1. Electrified
  2. All-Electric
  3. Benefits
Spartusis pasirinkimas
VISIŠKAI ELEKTRINIS

PRIVALUMAI

Nulinė anglies dvideginio emisija, mažesnės eksploatacijos sąnaudos ir dar aukštesnio lygio saugumo sistemos: elektrinis Lexus siūlo mėgautis neprilygstama galia, kurios privalumus pajusite vos tik pajudėsite į kelionę.

01

Nulinės emisijos

15 metų patirties tobulinant hibridines jėgaines padėjo sukurti elektros variklį, kuris visai neišskiria CO₂. Pasaulis tampa švaresnis, o Jūs tuo metu galite džiaugtis puikiai veikiančiu varikliu. Kai Jūsų automobilio baterija pabaigs savo gyvavimo ciklą, mes ja atsakingai pasirūpinsime.
02

Maži eksploatacijos kaštai

Vos pradėję važiuoti, iškart pajuste, kad taupote. Jūs nebūsite priklausomi nuo naftos kainos svyravimų, nes nereikės rūpintis dyzelino ar benzino pirkimu. Elektros energijos kaina yra gerokai stabilesnė ir lengviau prognozuojama. Elektromobilių priežiūra taip pat gerokai paprastesnė. Jie turi mažiau judančių detalių, jiems nereikia išmetimo sistemos, alyvos ir filtrų, paskirstymo diržų, jų aušinimo sistema yra mažesnė ir paprastesnė. Elektromobilių vairuotojai gerokai rečiau keičia ir stabdžių kaladėles, todėl daugiau laiko praleidžia kelionėje, nei garaže ar remonto dirbtuvėse.
03

Apgaubianti tyla

Ankstų rytą iš kiemo išvažiuosite ar vėlai vakare sugrįšite netrikdydami kaimynų ramybės. Nors elektros variklis galingas, jis dirba tyliai, skleisdamas vos girdimą šnabždesį. Elektromobilio vairuotojas salone gali mėgautis neįtikėtina tyla, girdėdamas tik padangų šnaresį ir pagal tai spręsti, kad automobilis važiuoja asfaltu. Štai tokie ateities automobilių garsai.
PRIVALUMAI

Išbandytas ekspertų

Patikimumas yra neatsiejama vairavimo malonumo dalis. Lexus elektros variklis išbandytas elektromobiliu nuvažiavus milijonus kilometrų. Patyrę bandytojai įvertino daugybę svarbių aspektų ir patobulino variklio našumą.

Visi Lexus elektromobiliai turi pažangiąją saugumo sistemą Lexus Safety System + , tad mėgausitės dar geresniu automobilio valdymu. Jo svorio balansas pagerėjo optimaliai išdėsčius svarbiausius komponentus – baterijas ir elektros variklius. Steer-by-wire technologija leidžia nebenaudoti mechaninės jungties tarp vairo ir ratų, taip palengvindama valdymą ir sukurdama itin tikslaus vairavimo pojūtį. 

PRIVALUMAI

Mokesčių lengvatos ir kiti privalumai

Viso pasaulio šalių vyriausybės siūlo mokesčių lengvatas, motyvuodamos vartotojus rinktis elektrinius automobilius. Taip pat skatina namuose įsirengti įkrovos stoteles. Tai daro Lexus elektromobilius dar labiau prieinamesnius ir leidžia jais mėgautis vis daugiau vairuotojų.

Junkitės prie ateities