1. Lexus modeliai
 2. LS
Spartusis pasirinkimas
Nuo
111 600 €
CO₂
213 - 218 g/km
Vid. sąnaudos
9.4 - 9.6 l/100km
Pažvelkite į Lexus LS 500h gundantį, kupė primenantį profilį,ir iškart suprasite, kad tai nėra įprastas automobilis. Šis pirmaujantis hibridinis sedanas-flagmanas sukurtas siekiant padėti Jums pasijusti ypatingiems kaskart, kai jį vairuojate. Koks bebūtų pašėlęs išorės pasaulis, LS salone jausitės saugiai ir patogiai. Svarbiausi prietaisai išdėstyti taip, kad nenukreiptų Jūsų dėmesio nuo priekyje besidriekiančio kelio. Erdvumas pribloškia, tačiau būtent mūsų „Takumi“ specialistų meistriškumas (kiekvienas iš jų yra sukaupęs ilgesnę nei 15 metų patirtį) suteikia LS salonui ypatingo rafinuotumo.

LS GALERIJA

Atraskite LS prabangą, rafinuotumą ir naują išvaizdą.

Nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Dėl galimos įrangos kreipkitės į artimiausią įgaliotąją Lexus atstovybę.

NAŠUMAS

 • DAUGIAPAKOPĖ HIBRIDINĖ SISTEMA

  Naujajame LS 500h sumontuotas Lexus daugiapakopis hibridinis pavaros agregatas, suprojektuotas taip, kad būtų užtikrintas geresnis valdymas ir tyla. Tai – hibridų našumo revoliucija. Integravę daugiapakopį pavarų perjungimo įtaisą į 3,5 litro V6 tikrąjį hibridinį galios agregatą, mūsų inžinieriai sukūrė revoliucinį automobilį, kuris suteikia neprilygstamą greitėjimą, lanksčiai prisitaikanči galią ir įtraukiančią 10 laipsnių automatinę pavarų dėžę su rankinio valdymo režimu. Žinoma, nereikia pamiršti ir Lexus hibrido sklandumo bei efektyvumo. LS 500h siūlomas su keturių ratų pavara.

  Naujausiame LS 500h modelyje galinis katalizatorius, anksčiau montuotas ant išmetimo vamzdžio, yra perkeltas arčiau variklio. Taigi abu katalizatoriai dabar sumontuoti kartu ir dėl to katalizatoriai įkaista greičiau. Be to, Lexus inžinieriai papildomai padidino elektrinio motoro galią ir iš naujo suderino greičio pedalo jautrumą, todėl galia dabar tiekiama dar sklandžiau.

 • AERODINAMINĖS SAVYBĖS

  Viršutinės LS 500h kėbulo dalies formos suprojektuotos siekiant idealių aerodinaminių savybių. Priekinio buferio šonų forma padeda oro srautą nukreipti išilgai ratų arkų. Kėbulo apačia po automobiliu kone visiškai uždengta, norint sumažinti oro pasipriešinimą, o aerodinaminės briaunos išdėstytos taip, kad sklandžiai nukreiptų oro srautą automobilio galinės dalies link. LS 500h oro pasipriešinimo koeficientas yra 0,26 (versijos su visų varančiųjų ratų pavara – 0,28).

 • ITIN STANDUS IR LENGVAS KĖBULAS

  LS 500h turi itin standų kėbulą, todėl rieda itin rafinuotai ir stabiliai. Čia panaudota daug lengvų medžiagų, pvz., aliuminis, o pažangūs jungimo metodai padėjo maksimaliai sumažinti svorį ir pagerinti degalų ekonomiją bei našumą. Siekiant dar labiau padidinti standumą, beveik padvigubintas galinės pakabos elementų ir kėbulo jungimo apkabų stiprumas, o tai užtikrina puikų valdymo stabilumą ir riedėjimo komfortą.

Riedėjimą pagerina adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba, kurią galima reguliuoti pasirinkus net iš 650 nuostatų. Jai padeda naujas galinės pakabos sutvirtinimas, kuris pagerina stabilumą ir važiavimo komfortą, taip pat įrengtos naujo dizaino, tvirtą atramą užtikrinančios sėdynės. Taip sukurtas itin jaučiamas našumas. LS pulsuoja rafinuotumu, kur bepažvelgtumėte. Glotni forma ir itin sklandus veikimas tobulinti mėnesių mėnesius, Lexus vairuotojams meistrams, dizaineriams, inžinieriams bei apdailos specialistams važinėjant bandymų trasa ir įvairiais viso pasaulio keliais.

Kad nereikėtų daug žvalgytis ir išvengtumėte blaškymosi, visi svarbūs prietaisai ir ekranai lengvai matomi stebint eismą kelyje. Dažniausiai naudojami valdymo elementai, pvz., važiavimo režimo rinkiklis, 12,3 colio jutiklinis ekranas ir svarbūs jungikliai, yra sutelkti aplink vairą. Siekiant pagerinti ergonomiką ir palengvinti valdymą, sėdynių šildytuvas, vėdinimas, vairo šildytuvas ir galinio lango užuolaidėlė nuo šiol turi tam skirtą valdymo jungiklį. Tarp kitų atnaujinimų – nauja centrinio valdymo pulto dėtuvė su kišene išmaniajam telefonui, patobulintas USB jungčių išdėstymas, daugiau vietos daiktams laikyti ir perprojektuoti puodelių laikikliai.

SAUGA

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

  LS 500h įdiegta atnaujinta saugumo sistema Lexus Safety System +, kuri suprojektuota siekiant išvengti įvairaus tipo incidentų kelyje.. Pavyzdžiui, susidūrimų padedanti išvengti sistema nuo šiol aptinka pėsčiuosius ir dviratininkus, o prireikus rodo įspėjimus arba automatiškai įjungia stabdžius. Be to, joje veikia važiavimo eismo juostos viduriu pagalba, apsauganti nuo netyčinio persirikiavimo, o automatinių tolimųjų šviesų funkcija pagerina matomumą naktį.

  Nuo šiol posūkio sankryžoje pagalbinė funkcija aptinka priešpriešiais atvažiuojančias transporto priemones bei pėsčiuosius sankryžoje Jums darant posūkį. Be to, avarinio vairo valdymo pagalba padeda vairuoti, kai Jūsų eismo juostoje arba arti jos aptinkama transporto priemonė, dviratininkas arba pėsčiasis. Dar viena LS 500h naujovė – greičio mažinimas kelio vingyje. Kai dinaminė radarinė pastovaus greičio palaikymo sistema aptinka, kad greitis per didelis, automobilis automatiškai sulėtinamas.

 • SUSIDŪRIMŲ PADEDANTI IŠVENGTI SISTEMA

  Susidūrimų padedanti išvengti sistema dieną gali aptikti priešpriešiais atvažiuojančias transporto priemones ir pėsčiuosius. Be to, naktį ji gali aptikti pėsčiuosius, o dieną – dviratininkus. Kad tai būtų pasiekta, kameros jautrumas ir dinaminis diapazonas padeda sumažinti nelaimingų atsitikimų tamsoje, pavyzdžiui, kai priešais atvažiuojančią transporto priemonę pėsčiasis sunkiai matomas dėl transporto priemonės šviesų. Be to, milimetrinių bangų radaro aptikimo zonos kampas yra platesnis, todėl dieną galima aptikti dviratininkus. Jei sistema nustato, kad susidūrimo tikimybė didelė, automatiškai įjungiami stabdžiai, padedantys išvengti susidūrimo arba sumažinti žalą, jei susidūrimas vis dėlto įvyksta.

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + A

  Siekiant neprilygstamos saugos, Lexus Safety System + A siūlo papildomų funkcijų prie tų, kurias turi Lexus Safety System +. Toliau pateikiamas jų sąrašas.

  • Susidūrimų padedanti išvengti sistema su aktyviąja vairavimo pagalba
  • Priekinė skersinio eismo perspėjimo sistema
  • Adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema (AHS) „BladeScan®“
  • Skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis
  • Projekcinis rodinys su perspėjimu apie pėsčiuosius

  Toliau nurodomos papildomos parinktys LS 500h AWD komplektacijose „Executive“ ir „Luxury“.

  • Pažangioji automobilio statymo sistema

Ši revoliucinė technologija naudoja šviesą iš 12 šviesos diodų, projektuojamą į 6 000 aps./min. greičiu besisukančias žiedinio veidrodžio mentes ir nukreipiamą pro lęšį. Ji padeda lengviau atpažinti pėsčiuosius bei kelio ženklus ir neakina priešpriešiais atvažiuojančių transporto priemonių vairuotojų.

LS 500h įrengta iki 12 saugos oro pagalvių. Susidūrimo atveju priekinės keleivio sėdynės saugos oro pagalvėje suformuojama įduba, sauganti jautrias sritis, pvz., nosį ir burną. Kaip papildoma įranga siūlomose elektra valdomose galinėse sėdynėse įrengiamos pasosčių saugos oro pagalvės.

DRĄSUS DIZAINAS

 • DRĄSUS FLAGMANO DIZAINAS

  Mėginant suderinti sedano-flagmano erdvumą su dinamiška išvaizda, dizaineriams teko padirbėti iš peties. Dėl to itin daug dėmesio skirta detalėms. Vien firminės grotelės su 5 000 individualių paviršių buvo tobulinamos mėnesių mėnesius. Galutinio automobilio varianto pristatymas buvo tarsi premjera ant raudonojo kilimo, nes šio modelio buvo labai laukiama. Elegantiškai sedano išvaizdai antrina stogo linijos takumas, bylojantis apie laukiantį atsiskleisti modelio dinamiškumą. LS – tai automobilis, kuriame jausitės ypatingi – nesvarbu, ar vairuosite patys, ar būsite keleiviais.

 • 20 COLIŲ ŠLIFUOTI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

  • 20 COLIŲ IŠLIETI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI
   Galingą automobilio išvaizdą sustiprina šie triukšmą mažinantys ratai, pasižymintys išskirtinio meistriškumo juoda paviršiaus apdaila.
   20 COLIŲ IŠLIETI LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI
   Šie nauji juodi 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai buvo kruopščiai nušlifuoti, siekiant pribloškiančios flagmano išvaizdos.
 • TRIGUBI SKYSTŲ KRISTALŲ PRIEKINIAI ŽIBINTAI

  Deimantus primenantys LS 500h modelio skystų kristalų priekiniai žibintai vertikaliai išdėstyti rafinuotuose 3 projektorių blokuose, o išskirtinės „L“ formos dieniniai žibintai kuria kultinį Lexus apšvietimo raštą. Jie ne tik šviečia ten, kur labiausiai reikia matyti, bet ir turi įrengtus nuoseklius posūkio žibintus bei universalius, pagal įvairias oro sąlygas prisitaikančius žibintus, kurie padeda važiuoti per rūką.

LS 500h modelio galinius jungtinius žibintus sudaro keli šviesos diodai. Kartu su naujaisiais „Piano Black“ ornamentais jie automobiliui suteikia akimirksniu atpažįstamą linijinę kristalo išvaizdą.

Siekiant palengvinti pakrovimą ir iškrovimą, LS 500h modelyje galima užsisakyti elektra valdomą bagažinės dangtį su laisvųjų rankų funkcija. Turint su savimi išmanųjį raktelį, bagažinę  galima atidaryti ir uždaryti paprastu kojos judesiu priešais jutiklį, įrengtą po galiniu buferiu.

NAUJOVIŠKOS TECHNOLOGIJOS

 • PAŽANGIOS VAIRUOTOJO PAGALBOS SISTEMOS

  Mažiau įtampos vairuotojui – mažiau avarijų. Štai, kodėl sukūrėme modernias LS 500h vairuotojo pagalbos sistemas (pvz., išplėstinio automobilio statymo), kurios leidžia pastatyti automobilį laisvųjų rankų režimu. Kad mieste važinėtumėte sklandžiai, skaitmeninė panoraminio vaizdo stebėjimo sistema rodo 360° vaizdą aplink automobilį. Posūkio rodinyje sukuriamas virtualus Jūsų LS modelio 3D vaizdas su ekrane pateikiamais vairavimo orientyrais, padedant išvengti šaligatvio bortelių, o tarpo rodinys gelbsti važiuojant pro kitą transporto priemonę.

 • RAFINUOTA APLINKA

  Jūsų svečiai galės atsipalaiduoti masažinėje priekinėje sėdynėje, apsupti prabangos ir „Takumi“ meistriškos apdailos. Gale jie galės atlenkti atlošą ir mėgautis „shiatsu“ masažine sėdyne, naudotis aukščiausios klasės erdve kojoms bei pailsinti jas ant „Ottoman“ kojų atramos. Tuo tarpu klimato reguliavimo sistema suformuos idealų klimatą kiekvienam automobiliu važiuojančiam asmeniui. Be to, ji išskirs mažytes  „nanoe™ X“ daleles, kurios ne tik padeda kovoti su virusais ir bakterijomis, bet ir mažina kvapus, drėkina plaukus bei odą. Pasinerkite į Lexus prabangą.

 • LEXUS LINK JUNGIAMUMAS

  Pažangi Lexus Link programėlė standartiškai siūlo įvairių internetinių paslaugų. Vairavimo analizės funkcija stebi Jūsų keliones ir pažymi komandiruotes. Automobilio paieškos funkcija padeda grįžti prie savo automobilio. Jei paliksite atidarytą langą arba pamiršite išjungti priekinius žibintus, gausite pranešimą. Patogiai sėdėdami namie, galėsite nuotoliniu būdu atitirpdyti priekinį stiklą, iš anksto nustatyti oro kondicionieriaus temperatūrą, aktyvuoti avarinį signalą ar netgi užrakinti ir atrakinti savo automobilį. 

LS modelyje veikianti Lexus Link multimedijos sistema suprojektuota siekiant maksimaliai įtraukti naudotoją, užtikrinti išskirtinę veikimo spartą ir naudojimo paprastumą. Jos centre – 12,3 colio didelės raiškos jutiklinis ekranas. Tai – vienas didžiausių ekranų, montuojamų šios kategorijos automobilyje. Jo vieta parinkta tobulai, kad būtų galima sklandžiai naudotis. Internetu atsisiųsdami naujausius žemėlapius arba mėgaudamiesi „Mark Levinson“ garso sistema, taip pat galėsite naudotis navigacijos bei klimato kontrolės funkcijomis. Be to, „Android Auto®“ ir belaidė „Apple CarPlay®“ sistema padės rodyti mėgstamas išmaniojo telefono programėles. 

Galinių sėdynių pramogų sistema valdoma naudojantis gale įrengtu daugiafunkciu skydeliu. 11,6 colio LCD ekrane galėsite patogiai leisti vaizdo įrašus. Sistema gali transliuoti didelės raiškos (720p) vaizdą naudojantis „Miracast“, per HDMI kabeliu prijungtą įrenginį, arba 1080p raiškos vaizdą „Wi-Fi“ ryšiu. Taip galėsite leisti „Blu-ray“ disko ir SD kortelės turinį bei naudotis „Wi-Fi“ tinklu. Porankyje papildomai įrengtas ausinių lizdas bei HDMI prievadas.

Per 23 garsiakalbius, kurie salone įrengti 16-oje vietų, naujoji „Mark Levinson“ erdvinio garso 3D sistema kuria neprilygstamą 7.1 kanalų namų kino teatro patirtį. „Quantum Logic Immersion“ ir „ClariFi“ (technologija, analizuojanti suglaudintą garsą ir papildanti prarastus duomenis) formuoja išskirtinį garsą. Galiausiai – gale įrengtas 22 cm žemųjų dažnių garsiakalbis kuria sodrų garsą, raiškiai perteikdamas originalios muzikos atmosferą ir melodiją.  

Pasirinkite sau tinkamiausią komplektaciją ir variklį

Pasirinkite komplektaciją

4 pasirenkama įranga

Tokius kriterijus atitinkančio automobilio nerasta. Prašome pakeisti paiešką

 • LS - Comfort - 4 durelių sedanas

  LS Comfort

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   Lexus Safety System + saugos sistema
  • +
   Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija (Eco / Comfort / Normal / Custom / Sport S / Sport S+)
  • +
   Visiškai automatinė pažangi parkavimo sistema

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  111 600 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | Visų ratų pavara
  • CO₂
   213 - 218 g/km
  • Vid. sąnaudos
   9.4 - 9.6 l/100km
 • LS - F SPORT - 4 durelių sedanas

  LS F SPORT

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   Firminės F formos tinklelio priekinės grotelės
  • +
   Lexus Safety System + saugos sistema
  • +
   Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija (Eco / Comfort / Normal / Custom / Sport S / Sport S+)

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  119 900 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | Visų ratų pavara
  • CO₂
   216 - 218 g/km
  • Vid. sąnaudos
   9.5 - 9.6 l/100km
 • LS - Executive - 4 durelių sedanas

  LS Executive

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   Lexus Safety System + saugos sistema
  • +
   Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija (Eco / Comfort / Normal / Custom / Sport S / Sport S+)
  • +
   12,3 colio įstrižainės liečiamasis ekranas

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  128 000 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | Visų ratų pavara
  • CO₂
   216 - 218 g/km
  • Vid. sąnaudos
   9.6 - 9.6 l/100km
 • LS - Luxury - 4 durelių sedanas

  LS Luxury

  Hibridas
  4 durelių sedanas
  • +
   Lexus Safety System + saugos sistema
  • +
   Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija (Eco / Comfort / Normal / Custom / Sport S / Sport S+)
  • +
   12,3 colio įstrižainės liečiamasis ekranas

  Pasirinkti šį variklį

  Nuo

  143 900 €

  Multi Hybrid Vehicle AWD | Visų ratų pavara
  • CO₂
   217 - 218 g/km
  • Vid. sąnaudos
   9.6 - 9.6 l/100km
Konkrečios funkcijos priklauso nuo pasirinkto komplektacijos lygio.
Į kainą įskaičiuota rodoma kėbulo spalva.

Žiūrėkite daugiau