1. Electrified
  2. Experience electrified
Spartusis pasirinkimas
LEXUS ELECTRIFIED

ELEKTRIFIKACIJOS PATIRTIS

Sužinokite, kaip Lexus plečia elektrifikavimo technologijų ribas, kad sukurtų neprilygstamus automobilius ir vairavimo patirtį.

SVARBIAUSIA – POJŪTIS

Jau daugiau nei 15 metų Lexus skinasi kelią ir tobulėja elektrifikacijos srityje. Mes gaminame jaudinančius, efektyvius ir patvarius automobilius. Tylūs galios agregatai užtikrina dinamišką vairavimą ir tuo pat metu tausoja gamtą. Dėl naudojamų pirmaujančių pasaulyje technologijų viskas saugu, sklandu ir prabangu. Naujoji karta – jau čia. Ir ji atrodo nuostabiai.

100 proc. Elektrinis

Naujasis lexus elektromobilis

Lexus RZ pagamintas visiškai naujos platformos e-TNGA pagrindu. Jis suprojektuotas siekiant neprilygstamų pojūčių, kurie nubrėžia naują elektromobilių vairavimo standartą,, sujungiant Lexus būdingą komfortą su didesniu dinaminiu našumu. 
Įkraunamasis hibridas

Atraskite naująjį NX

Naujos kartos Lexus visureigyje kiekvieną akimirką jausitės geriau. Naujasis Lexus NX – tai įkraunamasis hibridas, pasižymintis įspūdingu dizainu, naujoviškomis funkcijomis, jaudinančiu našumu ir pirmaujančiu klasėje efektyvumu.                                                                                                          
Hibridiniai automobiliai

Naujasis ES 300h

Puikiai veikiantis ir nereikalaujantis įkrovos iš elektros tinklo hibridinis variklis – tai tarsi tarpinė stotelė tarp vidaus degimo ir visiškai elektrinio variklio.
Jauskite daugiau kiekvieną akimirką

Išbandykite naująjį NX

„Takumi“ meistrai

Mūsų elektrifikuotuose automobiliuose itin modernios technologijos yra derinamos su „Takumi“ meistrų tradicija. Dėmesys detalėms pastebimas visur – nuo gražios išvaizdos rankinio šlifavimo dažų iki elektros komponentų surinkimo švariojoje patalpoje.

Jūsų jaudinanti kelionė prasidės nuo rankomis dygsniuotų odinių sėdynių komforto. Jų dizainas įkvėptas tradicinio japonų dygsniavimo metodo „sashiko“, kuris užtikrina apmušalų tvirtumą ir išskirtinį stilių.
 
Galiausiai, prieš perduodant Jums automobilį, jis patikrinamas du kartus, kad viskas būtų tobula. Nesenstanti kokybė elektrifikacijos amžiuje. 

Pirmaujanti rinkoje technologija

Nuo pirmojo mūsų prabangaus sedano pristatymo daugiau nei prieš 30 metų Lexus tapo išskirtinio dizaino, kokybės ir meistriškumo sinonimu. Galbūt dar svarbiau tai, kad mes esame ir prabangių automobilių elektrifikacijos pionieriai bei lyderiai.

Jau daugiau nei 15 metų Lexus kuria pasaulinio lygio technologijas, kad pagerintų žmonių patirtį bei visuomenės gyvenimą. Būdami elektrifikacijos technologijų pasauliniais pionieriais ir lyderiais, mes su savo revoliuciniais pasiekimais, pvz., dviejų pakopų reduktoriumi ir daugiapakope hibridine sistema, kuriame visiškai elektrinės ateities standartus. 

Koncepcinis automobilis lf-z electrified

Naujasis koncepcinis automobilis LF-Z Electrified demonstruoja važiavimo našumą, stilių ir technologijas, kurias Lexus planuoja pristatyti iki 2025 metų. Automobilyje toliau tobulinamas Lexus vairavimo išskirtinumas: čia projektuojant sportinius automobilius kaupta kompetencija sujungta su naujomis galimybėmis, kurias siūlo elektrifikuoti galios agregatai. Vairuotojui garantuojama išskirtinė reakcija ir tobulo ryšio su automobiliu pojūtis.

Visa tai pasiekiama naudojant pažangias technologijas ir specialią elektromobilio platformą. Dėl idealiai parinktos akumuliatoriaus ir elektrinio motoro vietos užtikrinamas neprilygstamas dinaminis našumas. Visų ratų pavaros technologija DIRECT4 užtikrina aukštą mobilumo laisvės lygį. Lexus klientams artimiausioje ateityje papildomai ketiname pasiūlyti pažangių informacijos ir pramogų sistemos funkcijų.