Spartusis pasirinkimas
APIE MYLEXUS

BLUETOOTH®

Vairuokite dar patogiau ir paprasčiau, naudodamiesi automobilyje įmontuota Bluetooth® sistema. Prijunkite savo telefoną prie Lexus ir mėgaukitės kiekviena kelione.

Telefono prijungimas per Bluetooth®

Suporavę prietaisą, galėsite skambinti ir atsiliepti į skambučius su laisvųjų rankų įranga ir naudotis daugybe telefono funkcijų, nes gyvenimas, esant kelyje, nesustoja.

ATSAKYMAI Į KLAUSIMUS APIE BLUETOOTH®

 

Iškilus klausimų apie automobilyje įdiegtą Bluetooth® sistemą, atsakymo ieškokite Dažnai užduodamų klausimų (DUK) skyrelyje arba kreipkitės į vietinę Lexus atstovybę.

Bluetooth® yra belaidis keitimasis duomenimis nedideliu atstumu tarp prietaisų. Duomenims perduoti nedideliu nuotoliu naudojamas tam tikras radijo dažnis. Bluetooth® ryšys yra saugus būdas keistis duomenimis, naudojamas daugelyje prietaisų – nuo mobiliojo ryšio telefonų iki skaitmeninių kamerų.

1. Visų pirma įjunkite Bluetooth® ryšį savo mobiliojo ryšio prietaise.

2. Lexus automobilyje nukelkite pėdas nuo pedalų, o pavarų svirtį nustatykite į PARK padėtį. Paspauskite mygtuką POWER, kad įsijungtų garso ir multimedijos sistema.

3. Įsijungus sistemai, centrinėje konsolėje paspauskite mygtuką MENU, kad būtų rodomos meniu parinktys.

4. Nuotoliniu valdikliu Remote Touch pasirinkite SETUP > BLUETOOTH > ADD DEVICE ir iš sąrašo pasirinkite savo prietaisą.

5. Registracijai užbaigti atlikite savo prietaiso ekrane rodomas instrukcijas. Jūsų gali būti paprašyta įvesti telefono tapatybę patvirtinantį kodą arba telefonas gali būti prijungiamas automatiškai.

6. Užregistravę savo prietaisą, grįžkite į BLUETOOTH nustatymo meniu ir pasirinkite prijungti kaip telefoną arba garso leistuvą, arba abu.

7. Kai tik Jūsų prietaisas bus suporuotas su Lexus, jis automatiškai bus atpažįstamas Jūsų automobilyje: tiesiog įjunkite Bluetooth® ryšį savo prietaise ir jungtis bus aktyvuota.

8. Prijungę išmanųjį telefoną, galėsite patogiai ir saugiai skambinti bei atsiliepti. Taip pat iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio galite leisti garso turinį – tą padarysite automobilio multimedijos sistemoje pasirinkę AUDIO meniu.

Jeigu vis tiek kyla sunkumų, prieš kreipdamiesi pagalbos į Lexus atstovybę patikrinkite šiuos dalykus:

1. Pirmiau aprašytu būdu patikrinkite, ar Jūsų telefonas yra suderinamas su Lexus automobilyje įmontuota Bluetooth® sistema.

2. Patikrinkite, ar telefonas arba automobilis neieško kitų prietaisų. Pasirinkite SETTINGS, paskui BLUETOOTH, tada ADD PHONE, kad Jūsų telefonas būtų atpažįstamas kaip patikimas prietaisas.

3. Jeigu sistema neatpažįsta abiejų prietaisų, laikinai pašalinkite vieną prietaisą.