1. Discover Lexus
  2. Experience Amazing
  3. Luxury Standard
Spartusis pasirinkimas
NUOSTABI NAUDOJIMO PATIRTIS

PRABANGOS STANDARTAS

Pirmą kartą pristatytas 1989 metais, LS įkūnijo mūsų atsidavimą meistriškumui ir aukščiausiai kokybei bei pakeitė žmonių lūkesčius, susijusius su prabangiais automobiliais. Atraskite meistriškumą, atidumą ir komfortą, kurie paverčia LS unikaliu.

KURIAME STANDARTUS


LS yra meistriškumo, kruopštumo ir atsidavimo pavyzdys, išsiskiriantis kiekviena detale. Puikiai suderindamas jaudinantį našumą, vizionieriškas naujoves ir tradicines technologijas, savo dizainu ir surinkimo kokybe jis siūlo unikalią bei užburiančią vairavimo patirtį.

LS kruopščiai ištobulintas visais atžvilgiais, kad taptų tikro meistriškumo ir aukščiausios kokybės standartu visame Lexus asortimente.

PRABANGAUS AUTOMOBILIO PATIRTIS

NEPRILYGSTAMAS SVETINGUMAS

Omotenashi – tai japoniška svetingumo koncepcija, kuri LS modelyje mus įkvėpė sukurti aukščiausio lygio prabangaus automobilio patirtį. Durelių rankenos apšviečiamos, o automobilis pakyla trimis centimetrais, kad padėtų įlipti į saloną. Tai – asmeninis LS pasisveikinimas.

SUBTILIAI IŠRAIŠKINGAS

ĮKVĖPTAS JAPONIJOS

Įkvėpti naujo požiūrio į apmušalus, suderinome tradicijas ir pažangią gamybą. Rankomis puošti durelių skydeliai perteikia origamio dvasią, o Nishijin ir Haku durelių skydelių juodos ir sidabrinės spalvos pynimai atspindi modeliavimo meną.

RANKŲ DARBO MENAS

TAKUMI MEISTRIŠKUMAS

Nepriekaištingos kokybės LS odinės sėdynės atspindi Takumi meistriškumą. Siūlomos trys versijos: glotnioji, pusiau anilino* ir L anilino*. Be to, LS Premium paketo ir standartinių Takumi komplektacijų dalis yra odinis, nuostabiais sendinto medžio intarpais dekoruotas vairas.

ATSIPALAIDAVIMAS KELYJE

KIRIKO STIKLO MENAS

Žodis Kiriko apibūdina daugiau nei prieš 200 metų naudotą rankinio stiklo pjaustymo dizaino metodą. Pristatome šiuolaikinę tradicinio japonų amato interpretaciją.

Bendradarbiauti su garsiu Kiriko stiklo meistru mus įkvėpė kasdienis, nežemiškas šviesos ir šešėlių žaismas. Puikus rezultatas? Rankų darbo ornamentų skydelis, kuris vairuotojus ir keleivius pasitinka ne tik raminančiai švelnia, bet ir kvapą gniaužiančia atmosfera.

JAUSKITĖS KAIP NAMIE

SUKURTAS KOMFORTUI

Vėlgi – svetingumo dvasią atspindinčio japoniškojo Omotenashi principo įkvėptas, LS salonas yra autentiškai kviečiantis. Automobilis apgaubia keleivius apgalvotomis detalėmis ir akimirksniu bei intuityviai reaguoja į vairuotojo poreikius. Taip dėmesys sutelkiamas į bendrąją patirtį. Žinojome, kad, norint sukurti naują prabangos standartą, buvo būtina laikytis holistinio požiūrio.
ATSIPALAIDAVIMAS KELYJE

PRABANGA ANT GALINIŲ SĖDYNIŲ

Keleiviai, sėdintys vienoje iš LS galinių elektra valdomų sėdynių*, galės mėgautis didžiausiu komfortu. Jei norite išsitiesti, pasirinkite atsipalaidavimo padėtį, kurioje sėdynė automatiškai išsitiesia, kad paremtų kojas, ir atsilenkia patogiu 48° kampu. Šis kampas buvo parinktas atlikus išsamius bandymus su įvairaus sudėjimo žmonėmis.

Siekiant sumažinti nuovargį ir padėti geriau atsipalaiduoti, abiem LS galinėms sėdynėms galima užsakyti itin rafinuotą masažo funkciją. Kartu su japonų šiatsu masažo technikos specialistu sukurtas spaudimas, ritmas ir tėkmė teikia didžiulį pasitenkinimą ir yra gaiviai unikalūs.

REVOLIUCINĖS KELIONĖS TĘSINYS

PRABANGUSIS LM

Nuo vienos revoliucinės transporto priemonės prie kitos: LM yra kitas Lexus prabangių kelionių lygis. LM – tai samdyto vairuotojo vairuojamas automobilis, kuris kaskart užtikrina aukščiausios klasės keliones ir turi hibridinį galios agregatą, kuris sujungia geriausius abiejų pasaulių privalumus. Keleiviams siūlomos visiškai atlenkiamos sėdynės, 14 litrų talpos šaldytuvas, atlenkiami staliukai ir didelės skyros pramogų sistema. LM salone patirsite nuostabių įspūdžių.