1. Lexus modeliai
 2. LS
Spartusis pasirinkimas
Nuo
115 200 €
CO₂
213 - 217 g/km
Vid. sąnaudos
9.4 - 9.6 l/100km

Pažvelkite į Lexus LS 500h gundantį, kupė primenantį profilį, ir iškart suprasite, kad tai nėra įprastas automobilis. Šis pirmaujantis hibridinis sedanas-flagmanas sukurtas siekiant padėti Jums pasijusti ypatingiems kaskart, kai jį vairuojate. Koks bebūtų pašėlęs išorės pasaulis, LS salone jausitės prabangiai ir patogiai, saugomi mūsų naujausios Lexus Safety System + sistemos. Svarbiausi prietaisai išdėstyti taip, kad nenukreiptų Jūsų dėmesio nuo priekyje besidriekiančio kelio.

Erdvumas pribloškia, tačiau būtent mūsų Takumi specialistų meistriškumas (kiekvienas iš jų yra sukaupęs ilgesnę nei 15 metų patirtį) suteikia LS salonui ypatingo rafinuotumo.

LS GALERIJA

Atraskite LS prabangą, rafinuotumą ir naują išvaizdą.

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

NAŠUMAS

 • DAUGIAPAKOPIS HIBRIDAS

  Naujajame LS 500h sumontuota daugiapakopė Lexus hibridinė sistema, kuri buvo suprojektuota taip, kad užtikrintų geresnes važiavimo savybes ir tylumą. Tai – hibridų našumo revoliucija. Integravę daugiapakopį pavarų perjungimo įtaisą į 3,5 litro V6 tikrąjį hibridinį variklį, mūsų inžinieriai sukūrė revoliucinį automobilį, kuris suteikia neprilygstamą tiesinį greitėjimą, pritaikomą galią ir įtraukiantį 10 pavarų perjungimą su rankinio valdymo režimu, ir, žinoma, Lexus hibrido sklandumą bei efektyvumą. LS 500h galima rinktis su galinių arba visų ratų pavara.

 • MEISTRIŠKA AERODINAMIKA

  LS 500h viršutinė kėbulo dalis suprojektuota siekiant idealios aerodinaminės formos. Priekinio buferio šonai suformuoti taip, kad oro srautas būtų nukreiptas palei ratų arkas. Siekiant sumažinti aerodinaminį pasipriešinimą, dugne beveik visiškai uždengta kėbulo apačia, o aerodinaminės briaunos sklandžiai nukreipia oro srautą atgal. LS 500h aerodinaminio pasipriešinimo koeficientas siekia 0,28.

 • ITIN STANDUS IR LENGVAS KĖBULAS

  LS 500h turi itin standų kėbulą, todėl rieda itin rafinuotai ir stabiliai. Jame panaudota daug lengvų medžiagų, pvz., aliuminis, o pažangūs jungimo metodai padėjo maksimaliai sumažinti svorį ir pagerinti degalų ekonomiją bei našumą. Siekiant dar labiau padidinti standumą, beveik padvigubintas galinės pakabos elementų ir kėbulo jungimo apkabų stiprumas, o tai užtikrina puikų valdymo stabilumą ir riedėjimo komfortą.

Riedėjimą gerina patobulintas vairavimo pojūtis ir iš naujo suderinta adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba, kurią galima reguliuoti renkantis net iš 650 nuostatų. Jai padeda naujas galinės pakabos sutvirtinimas, kuris pagerina stabilumą ir važiavimo komfortą, taip pat įrengtos naujo dizaino, tvirtą atramą užtikrinančios sėdynės. Rezultatas – našumas, kurį galima pajusti. LS 500h pulsuoja rafinuotumu, kur bepažvelgtumėte. Glotni forma ir itin sklandus veikimas tobulinti mėnesių mėnesius, Lexus vairuotojams meistrams, dizaineriams, inžinieriams bei apdailos specialistams važinėjant bandymų trasa ir įvairiais viso pasaulio keliais.

Kad nereikėtų daug žvalgytis ir išvengtumėte blaškymosi, visi svarbūs prietaisai ir ekranai lengvai matomi stebint eismą kelyje. Dažniausiai naudojami valdymo elementai, pvz., važiavimo režimo valdiklis, 12,3 colio jutiklinis ekranas ir svarbūs jungikliai, yra sutelkti aplink vairą. Siekiant pagerinti ergonomiką ir palengvinti valdymą, sėdynių šildytuvas, vėdinimas, vairo šildytuvas ir galinio lango užuolaidėlė nuo šiol turi specialų valdymo jungiklį. Tarp kitų atnaujinimų – naujas centrinis valdymo pultas, kuriame patogiau laikyti ir įkrauti išmanųjį telefoną, patobulintas USB jungčių išdėstymas, daugiau vietos daiktams laikyti ir perprojektuoti puodelių laikikliai.

SAUGA

 • NAUJAUSIOS KARTOS LEXUS SAFETY SYSTEM+

  LS naudojama pažangi aktyvioji saugos sistema ir vairuotojo pagalbos sistemos. Jas pristato naujausios kartos Lexus Safety System+, su atnaujintomis ir papildomomis funkcijomis, kurios padeda geriau aptikti avarijos pavojų. Tarp tokių – proaktyvioji važiavimo pagalba su vairavimo pagalba, kuri naudoja priekinę kamerą, kad nustatytų posūkio kampą ir pakoreguotų vairo sukimo jėgą Jums artėjant prie posūkio. Siekiant apsaugoti kitus eismo dalyvius, pėsčiųjų perspėjimo funkcija taip pat gali aptikti priekyje esančius žmones ir perspėti vairuotoją projekciniame ekrane.

 • SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI  SISTEMA

  Patobulinta Lexus susidūrimų padedanti išvengti sistema ne tik aptinka motociklininkus dienos metu, bet ir leidžia išvengti daugiau susidūrimų, pvz., sukant kairėn (dešinėn) arba priekyje užlendant kitoms transporto priemonėms. Be to, sankryžoje atliekant posūkį ji gali atpažinti susidūrimo su priešpriešiais atvažiuojančiomis transporto priemonėmis arba skersai judančiais pėsčiaisiais pavojus. Galimybes išvengti susidūrimų padidina avarinio vairavimo pagalba.

 • DINAMINĖ RADARINĖ PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Naudodama milimetrinių bangų radaro jutiklį ir kamerą, sistema aptinka priešais esančią transporto priemonę ir palaiko iki jos reikiamą atstumą. Jei priešais važiuojanti transporto priemonė sustoja, LS 500h taip pat sustos. Transporto priemonei pajudėjus, Jūs taip pat pajudėsite. Ji greitai atpažįsta priekyje užlendančias kitas transporto priemones ir kartu su važiavimo eismo juostos viduriu pagalba posūkiuose juda natūralesne trajektorija. Be to, dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema neleidžia susidurti su išorine eismo juosta judančia lėčiau važiuojančia transporto priemone.

Aprūpinta mūsų naujausia kliūčių prognozavimo pagalba, automobilio naujoji proaktyvioji važiavimo pagalba su aktyviąja vairavimo pagalbos technologija stebi priekyje važiuojančius eismo dalyvius ir objektus, proaktyviai valdo stabdžius bei vairavimo sistemą, kad iki jų palaikytų saugų atstumą. Be to, lėtėjimo pagalba padeda atleisdama greičio pedalą prieš posūkį ar priekyje ta pačia kryptimi važiuojančią transporto priemonę, kad būtų lėtėjama sklandžiau ir saugiau. Taip pat sistema priekyje aptinka posūkius ir atitinkamai koreguoja vairavimo pagalbos jėgą, kad padėtų vairuoti saugiai ir tiksliau.

Mūsų pirmaujanti adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema (AHS) BladeScan® užtikrina vairuotojams geresnį apžvalgos lauką, palyginti su tradiciniais šviesos diodų priekiniais žibintais. Ji veikia projektuodama šviesą iš 12 šviesos diodų ant peilio formos veidrodžio, kuris sukasi 6 000 sūk./min. greičiu, o tada šviesa keliauja per lęšį sukurdama platų priekinių žibintų spindulį. Išsamūs bandymai parodė, kad pėsčiuosius ir kelio ženklus galima pamatyti anksčiau, o ši sistema nekelia pavojaus apakinti kitus vairuotojus.

LS 500h įrengta iki 12 saugos oro pagalvių. Susidūrimo atveju priekinės keleivio sėdynės saugos oro pagalvėje suformuojama įduba, sauganti jautrias sritis, pvz., nosį ir burną. Papildomai užsakomos elektra reguliuojamos galinės sėdynės įrengiamos kartu su užuolaidinėmis saugos oro pagalvėmis.

DRĄSUS DIZAINAS

 • DRĄSUS FLAGMANO DIZAINAS

  Siekiant suderinti sedano-flagmano erdvumą su dinamiška išvaizda, dizaineriams teko padirbėti iš peties. Dėl to itin daug dėmesio skirta detalėms. Vien firminės grotelės su 5 000 individualių paviršių buvo tobulinamos mėnesių mėnesius. Galutinio automobilio varianto pristatymas buvo tarsi premjera ant raudonojo kilimo, nes šio modelio buvo labai laukiama. Elegantiškai sedano išvaizdai antrina stogo linijos takumas, bylojantis apie laukiantį atsiskleisti modelio dinamiškumą. LS – tai automobilis, kuriame jausitės ypatingi – nesvarbu, ar vairuosite patys, ar būsite keleiviais.

 • ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS SU LAISVŲJŲ RANKŲ FUNKCIJA

  Siekiant palengvinti pakrovimą ir iškrovimą, LS 500h modelyje galima užsisakyti elektra valdomą bagažinės dangtį su laisvųjų rankų funkcija. Turint su savimi išmanųjį raktelį, jį galima atidaryti ir uždaryti paprastu kojos judesiu priešais jutiklį, įrengtą po galiniu buferiu.

 • TRIGUBI ŠVIESOS DIODŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

  Deimantus primenantys LS 500h modelio šviesos diodų priekiniai žibintai vertikaliai išdėstyti rafinuotuose 3 projektorių blokuose, o išskirtinės L formos dieniniai žibintai kuria kultinį Lexus apšvietimo raštą. Jie ne tik šviečia ten, kur labiausiai reikia matyti, bet ir turi įrengtus nuoseklius posūkio žibintus bei universalius, pagal įvairias oro sąlygas prisitaikančius žibintus, kurie padeda važiuoti per rūką.

LS 500h modelio galinius jungtinius žibintus sudaro keli šviesos diodai. Kartu su naujaisiais Piano Black ornamentais jie automobiliui suteikia akimirksniu atpažįstamą linijinę kristalo išvaizdą.

20 COLIŲ LIETI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Hiperchrominė metalinė danga, kelių stipinų dizainas, 245/45 R20 padangos

 

20 COLIŲ LIETI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Tamsiai pilkos spalvos metalinė danga su tekinta apdaila, kelių stipinų, 245/45 R20 padangos

NAUJOVIŠKOS TECHNOLOGIJOS

 • PAŽANGIOS VAIRUOTOJO PAGALBOS SISTEMOS

  Atsipalaidavęs vairuotojas – mažiau nelaimingų atsitikimų. Štai, kodėl sukūrėme modernias LS 500h vairuotojo pagalbos sistemas (pvz., išplėstinio automobilio statymo), kurios leidžia pastatyti automobilį laisvųjų rankų režimu. Kad mieste važinėtumėte sklandžiai, skaitmeninė panoraminio vaizdo stebėjimo sistema rodo 360° vaizdą aplink automobilį. Posūkio rodinyje sukuriamas virtualus Jūsų LS modelio 3D vaizdas su ekrane pateikiamais vairavimo orientyrais, padedančiais išvengti šaligatvio bortelių, o tarpo rodinys gelbsti važiuojant pro kitą transporto priemonę.

 • RAFINUOTA APLINKA

  Jūsų svečiai galės atsipalaiduoti masažinėje priekinėje sėdynėje, apsupti prabangos ir Takumi meistriškos apdailos. Gale jie galės atlenkti atlošą ir mėgautis Shiatsu masažine sėdyne, naudotis aukščiausios klasės erdve kojoms bei pailsinti jas ant Ottoman kojų atramos. Tuo tarpu klimato reguliavimo sistema suformuos idealų klimatą kiekvienam automobiliu važiuojančiam asmeniui. Be to, ji išskirs mažytes nanoe™ X daleles, kurios ne tik padeda kovoti su virusais ir bakterijomis, bet ir sumažina kvapus, drėkina plaukus bei odą. Pasinerkite į Lexus prabangą.

 • LEXUS LINK+ JUINGIAMUMAS 

  Pažangi Lexus Link+ programėlė standartiškai siūlo įvairių internetinių paslaugų. Vairavimo analizės funkcija stebi Jūsų keliones ir pažymi komandiruotes. Automobilio paieškos funkcija padeda grįžti prie savo automobilio. Jei paliksite atidarytą langą arba pamiršite išjungti priekinius žibintus, gausite pranešimą. Patogiai sėdėdami namie, galėsite nuotoliniu būdu atitirpdyti priekinį stiklą, iš anksto nustatyti oro kondicionieriaus temperatūrą ar netgi užrakinti ir atrakinti savo automobilį.

Naujausiame LS 500h įrengtas naujas 12,3 colio visiškai skaitmeninis prietaisų ekranas. Atsižvelgiant į pasirinktą važiavimo režimą, keičiasi matuoklių išdėstymas, matomumas ir rodomi kuruojamieji duomenys. Paleidimo metu spalvotame TFT (plonasluoksnių tranzistorių) LCD ekrane, kuriame galima itin ryškiai vizualizuoti informaciją, per visą ekraną rodomos Omotenashi animacijos. Kad būtų dar patogiau, vienu metu trijuose daugiafunkciniuose ekranuose galima rodyti skirtingą informaciją.

LS modelyje veikianti Lexus Link multimedijos sistema suprojektuota siekiant maksimaliai įtraukti naudotoją, užtikrinti išskirtinę veikimo spartą ir naudojimo paprastumą. Jos centre – 12,3 colio didelės raiškos jutiklinis ekranas. Tai – vienas didžiausių ekranų, montuojamų šios kategorijos automobilyje. Jo vieta parinkta tobulai, kad būtų galima sklandžiai naudotis. Internetu atsisiųsdami naujausius žemėlapius arba mėgaudamiesi Mark Levinson garso sistema, taip pat galėsite naudotis navigacijos bei klimato kontrolės funkcijomis. Be to, belaidės Android Auto® ir Apple CarPlay® sistemos padės rodyti mėgstamas išmaniojo telefono programėles.

Galinių sėdynių pramogų sistema valdoma naudojantis gale įrengtu daugiafunkciu skydeliu. 11,6 colio LCD ekrane galėsite patogiai leisti vaizdo įrašus. Sistema gali transliuoti didelės raiškos (720p) vaizdą naudojantis Miracast, per HDMI kabeliu prijungtą įrenginį, arba 1080p raiškos vaizdą Wi-Fi ryšiu. Tokiu būdu galėsite leisti Blu-ray disko ir SD kortelės turinį bei naudotis Wi-Fi tinklu. Porankyje papildomai įrengtas ausinių lizdas bei HDMI prievadas.

Per 23 garsiakalbius, įrengtus 16 salono vietų, naujoji Mark Levinson erdvinio garso 3D sistema kuria neprilygstamą 7.1 kanalų namų kino teatro patirtį. Quantum Logic Immersion ir ClariFi (technologija, analizuojanti suglaudintą garsą ir papildanti prarastus duomenis) formuoja išskirtinį garsą. Galiausiai – gale įrengtas 22 cm žemųjų dažnių garsiakalbis kuria sodrų garsą, raiškiai perteikdamas originalios muzikos atmosferą ir kontūrus.

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

4 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • LS - Comfort - 4 durelių sedanas

  LS Comfort

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   20 colių lydinio ratlankiai, padengti chromo danga, kelių stipinų dizaino, su 245/45 R20 padangos
  • +
   Lexus Safety System + saugos sistema
  • +
   Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija (Eco / Comfort / Normal / Custom / Sport S / Sport S+)

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  115 200 €

  Multi Hybrid Vehicle | Visų ratų pavara
  • CO₂
   213 - 213 g/km
  • Vid. sąnaudos
   9.4 - 9.6 l/100km
 • LS - F SPORT - 4 durelių sedanas

  LS F SPORT

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   20 colių blizgūs juodi lengvojo lydinio ratlankiai su 245/45 (priekyje) ir 275/40 (gale) FR20 padangomis
  • +
   Firminės F formos tinklelio priekinės grotelės
  • +
   Lexus Safety System + saugos sistema

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  123 900 €

  Multi Hybrid Vehicle | Visų ratų pavara
  • CO₂
   216 - 216 g/km
  • Vid. sąnaudos
   9.5 - 9.6 l/100km
 • LS - Executive - 4 durelių sedanas

  LS Executive

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   20 colių tamsiai pilki apdirbtos apdailos lydinio ratlankiai, kelių stipinų dizaino, su 245/45 R20 padangos
  • +
   Lexus Safety System + saugos sistema
  • +
   Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija (Eco / Comfort / Normal / Custom / Sport S / Sport S+)

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  129 500 €

  Multi Hybrid Vehicle | Visų ratų pavara
  • CO₂
   216 - 216 g/km
  • Vid. sąnaudos
   9.6 - 9.6 l/100km
 • LS - Luxury - 4 durelių sedanas

  LS Luxury

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   20 colių tamsiai pilki apdirbtos apdailos lydinio ratlankiai, kelių stipinų dizaino, su 245/45 R20 padangos
  • +
   Lexus Safety System + saugos sistema
  • +
   Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija (Eco / Comfort / Normal / Custom / Sport S / Sport S+)

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  145 400 €

  Multi Hybrid Vehicle | Visų ratų pavara
  • CO₂
   217 - 217 g/km
  • Vid. sąnaudos
   9.6 - 9.6 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.

Žiūrėkite daugiau