1. Owners
  2. Connected Services & Multimedia
  3. Lexus Link
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

LEXUS LINK

Junkitės prie ateities su Lexus Link mobiliąja programėle, kuri suteikia galimybę sklandžiai naudotis įvairiomis laiko, pinigų ir energijos sutaupančiomis paslaugomis.

KAS YRA LEXUS LINK?

Lexus Link paverčia Jūsų automobilį susietuoju automobiliu. Ši nauja mobilioji programėlė suteikia prieigą prie paslaugų komplekto, kuriame yra tokios paslaugos, kaip automobilio paieška, kelionės planavimas ir elektroniniai priminimai apie techninę priežiūrą. Pradėti visiškai paprasta. Užsiregistruokite Mano Lexus portale, atsisiųskite programėlę ir Jūs jau pasiruošę susipažinti su visomis galimybėmis. Šiuo metu Lexus Link siūloma tik tam tikriems 2019 m. modeliams.

 

NUSIŲSKITE KELIONĖS MARŠRUTĄ

Mėgaukitės sklandžia kelionės pradžia ir paprastai susiplanuokite maršrutą prieš leisdamiesi į kelią arba jau kelyje. Lexus Link programėlė nusiunčia paskirties vietas tiesiogiai į Lexus navigacijos sistemą.

 

RASKITE SAVO AUTOMOBILĮ

Raskite savo Lexus net ir sausakimšoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Lexus Link padeda rasti automobilį ir pasidalyti jo buvimo vieta su tais, kuriems irgi reikia tai žinoti.

 

HIBRIDINIO VAŽIAVIMO PATARIMAI

Lexus savaime įsikraunančiuose hibriduose pateikiamos rekomendacijos, kaip pagerinti vairavimo stilių ir maksimaliai padidinti laiką, kuomet važiuojama vien elektros (EV) režimu. Taip mažinamas tiek kenksmingų išmetamųjų dalelių kiekis, tiek ir degalų sąnaudos.

 

NUO AUTOMOBILIO IKI DURŲ

Paskutinę kelio dalį eisite pėsčiomis? Persikelkite duomenis iš palydovinės navigacijos sistemos į mobiliąją programėlę ir visa kelionė bus sklandi ir paprasta.

 

VAIRAVIMO ANALIZĖ

Atidžiau panagrinėkite savo kelionių istoriją. Lexus Link pateikia duomenų, kurie leis Jums patyrinėti savo vairavimo įpročius ir stilių, įskaitant greitį, akceleraciją, stabdymą ir ridą.

PASLAUGŲ UŽSAKYMAS INTERNETU

Tegu techninė priežiūra tampa lengvesnė. Pakaks vos kelių paspaudimų Lexus Link programėlėje ir užsisakysite kitą techninės priežiūros paslaugą, kad ir kur būtumėte.

NAUDOJIMUSI PAREMTAS DRAUDIMAS

Kol esate Lexus savininkas, pasirūpinsime, kad visuomet sulauktumėte išskirtinio aptarnavimo. Žinome, kad Jūsų lūkesčiai nepaprastai dideli - juk ne veltui pasirinkote Lexus automobilį.

AKUMULIATORIAUS APSAUGA

Stebėkite Jūsų automobilio 12 V akumuliatoriaus įkrovos lygį ir mėgaukitės ramybe.

PRIMINIMAS APIE PASLAUGĄ

Gaudami priminimus apie numatytą techninę priežiūrą pagal realią automobilio ridą, daugiau niekada jos nepraleisite. Būkite užtikrinti, kad Jūsų automobilis visada veiks optimaliu pajėgumu.

BELAIDIS RYŠYS

Prijunkite iki 10 prietaisų prie savo automobilio Wi-Fi sistemos, o duomenų sąnaudas sekite programėlėje.

PAGALBA NELAIMĖS ATVEJU

Informuokite pasirinktus kontaktinius asmenis apie nelaimingą atsitikimą, priklausomai nuo jo sunkumo.

ASORTIMENTAS

Šiuo metu Lexus Link siūloma tik kai kuriems 2019 m. modeliams. Peržvelkite juos ir išsirinkite savo gyvenimo būdui tinkamiausią variantą.
UX
UX Comfort
Nuo 43 700 €
NX
NX Comfort
Nuo 52 400 €
ES
ES Comfort
Nuo 52 100 €
RX
RX Comfort Penkiaduris visureigis
Nuo 70 700 €
LC
LC Luxury Dvejų durų kupė
Nuo 121 010 €
LS
LS Comfort 4 durelių sedanas (LWB)
Nuo 108 100 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/lt/lt?model=nx%2Cux%2Crx%2Crxl%2Cct%2Cis%2Cls%2Ces%2Cls%2Crc%2Cll

MANO LEXUS

Mano Lexus privalumai

Naudodamiesi Mano Lexus paskyra, vos keliais spustelėjimais visada pasieksite pagrindinę informaciją apie savo automobilį. Vienoje vietoje galite peržiūrėti automobilio techninės priežiūros istorijos duomenis; galite susiplanuoti savo kelionę, skaityti naudojimo vadovus ir gauti pranešimus apie reikiamą atlikti automobilio techninę apžiūrą.