejų automobilių firminė Bamboo CMF Concept1 medžiaga. Kadangi jame nėra variklio skyriaus, o svorio centras nuleistas žemai, dėl patobulintos aerodinamikos ir sumažinto svorio nuvažiuojamas atstumas padvigubėja.

SPECIFIKACIJOS

LF-ZL kontūro specifikacijos

Bendrasis ilgis: 5 300 mm

Bendrasis plotis: 2 200 mm

Bendrasis aukštis: 1 700 mm

Važiuoklės bazė2: 3 350 mm

 

1 CMF – spalvos, medžiagos ir apdaila, žyminčios dizaino elementus automobilių gamyboje.

2 Demonstracinis automobilis.