1. Discover Lexus
  2. Concept cars
  3. LF-SA
Spartusis pasirinkimas
KONCEPCINIAI AUTOMOBILIAI

NEĮTIKĖTINAI KOMPAKTIŠKAS KONCEPCINIS MODELIS

Šis drąsus koncepcinis automobilis, kurio pasaulinis debiutas įvyko 2015 m. Ženevos automobilių parodoje, žengia į dar neištyrinėtas dizaino teritorijas.

KONCEPCINIS LF-SA MODELIS

Mūsų dizainerių komandai iš Europos dizaino studijos patikėjome užduotį sukurti ypač kompaktišką 2+2 tipo koncepcinį miesto automobilį. Taip gimė vairuotojo reikmėms pritaikytas koncepcinis modelis, tinkantis tiek savaitgalio pramogoms, tiek kasdienėms kelionėms po miestą. Šią idėją atspindi jo pavadinime esanti SA santrumpa (angl. Small Adventurer – „mažasis nuotykių ieškotojas“).

LF-SA koncepcija – drąsi Lexus L-finesse dizaino koncepcijos interpretacija, niekuomet neatsiejama nuo malonių vairavimo potyrių.

Koncepcinis LF-SA modelis – žvilgsnis į ateitį, kai Lexus vairuotojai vis dar galės mėgautis savarankiško valdymo „prabanga“ sėdėdami už vairo, taip pat naudotis išskirtinėmis ryšio, informacinėmis bei pramoginėmis ir saugos technologijomis.

DRĄSUS KOMPAKTIŠKAS DIZAINAS

Lexus dizainerių pastangomis tvirtų, reljefiškų ir drąsių formų LF-SA modelis yra neįtikėtinai kompaktiškas, todėl yra labai manevringas ir dinamiškas. Tai būtini kiekvieno tikro miesto automobilio privalumai.

PAŽANGUS DIZAINAS

Efektingos išpjovos virš ratų arkų išryškina kontrastą tarp įgaubtų ir iškilių kėbulo paviršių. Šie sprendimai sukuria unikalias proporcijas ir dinamiškumo bei veržlumo pojūtį.

SPALVOTI NUOTYKIAI

Nuotykių dvasią taip pat atspindi koncepcinio modelio spalvų paletė. Stellar Silver išorės apdaila plėtoja erdvės tyrinėjimų temą, o interjero įkvėpimo šaltinis – įspūdingas saulės užtemimo reginys.

LF-SA SALONAS

LF-SA salonas yra neįtikėtinai erdvus, nors jo išorės matmenys labai kuklūs. Šviesos ir erdvumo pojūtį sustiprina aptakios prietaisų skydelio linijos ir unikalus vairo bei pedalų judėjimas.

Į VAIRUOTOJĄ ORIENTUOTAS DIZAINAS

Šiame miesto automobilyje su tipiška 2+2 salono išdėstymo formule garbingiausia vieta akivaizdžiai skirta vairuotojui. Vairuotojo sėdynė yra fiksuota. Vairą ir pedalus galima reguliuoti – taip automobilis prisitaiko prie vairuotojo.

TYRINĖJIMŲ ERDVĖ

Slankiojama priekinio keleivio sėdynė leidžia lengviau prieiti prie automobilio galo. Salono erdvė, medžiagos ir tūriai sukuria dvi aiškiai matomas persidengiančias elipsines zonas.

 

 

 

DARNIAI ĮSIKOMPONUOJANČIOS IR LENGVAI VALDOMOS TECHNOLOGIJOS

Įspūdingo LF-SA salone informacijos ir pramogų sistema komplektuojama su holografiniu ekranu, organiškai įsiliejančiu į krištolo skaidrumo prietaisų skydelį, kartu su plataus matymo kampo projekciniu ekranu ir jutikliniu valdikliu centrinėje konsolėje.