1. Electrified
  2. Self-Charging Hybrid
  3. Benefits
Spartusis pasirinkimas
ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

PRIVALUMAI

Lexus savaime įsikraunanti hibridinė technologija yra draugiška aplinkai bei Jūsų piniginei. Automobilio priežiūros ir eksplotacijos išlaidos tikrai yra mažesnės dėl našaus degalų naudojimo ir mažesnių emisijų.

EKOLOGIŠKESNIS

Mūsų savaimė įsikraunanti hibridinė sistema yra draugiška aplinkai ir sumažina kenksmingų dujų kiekį iki dešimtadalio 2014 Euro 6 dyzelino standarto.

Daugelis didžiųjų ES miestų prisijungė prie žemos taršos zonų, siekiant sumažinti neigiamą įtaką klimato sąlygoms.

Didelį kiekį dujų išmetančioms transporto priemonėms neleidžiama patekti į teritoriją arba už tai tenka susimokėti. Mažą kiekį išmetamųjų dujų išmetančios transporto priemonės, tokios kaip Lexus savaime įsikraunantys hibridai, į tokias zonas gali įvažiuoti nemokamai.

Mažesnės išlaidos

Savaime įsikraunančios hibridinės transporto priemonės yra ekonomiškai naudingesnės įsigyti ir vairuoti nei lygiaverčiai dyzeliniai modeliai.

Mažesnės išlaikymo sąnaudos

Ilgainiui žymiai sutaupoma techninei priežiūrai, kadangi hibridinė sistema neturi sankabos, paskirstymo diržo, starterio variklio, generatoriaus ir pan.

Taip pat išlaidos atsarginėms dalims yra mažesnės, nes Lexus hibridų stabdžių trinkelių ir padangų nusidėvėjimas mažas, tad sutaupoma daugiau.

Kasmetinė hibridinės sistemos būklės patikra yra geriausias būdas užtikrinti, kad Lexus hibridas Jums tarnautų kuo ilgiau. Tokia hibrido patikra yra nemokama, atliekant įprastą automobilio patikrą, tačiau ją galima atlikti ir atskirai.

 

Lengviau eksploatuoti

Lexus savaime įsikraunantis hibridas nėra kraunamas iš elektros lizdo, nenaudoja jokio dyzelino. Jokių kompromisų. Jums niekada nereikės krauti Lexus hibrido - jis visada pasiruošęs nuvežti Jus tiek, kiek reikia.

Patogus ir tinkamas

Visi Lexus savaime įsikraunantys hibridai komplektuojami su automatinėmis pavarų dėžėmis, todėl vairuoti juos galima lengviau ir sklandžiau. Visi tikrinti automobiliai gavo 5 Euro NCAP žvaigždučių vertinimus, be to, jiems suteikiama 5 metų / iki 100 000 km* garantija hibridinei sistemai **.

 

* Priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau.
** Hibridiniam akumuliatoriui, hibridinio akumuliatoriaus valdymo moduliui (ECU), hibridinės sistemos valdymo moduliui (ECU), inverteriui su keitikliua.