1. New Cars
 2. LS
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas
Nuo
104000.0
Po penkerių kūrybinės kelionės metų prabangus sedanas pakeitė įvaizdį – penktosios kartos Lexus flagmanas virto visiškai nauja meno forma. Mūsų dizaineriai visuomet stengiasi išplėsti galimybių ribas, tačiau šis naujausias LS modelis atveria dar platesnius horizontus ieškant naujoviškų technologinių sprendimų. Iš pagrindų atnaujintas automobilis išsiskiria nepriekaištingu manevringumu bei įkvepiančia dinamika. Šiems privalumams nė kiek nenusileidžia jo išskirtinis komfortas ir prabanga.

NAUJASIS LEXUS LS

Skaitykite oficialųjį pranešimą žiniasklaidai apie naująjį Lexus sedaną flagmaną.

AUKŠČIAUSIO „TAKUMI“ MEISTRIŠKUMO FIRMINĖS LS GROTELĖS

Susipažinkite su Lexus amatininkais, kurie skulptūriškai tiksliai pagamino firmines LS radiatoriaus groteles, turinčias daugiau nei 5000 atskirų paviršių.

UNIKALIOS „KIRIKO“ TRADICIJOS STIKLO DURELIŲ APDAILA

Naujasis Lexus LS neatsiejamas nuo meistriško amatininkų darbo istorijos. Ypatingu, tradiciniu Japonijoje „Kiriko“ būdu gaminamo stiklo apdaila padengti automobilio durelių vidiniai paviršiai yra išskirtinis amatininkų darbo pavyzdys, kuriant unikalius ir gražius papuošimus.

1/ Pasirinkti LS įrangos lygį
1/ Pasirinkti LS įrangos lygį

1 pasirenkama įranga

1 pasirenkama įranga

2/ Pasirinkite norimą variantą
2/ Pasirinkite norimą variantą

4 pasirenkama įranga

4 pasirenkama įranga

IŠORĖ

LEXUS SAFETY SYSTEM + A

Aukščiausią saugumo lygį užtikrinanti Lexus Safety System + A sistema apima dar daugiau saugos funkcijų nei Lexus Safety System +. Sistema apima:

 • Pre-Collision sistemą, kurioje įdiegta Active Steering Assist technologija
 • Front Cross Traffic įspėjimo sistemą
 • BladeScan® adaptyviąją tolimųjų šviesų sistemą (AHS)
 • Skaitmeninį galinio vaizdo veidrodėlį
 • Projekcinį ekraną su įspėjimo apie pėsčiuosius sistema

Be to, LS 500h AWD versijos Executive ir Luxury įrangos lygiuose siūloma:

 • Skaitmeninė panoraminio vaizdo stebėjimo sistema
 • Pažangi automobilio parkavimo sistema

BLADESCAN® ADAPTYVIOJI TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Ši naujoviška sistema naudoja 12 šviesos diodų: jų šviesa projektuojama į 6 000 aps./min. greičiu besisukančio apskrito veidrodžio briaunas, o paskui nukreipiama per lęšį. Tai padeda greičiau pastebėti pėsčiuosius, kelio ženklus ir neakinti priešinga kryptimi atvažiuojančių automobilių.

LEXUS FIRMINĖS GROTELĖS

Šios drąsios naujos firminės grotelės pasižymi sudėtingu tinklelio raštu – jį sudaro daugiau nei 5 000 atskirų paviršių. Grotelių dizainas - nepaprastai įmantrus, o pažangiausią 3D modeliavimo programinę įrangą naudojanti mūsų dizaino komanda ir „Takumi“ modeliavimo specialistai užtruko tris su puse mėnesio, kol apskaičiavo visus elementus.

20 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Nauji 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai pasižymi įmantriu dizainu. Dėl jų flagmanas atrodo stulbinamai.

AERODINAMINĖS SAVYBĖS

Viršutinės LS 500h kėbulo dalies formos suprojektuotos siekiant idealių aerodinaminių savybių. Priekinio buferio šonų forma padeda oro srautą nukreipti išilgai ratų arkų. Kėbulo apačia po automobiliu kone visiškai uždengta, norint sumažinti oro pasipriešinimą, o aerodinaminės briaunos išdėstytos taip, kad sklandžiai nukreiptų oro srautą link automobilio galinės dalies. LS 500h oro pasipriešinimo koeficientas yra 0,26 (versijos su visų varančiųjų ratų pavara – 0,28).

NEMATOMŲ ZONŲ STEBĖJIMO SISTEMA

Galiniame buferyje sumontuoti radaro jutikliai aptinka gretimose eismo juostose judančias transporto priemones, važiuojančias iki 60 metrų atstumu už Jūsų LS 500h ir nepastebimas šoniniuose veidrodėliuose. Jei vairuotojas įjungia posūkio signalą ir ketina persirikiuoti į kitą eismo juostą, o į jo riboto matomumo zoną įvažiuoja kita transporto priemonė, atitinkamame šoniniame veidrodėlyje pasirodo įspėjamasis šviesos signalas.

VIDUS

„HAKU“ INTARPAI SU NISHIJIN REGIONO AUDINIAIS

Lexus pritaikė naujus darbo su medžiagų paviršiais metodus, kad sukurtų unikalų dizainą ir efektus, išskiriančius naująjį LS iš bet kurių kitų modelių. Pasitelkdami „Takumi“ amatininkų meistriškumą ir specialias itin tikslias lazerio stakles, Lexus meistrai apdirba metalą atidengdami jo vidinius sluoksnius ir kurdami produktus, įkvėptus atpažįstamojo „L“ raidės motyvo firminėse LS modelio verpstės pavidalo radiatoriaus grotelėse. Siekiant flagmane užtikrinti aukščiausio lygio prabangą, naujieji „Nishijin-ori“ ir „Haku“ durų apmušalai supina juodą ir sidabro spalvas, organiškai atkartodami jūroje tviskančią mėnulio šviesą.

ORIENTACIJA Į VAIRUOTOJĄ

Siekiant sumažinti dėmesio blaškymą, visi svarbiausi jungikliai ir ekranai yra išdėstyti arti vairuotojo kelio matomumo lauko. Dažnai naujodami valdikliai, pavyzdžiui, važiavimo režimo parinkimas, ir naujasis 12,3 colio įstrižainės liečiamasis ekranas sukoncentruoti apie vairą.

MARK LEVINSON® SURROUND GARSO SISTEMA

23 garsiakalbių Mark Levinson® Reference Surround sistema kruopščiai pritaikyta LS akustinėms savybėms. Ji užtikrina neprilygstamą 7.1 kanalų skaitmeninio namų kino įspūdį.

S-FLOW KLIMATO KONTROLĖ SU NANOE™ X

S-Flow klimato kontrolės sistema sumaniai reguliuoja salono mikroklimatą, atsižvelgdama į aplinkos sąlygas. Ji užtikrina nepriekaištingą komfortą ir puikią degalų ekonomiją. Pavyzdžiui, sistema gali nustatyti, ar sėdynėse sėdi keleiviai, ir atitinkamai parinkti klimato parinkčių nustatymus. Vos vienu prisilietimu automobilyje sukursite malonią atmosferą. Be to, Climate Concierge funkcija į saloną paskleidžia smulkių nanoe™ X dalelių, kurios padeda sulaikyti virusus ir bakterijas*, mažina nemalonius kvapus** ir kartu drėkina plaukus bei odą. 

* Daugiau nei 99 % virusų ir bakterijų sulaikoma per 1 valandą, veikiant nanoe™ X dalelėms. Japonijos maisto tyrimų laboratorijos, ataskaita Nr. 20073697001-0101, 15038623001-0101:
** Pašalinio kvapo intensyvumas sumažintas daugiau nei 1,8 per 1 valandą, veikiant nanoe™ X dalelėms. Panasonic Corporation produktų analizės centras, ataskaita Nr. BAA33-150318-M35.

GALINIŲ SĖDYNIŲ REGULIAVIMAS, OTTOMAN IR MASAŽAS

Sėdintieji už priekinio keleivio gali mėgautis atpalaiduojančia sėdyne su Ottoman kojų atrama. Ši sėdynė suteikia visišką atsipalaidavimą, užtikrindama erdvumą, optimalų sėdėjimo kampą ir maksimalų komfortą. Elektros varikliukai ir pneumatika leidžia sėdynę nustatyti 22 skirtingomis padėtimis. Keleiviams norint išlipti, sėdynė automatiškai sugrįžta į statmeną poziciją.

Patirkite, ką reiškia vairuoti LS

Mėgaukitės išties maloniomis kelionėmis. Pasirinkite tinkamą automobilį, vietą ir laiką, o mes pasirūpinsime viskuo kitu.

Privalumai savininkui

Mūsų tikslas – kurti nuostabią Lexus nuosavybės patirtį. To siekdami, siūlome kokybiškas paslaugas ir rūpinamės Jumis bei Jūsų automobiliu. Toliau aprašomi privalumai savininkui.

 • 3 metų / 100 000 km garantija
 • 3 metų techninė pagalba kelyje
 • 5 metų garantija hibridinės sistemos akumuliatoriui
 • Nemokama kasmetinė hibridinės sistemos būklės patikra
 • Programėlės My Lexus ir Lexus Link

LS GALERIJA

Kiekviena nuotrauka yra atskira istorija. Čia prasideda Jūsų pažinties su Lexus įkvepiančiu dizainu ir stulbinančiu meistriškumu kelionė.

KITI MODELIAI

UX EV
UX EV Comfort
Nuo 49 900 €
NX
NX Comfort
Nuo 50 500 €
RX
RX Comfort SUV 5 Doors
Nuo 70 700 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=ue%2Cnx%2Crx%2Crxl