1. Owners
  2. Connected Services & Multimedia
  3. Lexus Link
Spartusis pasirinkimas
APIE MANO LEXUS

LEXUS LINK

Junkitės prie ateities su Lexus Link mobiliąja programėle, kuri suteikia galimybę sklandžiai naudotis įvairiomis laiko, pinigų ir energijos sutaupančiomis paslaugomis.

Mano Lexus privalumai

Naudodamiesi Mano Lexus paskyra, vos keliais spustelėjimais visada pasieksite pagrindinę informaciją apie savo automobilį. Vienoje vietoje galite peržiūrėti automobilio techninės priežiūros istorijos duomenis; galite susiplanuoti savo kelionę, skaityti naudojimo vadovus ir gauti pranešimus apie reikiamą atlikti automobilio techninę apžiūrą.

KAS YRA LEXUS LINK?

Lexus Link paverčia Jūsų automobilį susietuoju automobiliu. Ši nauja mobilioji programėlė suteikia prieigą prie paslaugų komplekto, kuriame yra tokios paslaugos, kaip automobilio paieška, kelionės planavimas ir elektroniniai priminimai apie techninę priežiūrą. Pradėti visiškai paprasta. Užsiregistruokite Mano Lexus portale, atsisiųskite programėlę ir Jūs jau pasiruošę susipažinti su visomis galimybėmis. Šiuo metu Lexus Link siūloma tik tam tikriems 2019 m. modeliams.
LEXUS LINK

NUSIŲSKITE KELIONĖS MARŠRUTĄ

Mėgaukitės sklandžia kelionės pradžia ir paprastai susiplanuokite maršrutą prieš leisdamiesi į kelią arba jau kelyje. Lexus Link programėlė nusiunčia paskirties vietas tiesiogiai į Lexus navigacijos sistemą.
LEXUS LINK

NUO AUTOMOBILIO IKI DURŲ

Paskutinę kelio dalį eisite pėsčiomis? Persikelkite duomenis iš palydovinės navigacijos sistemos į mobiliąją programėlę ir visa kelionė bus sklandi ir paprasta.
LEXUS LINK

RASKITE SAVO AUTOMOBILĮ

Raskite savo Lexus net ir sausakimšoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Lexus Link padeda rasti automobilį ir pasidalyti jo buvimo vieta su tais, kuriems irgi reikia tai žinoti.
LEXUS LINK

VAIRAVIMO ANALIZĖ

Atidžiau panagrinėkite savo kelionių istoriją. Lexus Link pateikia duomenų, kurie leis Jums patyrinėti savo vairavimo įpročius ir stilių, įskaitant greitį, akceleraciją, stabdymą ir ridą.
LEXUS LINK

HIBRIDINIO VAŽIAVIMO PATARIMAI

Lexus savaime įsikraunančiuose hibriduose pateikiamos rekomendacijos, kaip pagerinti vairavimo stilių ir maksimaliai padidinti laiką, kuomet važiuojama vien elektros (EV) režimu. Taip mažinamas tiek kenksmingų išmetamųjų dalelių kiekis, tiek ir degalų sąnaudos.

Tegu techninė priežiūra tampa lengvesnė. Pakaks vos kelių paspaudimų Lexus Link programėlėje ir užsisakysite kitą techninės priežiūros paslaugą, kad ir kur būtumėte.

Gaudami priminimus apie numatytą techninę priežiūrą pagal realią automobilio ridą, daugiau niekada jos nepraleisite. Būkite užtikrinti, kad Jūsų automobilis visada veiks optimaliu pajėgumu.

Kol esate Lexus savininkas, pasirūpinsime, kad visuomet sulauktumėte išskirtinio aptarnavimo. Žinome, kad Jūsų lūkesčiai nepaprastai dideli - juk ne veltui pasirinkote Lexus automobilį.

Prijunkite iki 10 prietaisų prie savo automobilio Wi-Fi sistemos, o duomenų sąnaudas sekite programėlėje.

Stebėkite Jūsų automobilio 12 V akumuliatoriaus įkrovos lygį ir mėgaukitės ramybe.

Informuokite pasirinktus kontaktinius asmenis apie nelaimingą atsitikimą, priklausomai nuo jo sunkumo.

LEXUS LINK

ATSISIŲSKITE PROGRAMĖLĘ