1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid
  3. How It Works
Spartusis pasirinkimas
ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS

KAIP VEIKIA LEXUS ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS?

Kaip veikia lexus įkraunamasis hibridas?

KODĖL VERTA RINKTIS ĮKRAUNAMĄJĮ HIBRIDĄ?

Įkraunamasis hibridinis automobilis yra idealus trokštantiems elektrinės pavaros sistemos ir benzininio variklio dinamikos balanso. Skriedami iki 135 km/val. greičiu, galite džiaugtis vairavimu be degalų ir teršalų. Be to, elektros režimu galite drąsiai leistis tiek į ilgesnes, tiek trumpesnes keliones. Įkrauti NX 450h+ ličio jonų bateriją paprasta, o galingas benzininis variklis mažina nerimą dėl įveikiamo atstumo, kurį patiria daugelis vairuotojų, pirmą kartą pasirinkusių elektrinę transporto priemonę.
Kaip veikia lexus įkraunamasis hibridas?

KAS YRA ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS?

Įkraunamasis hibridas, dar vadinamas PHEV, turi benzininį (kartais – dyzelinį) ir elektrinį ar kelis variklius. Jo akumuliatorius yra didesnis nei įsikraunančių hibridų, bet mažesnis nei įprastų elektromobilių. Lexus NX 450h+ elektros režimu gali įveikti iki 74 km (97 km mieste). Akumuliatoriui išsikrovus, NX 450h+ veikia kaip įsikraunantis hibridas. Jis išsiskiria neprilygstamu efektyvumu, ekonomiškumu ir nedidele emisija.
ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS

Naujasis Lexus NX

Kaip veikia lexus įkraunamasis hibridas?

KOKS JAUSMAS VAIRUOTI ĮKRAUNAMĄJĮ HIBRIDĄ?

Įkraunamasis hibridinis automobilis NX 450h+ palieka nepamirštamą įspūdį, nepriklausomai nuo to, koks yra Jūsų vairavimo stilius. Pirmasis Lexus įkraunamasis hibridas pasižymi unikalia važiavimo komforto ir dinamikos derme, kurią vadiname „Lexus Driving Signature“. Elektros režimu automobilis veikia stulbinamai tyliai. Nusprendus naudoti vidaus degimo variklį, elektros režimas į benzininį pakeičiamas itin sklandžiai, o važiuodamas didesniu greičiu automobilis veikia kaip bet kuris tradicinis automobilis. Svarbiausia, kad Jūsų kelionė bus maloni ir atpalaiduojanti, nes galėsite mėgautis valdymu, galia ir jaudinančiu pojūčiu, kuris užplūsta vairuojant kiekvieną Lexus automobilį.