1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid
  3. Benefits
Spartusis pasirinkimas
ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS

ĮKRAUNAMOJO HIBRIDO PRIVALUMAI

Kad ir kur veda Jūsų kelionė, įkraunamasis hibridinis automobilis rodo elektrinės galios pranašumus ir kartu išsaugo benzininio variklio privalumus. Naudodamas tiek elektrinį, tiek benzininį variklius, automobilis taip pat veikia kaip įsikraunantis hibridas. Sužinokite, kodėl jis gali būti idealus Jūsų automobilis.

ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS

LANKSTUMAS

Įkraunamieji hibridai varomi ir benzinu, ir elektra, todėl Jūs nepriklausote nuo įkrovimo grafiko, būtino vairuojant visiškai elektrinį automobilį. Be to, tai reiškia, kad Jums nereikia iki galo įkrauti akumuliatoriaus leidžiantis į ilgesnes išvykas. Kita vertus, tokiu atveju nepasinaudosite galimybe daugiau sutaupyti ir mėgautis važiavimu be išmetamųjų teršalų. Šis automobilis puikiai dera prie Jūsų gyvenimo būdo, nepaisant pasirinkto režimo (EV trumpesnėms kelionėms, elektros ir hibridinį derinį – ilgesniems maršrutams).
PRIVALUMAI

MAŽESNĖS IŠLAIDOS

Lexus įkraunamasis hibridas akivaizdžiai padeda sutaupyti trumpesnėse kelionėse (iki 74 km ir net iki 97 km mieste) važiuojant elektros režimu, nejungiant benzininio variklio. Kelionės išlaidas dar labiau nurėžti galima akumuliatorių įkraunant tada, kai elektros energijos kaina yra mažesnė, pavyzdžiui, naktį. Daugelyje Europos šalių įkraunamiesiems hibridams taikomos subsidijos bei lengvatos, todėl už automobilį galite mokėti mažesnius mokesčius ir naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele. Tarkime, Londone įkraunamiesiems hibridiniams automobiliams netaikomas taršos mokestis. Įkraunamąjį hibridą ne tik smagu vairuoti, jo eksploatacijos išlaidos yra menkesnės nei įprasto benzininio automobilio. Mažiau detalių, reikalaujančių priežiūros, dėl stabdymo energijos regeneracijos sistemos lėčiau nusidėvi stabdžių komponentai, o dėl tolygaus ir sklandaus greitėjimo – padangos, taigi sutaupysite pinigų techninei priežiūrai.
PRIVALUMAI

ŠVARESNĖS KELIONĖS

Lexus įmonė pirmauja kurdama ir skatindama važiuoti ekologiškais prabangiais hibridiniais automobiliais. Be to, mes ne tik mažiname automobilių išmetamų teršalų kiekį, bet ir iki 2050 metų planuojame pasiekti nulinę CO₂ emisiją bei gerokai sumažinti vandens sąnaudas visose Lexus gamyklose. Įkraunamieji hibridiniai automobiliai, tokie kaip NX 450h+, leidžia nuvažiuoti dar toliau elektros režimu, apkarpyti benzino sąnaudas ir visiškai neišmesti teršalų.
ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS

Naujasis Lexus NX

PRIVALUMAI

PASITIKĖJIMAS VAIRUOJANT

Vairuodami įkraunamąjį hibridą, pamirškite nerimą dėl nuvažiuojamo atstumo, juk visada galite pasikliauti galingu benzininiu varikliu ir nesibaiminti, kad, išsikrovus akumuliatoriui, liksite stovėti pakelėje. Norėdami optimizuoti NX 450h+ įkraunamojo hibrido vairavimą elektros režimu, galite išmaniajame telefone nuotoliniu būdu stebėti įkrovą ir įveikiamą atstumą per „Lexus Link“ programėlę.
PRIVALUMAI

DINAMIKA BE KOMPROMISŲ

NX 450h+ įkraunamasis hibridas gerokai kilsteli elektrifikuoto automobilio, sukurto nesileidžiant į kompromisus, kartelę. Šis automobilis pasiekia 309 AG galią, neprilygstamai tyliai veikia, o bendras išmetamas CO₂ kiekis siekia vos 21 g/km. Didelio pajėgumo įkraunamoji hibridinė sistema, kurioje 2,5 litro darbinio tūrio benzininis variklis darniai veikia su elektros varikliu-generatoriumi ir 18,1 kWh ličio jonų akumuliatoriumi, demonstruoja įspūdingą pagreitį – 0–100 km/val. per 6,3 sekundės. NX 450h+ pasižymi didžiausiu klasėje – iki 74 km įveikiamu atstumu (kombinuotu ciklu, net iki 97 km mieste) ir gali pasiekti iki 135 km/val. greitį važiuojant elektros režimu.
PRIVALUMAI

ĮSIKRAUNANTI ENERGIJA

Lexus įkraunamasis hibridas įsikrauna ir tiesiog važiuodamas. Stabdant arba lėtėjant ar atleidus akceleratoriaus pedalą, regeneracinio stabdymo sistema panaudoja kinetinę energiją, kurią įprasti automobiliai eikvoja veltui. Visi Lexus įsikraunantys ir įkraunamieji hibridai ją paverčia elektros energija. Ji saugoma akumuliatoriuje kartu su energija, sukuriama lekiant didesniu greičiu. Tai reiškia, kad galite mažinti degalų sąnaudas ir nuvažiuoti toliau naudodami elektros energiją.